Recenze Namecheap Logo Maker 2020 – Vaše logo je zdarma, ale …

Zdarma Logo Maker z Domain Giant Namecheap

Namecheap Free Logo Maker - screenshot domovské stránky


Namecheap dostane pozitivní recenze pro registraci domény a webhosting, ale jak se například Namecheap Free Logo Maker hromadí proti jiným platformám pro návrh loga, jako je Fiverr nebo Wix Logo Maker?

Rozhraní výrobce loga je k dispozici pouze v angličtině, své logo můžete navrhnout v jakémkoli jazyce, který používá latinské znaky. Takže španělština, polština, němčina nebo vietnamština by fungovala … ale bohužel ne čínština, ruština, hebrejština nebo řečtina.

Ještě jedna důležitá poznámka: Tvůrce loga společnosti Namecheap je zcela oddělený od webhostingu a registrace domén. Používání bezplatného loga není nijak zvlášť výhodné pouze proto, že používáte Namecheap pro jiné služby (nebo naopak).

Funkce a snadné použití

Editor pro začátečníky s překvapivým výběrem možností přizpůsobení

Jako většina ostatních tvůrců loga pro kutily, Tvůrce loga společnosti Namecheap začíná krok za krokem průvodce spouštěním pomocí AI. Zadáte název a obor vaší společnosti a poté vyberete některá písma, barvy a ikony, které se vám líbí. Platforma vygeneruje jedinečná loga na základě vašich odpovědí.

Namecheap Free Logo Maker - barevné palety

Spousta návrhů log, není vyžadována registrace

Po dokončení jednoduchého průvodce spuštěním získáte spoustu návrhů loga, které můžete procházet. A myslím banda! Rychle jsem spočítal více než 120 možností loga – s mnoha dalšími možnostmi, pokud bych chtěl.

Hotová loga nejsou vynikající, ale vypadají slušně. Některé mají ikony nahoře, jiné mají ikony vlevo, jiné mají hesla, jiné nemají … dostanete obrázek.

Namecheap Free Logo Maker - ukázková loga

Zde je jedna jedinečná funkce, kterou miluji: nemusíte se zaregistrovat k účtu Namecheap, abyste mohli používat tvůrce log. Aniž byste se kdy vzdali svého jména nebo e-mailu, můžete:

 • Přizpůsobte si logo
 • Uložte jej na řídicí panel
 • Získejte odkaz pro sdílení
 • Stáhněte si soubory

Dokud uložíte své logo, můžete se kdykoli vrátit k úpravám a znovu je stáhnout. (Pokud se rozhodnete nevytvořit účet, nezapomeňte vymazat soubory cookie vašeho prohlížeče. Pokud vymažete soubory cookie, ztratíte všechny návrhy uložené v prohlížeči.)

Přizpůsobení je poměrně robustní (za bezplatný nástroj)

Dostanete docela kreativní možnosti přizpůsobení s produktem Free Logo Maker, který je působivý pro produkt, který vám umožní stáhnout logo bez registrace nebo placení čehokoliv. Tento proces vás provede velmi začínajícím editorem.

Namecheap Free Logo Maker - knihovna ikon

Na jednoduchém panelu úprav můžete snadno:

 • Změňte barvy buď výběrem vlastních, nebo výběrem z více než 120 přednastavených políček
 • Upravte název nebo slogan vaší společnosti
 • Vyzkoušejte nová písma
 • Nahraďte ikonu novou ikonou (zobrazenou na obrázku výše)
 • Vyberte jedno ze šesti přednastavených rozvržení a zarovnání

Neexistuje žádné tlačítko Zpět, i když, což vytváří malý tlak. Při úpravách budete muset být ohleduplní.

Celkově jsou tyto možnosti úprav slušné, ale nemůžete provádět pokročilejší úpravy loga jako byste mohli s placeným nástrojem. Například, Wix Logo Maker vám poskytuje mnohem více možností pro písma, zarovnání textu, obrazce pozadí atd.

Když už mluvíme o společnosti Wix Logo Maker, chcete-li vědět, jak se porovnávají všechny největší služby v oblasti designu loga, má můj spoluhráč odpověď! Všechny je testoval, aby našel nejlepší nové logo Planet webu. Klikněte zde číst o jeho zkušenostech a zjistit, která služba designu loga je # 1.

Získáte formáty souborů pro web a tisk

Dalším výjimečným rysem Namecheap Free Logo Maker je užitečné různé formáty souborů získáte zdarma. Když kliknete na stažení loga, okamžitě získáte soubor ZIP, který obsahuje:

 • 3 PNG v plné barvě v různých velikostech
 • 7 škálovatelných souborů vektorové grafiky (SVG) v černé a bílé, monochromatické a plné barvě

Protože soubory SVG jsou nekonečně škálovatelné, tyto soubory vám umožní vytisknout vaše logo v jakékoli velikosti. (Namecheap však nenabízí tisk zboží, takže za tím budete muset jít jinde. To je další důvod, proč placené nástroje, jako je Wix Logo Maker, mohou být výhodnější.)

Ceny a podpora

Vaše logo je zdarma, ale práva na užívání nemusí být

Jak jsem již zmínil, tvůrce log Namecheap nabízí bezplatné stahování log – ale je tu háček. Dostupné ikony jsou vytvořeny návrháři z projektu The Noun Project a všichni mají různá licenční pravidla.

Sečteno a podtrženo? Vaše „bezplatné logo“ může používat ikonu, která vyžaduje, abyste zaplatili za komerční (obchodní) použití.

Namecheap Free Logo Maker - licence Creative Commons

Upřímně řečeno, pokud přesto zaplatíte za licenci na ikonu, můžete také zaplatit trochu víc za získání méně obecného loga s plnými právy na použití.

Zákaznická podpora je rychlá a snadná

Na téměř každé obrazovce je tlačítko pro nepřetržitý živý chat a tlačítko pro navigaci, které se promítá do navigačního panelu webu.

Nemohl jsem najít žádné informace o jazykové podpoře (ani nic ve znalostním centru), a tak jsem začal živý chat, abych se zeptal. Agent reagoval během několika minut.

Namecheap Free Logo Maker - živý screenshot podpory chatu

Nedostal jsem odpověď, na kterou jsem doufal, ale nemusel jsem čekat. Kromě oslovení agenta prostřednictvím živého chatu, můžete také odeslat lístek podpory vyřešit problémy vyžadující delší vysvětlení.

Jak se Namecheap Logo Maker shoduje s konkurencí?

Není to špatné zdarma, ale ani to nejlepší

Namecheap Free Logo Maker je překvapivě uživatelsky přívětivý a kreativní, protože pochází od společnosti, která se nezaměřuje ani na design, ani na branding. Opravdu si můžete zdarma stáhnout docela přizpůsobené logo. Ujistěte se, že děláte domácí úkoly o komerčních právech, takže nedostanete rozzlobený dopis od tvůrce ikon vyžadující licenční poplatky.

Pokud si chcete být jisti, že vaše logo je 100% originální, raději si najměte nezávislého návrháře na Fiverru. Testovali jsme tři různé nezávislé pracovníky Fiverru, abychom zjistili, zda můžete skutečně získat profesionální logo za 5 USD. Kliknutím sem zobrazíte výsledky.

Klady

 • Velmi editor pro začátečníky
 • Kreativní a rozmanité úpravy loga
 • Skvělé logové soubory pro web a tisk
 • Není vyžadován žádný účet Namecheap ani přihlášení

Nevýhody

 • Práva na komerční použití nemusí být součástí vašeho loga
 • Omezená podpora jazyka
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map