ClientVps Review 2020 – stojí to za to?

ClientVps


Od roku 2015 poskytuje ClientVps jednotlivcům a podnikům hostingové produkty a další produkty webových stránek, včetně domén. Jak jeho název napovídá, poskytuje VPS, ale můžete také získat dedikované servery od této společnosti.

Jeho servery jsou umístěny ve městech v Německu, Rusku, Singapuru, Panamě, Nizozemsku, Bahrajnu, Velké Británii, Spojených státech, Ukrajině, Hongkongu a Francii. Jeho webové stránky jsou k dispozici v angličtině, čínštině a ruštině.

Funkce a snadné použití

Přestože je VPS hlavním hostingovým produktem, nabízí také sdílené a vyhrazené servery. Sdílené servery se nacházejí v Bahrajnu. Zákazníci na nich získají následující:

 • 99,99% záruka dostupnosti
 • SSL zdarma
 • Kdekoli od 1 000 MB do 5 000 MB SSD
 • Provoz až 400 GB
 • Týdenní zálohy

Zákazníci se sdíleným hostingem dostávají cPanel pro správu hostingu. V něm můžete rychle nainstalovat 300+ aplikací, včetně WordPress, pomocí Softaculous auto-installer. Získáte také přístup SSH, databáze MySQL a PostgreSQL. Plus, bezplatný a snadný přístup k Cloudflare CDN.

ClientVps nabízí plány VPS podle toho, pro co chcete servery používat. Pokud je to běžný VPS, je roztříděn do kategorií podle umístění serverů. Můžete si vybrat mezi třemi umístěními serveru a pod každým umístěním existují tři plány, z nichž se liší zdroje, které z nich získáte.

ClientVps

Kromě toho existují plány pro hostování warezového obsahu, spoofingu a Spamhausu.

Některé z jeho serverů používají SSD a některé HDD. Pokud si objednáte sdílený server, získáte SSD. U VPS však záleží na umístění. Většina z nich jsou SSD, ale americké servery jsou HDD.

Všechny jsou na monitorování a stripování RAID 10, což poskytuje nízkou latenci a vyšší propustnost. Pokud navíc dojde k problému s hardwarem na jednom z disků, je doba opětovného sestavení rychlá a vaše data se neztratí.

ClientVps poskytuje ochranu před DDoS filtrováním příchozích útoků, jejichž úroveň závisí na vybraném plánu.

Ceny a podpora

Sdílené ceny hostingu ClientVps jsou o něco vyšší, než jste obvykle viděli. Pokud však máte velký web se spoustou provozu, neměla by být cena problémem, protože poskytnutá šířka pásma hodně pokrývá. Většina webových stránek online používá méně než 5 GB šířky pásma, takže je to dost.

Můžete platit měsíčně nebo ročně. Alespoň na začátku je vždy dobré začít s kratším závazkem, abychom zjistili, zda je služba pro vás vhodná nebo ne. Nejsou nabízeny žádné náhrady, takže se vám peníze nevracejí bez ohledu na to, zda jste se službou spokojeni.

Ceny s VPS jsou také docela smíšené. Některé plány jsou v souladu s tím, co konkurence nabízí – vůbec nejsou drahé. Některé z nich jsou však trochu strmé.

Můžete platit pomocí bitcoinů, Litecoinů, Perfect Money, Payeer, kreditních / debetních karet a PayPal.

ClientVps slibuje 15minutovou dobu odezvy 24/7. K agentům podpory se můžete dostat prostřednictvím živého chatu, e-mailu, telefonu a lístku. Pomocí živého chatu jsem zjistil, jak připojit moji doménu k serverům. Agent, s nímž jsem si povídal, neustále chodil sem a tam na jmenných serverech a zvyšoval mi automatické zálohy.

ClientVps

K dispozici je také znalostní báze s několika články, které by vám mohly být užitečné.

Kolik stojí ClientVps? ClientVps nabízí plány od 19 do 29 USD. Cena závisí na tom, jaký typ hostingu si vyberete. Níže naleznete aktualizovanou cenovou tabulku (aktualizovanou týdně).
Jaký plán ClientVps mám získat? Mým doporučením je začít levnějším plánem. Vždy můžete upgradovat později. ClientVps vám může pomoci s přechodem na dražší plán. Nárůst návštěvníků mnohokrát trvá déle, než se očekávalo, a neměli byste platit spoustu peněz, dokud nenastane potřeba. Vaše potřeby se samozřejmě mohou lišit a můžete se poradit s odborníkem na hosting z ClientVps tady.
Jak dobrá je zákaznická podpora ClientVps? ClientVps není hodnocen jako jeden z našich nejlepších webových hostitelů. To však může být také důsledkem toho, že ClientVps je malý poskytovatel radaru pod poskytovatelem hostingu. Malé hostitelské společnosti jsou výhody – jako zákazník pro ně jste důležitější. Můžete se také podívat na naše srovnání nejoblíbenější webhostingové služby zde.

Jak se ClientVps shoduje s konkurencí?

Pokud hledáte VPS, ClientVps může být ten pravý pro vás. Díky početným umístěním na serveru se můžete přiblížit svým zákazníkům. Hostuje pravidelné weby a internetové obchody, jakož i weby s warezem a spoofed obsahem. Neposkytuje však vrácení peněz, takže se buď rozhodnete platit měsíčně, nebo si být jisti, že jste v pořádku s rozdělením svých peněz, pokud jste nespokojeni.

Než se rozhodnete, doporučujeme vám některé z nich vyzkoušet alternativní hostingové společnosti, které důrazně doporučujeme.

Klady

 • Monitorování a odstraňování RAID 10
 • Ochrana proti DDoS
 • Instalátor sofistikovaných aplikací
 • Mnoho umístění serveru na výběr

Nevýhody

 • Žádná záruka vrácení peněz
 • Registrace domény není zdarma
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map