IBM SoftLayer Review 2020 – stojí to za to?

Softwarový přehled1SoftLayer se sídlem v Dallasu je jedním z předních poskytovatelů infrastruktury IaaS a poskytovatelů cloudových služeb VPS na světě. Nabídka služeb zahrnuje sedm průmyslových odvětví a zahrnuje velká data, vytváření sítí, cloudové úložiště, zabezpečení, blockchain a vývoj aplikací. Společnost provozuje datová centra na více než 45 místech po celém světě.


Funkce a snadné použití

Dokud si nezakoupíte cloudová řešení SoftLayer nebo servery BareMetal, možná nebudete plně rozumět, kolik funkcí má toto IaaS behemoth pro vás k dispozici. Tady jsou některé z nich:

 • cPanel / WHMCS
 • Registrace a správa domén
 • Programovací jazyky
 • Dostupnost 99,99% dostupnosti
 • Zálohování a obnovení
 • PHP, Python, Ruby, Java, Node.js
 • Připojení SSL / TLS

Servery BareMetal i VPS jsou konfigurovatelné, flexibilní a bezpečné. Jsou dodávány buď s jedno-procesory nebo více čtyřjádrovými procesory s až 3TB RAM a připojeny k lokálnímu SSD úložišti v rozsahu 800 GB až 1,2 TB. Osoba si tedy může vybrat počet procesorů, RAM a velikost úložiště SSD, které odpovídá jejich pracovnímu zatížení. Pro začátek můžete použít základní konfiguraci a poté vyladit hardware s tím, jak rostou vaše zdroje.

Pokud jde o výkon a výkon, servery IBM Softlayer BareMetal jsou před balíčkem, protože zahrnují pokročilé GPU, které zvládnou intenzivní výpočetní pracovní zatížení, jako je

virtualizovaná grafika, analytika dat a vědecké výpočty.

IBM SoftLayer poskytuje různé konfigurace BareMetal a virtuálních serverů, spolu s řadou operačních systémů, hypervizorů a databázových platforem. Konfigurace virtuálního serveru jsou k dispozici buď v modelu s jedním nebo více nájemci, zatímco konfigurace serveru BareMetal jsou k dispozici pouze v modelu s jediným nájemcem.

Zákazníci mají k dispozici řadu operačních systémů, jako jsou CentOS, Debian, Microsoft, RedHat a Ubuntu. Totéž platí pro databáze, které zahrnují Software Basho, Microsoft, MongoDB a MySQL. Pokud si to přejí, mohou získat doplňky, jako jsou veřejné IP adresy a doplňky specifické pro OS, jako jsou Microsoft Office 365, Veeam a Vmware..

Základní správce zálohy serveru R1Soft, antivirový program & ochrana proti spywaru a McAfee VirusScan jsou k dispozici za nulové náklady, ale každému vážnému majiteli bych doporučil, aby si vybral prémiové možnosti, protože přicházejí s více funkcemi a možnostmi zabezpečení.

Ceny a podpora

S dedikovanými servery SoftLayer Cloud VPS a BareMetal si zákazníci užívají nejlepší podniková řešení ve své třídě a mnoho doplňků, ale všechna tato řešení mají také významnou cenu. Služby také nejsou přepsány, což znamená, že výkon a rychlost zůstávají stabilní.

Uživatelé cloudu VPS si mohou vybrat flexibilní hodinovou paušál pro potřeby svých zdrojů na vyžádání nebo si zvolit měsíční předplacenou fakturaci (v případě, že není definováno jejich pracovní vytížení). Na druhé straně jsou servery BareMetal k dispozici za pevné hodinové ceny, ale zákazníci se také mohou přihlásit k měsíčnímu, jednoletému nebo tříletému plánu.

Nasazení serveru je velmi rychlé. Předinstalované servery jsou například poskytovány během 30–40 minut, zatímco přizpůsobené servery běží tři až čtyři hodiny. Když si založíte účet Pay-As-You-Go, získáte kredity ve výši 200 USD za každou službu IBM Cloud. Za služby se neplatí žádný instalační poplatek, ale buďte připraveni platit za doplňky, jako je migrace, adresy IP a další úložiště..

K dispozici je podpora telefonu, e-mailu a živého chatu, ale ten je nejrychlejší způsob, jak získat pomoc. Obvyklá odpověď trvá 30 sekund. S opravdovým týmem technické podpory 24/7 zajišťuje IBM Softlayer zákazníkům odpovědi vždy, když to potřebují. K dispozici je také podrobná znalostní báze se stovkami průvodců a videonávody, které by vám měly pomoci při navigaci v místním prostředí před nasazením webových služeb nebo aplikací..

Softwarový přehled2

Jak se IBM SoftLayer vyrovná konkurenci?

S více než 45 datovými centry poskytuje SoftLayer zákazníkům řadu serverů BareMetal a vysoce výkonný cloud VPS konfigurovatelný v hodinových, měsíčních a ročních možnostech.

Klady

 • Infrastruktura s certifikací SAP
 • Vynikající tým zákaznické podpory
 • Spousta volných doplňků
 • Automatizovaná cloudová řešení VPS

Nevýhody

 • Žádné sdílené hostovací plány
 • Žádné náhrady za okamžité zrušení

Získejte přizpůsobitelné VPS nebo dedikované servery pomocí SoftLayer

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map