Designhill Review 2020 – stojí za to vaše peníze?

přehled designu1


„# 1“ je odvážné tvrzení

Designhill je indický technologický startup, který byl zahájen v roce 2014 a již existuje velká konkurence (viz: Fiverr). Od té doby vybudovali komunitu více než 70 000 návrhářů, která, i když tam není ta největší, je dostatečně slušná.

Stačí však, aby byl Designhill „# 1“? To je subjektivní.

Stránka je k dispozici v několika jazycích, s jedním důležitým upozorněním: překlad je podporován společností Google. Zkontroloval jsem španělský překlad a potvrdilo to moje podezření: stránka by měla být dostatečně použitelná, ale překlady nejsou přesně upřesněny, jak je typické u strojového překladu. Naši robotičtí vládci přicházejí, ale musí se nejprve naučit konjugovat slovesa.

Mezi podporované jazyky patří: arabština, bulharština, katalánština, čínština (zjednodušená), čeština, dánština, nizozemština, finština, francouzština, gruzínština, němčina, irština, italština, japonština, portugalština, ruština, španělština a švédština..

Text loga může být pravděpodobně v jakémkoli jazyce, který lze zadat do prostého textového pole.

Kromě loga si můžete najmout i lidi pro jakýkoli druh grafického designu, jaký si dokážete představit: od triček po obrázky profilu na LinkedIn. Ale je Designhill pro vás tím pravým poskytovatelem? Pojďme to zjistit.

Tato recenze je součástí mého úkolu získat nové a vylepšené logo pro web Planet. Abych našel nejlepší logo, které mohu získat, testuji to největší návrh loga.
designhill-features1

Spousta možností a jen dostatek funkcí

Designhill je, stejně jako mnoho z těchto služeb, komunitní. To znamená, že je kladen velký důraz na vlastnosti komunity, konkurenci a sociální interakci. (Pro mé kolegy, mírně asociální pitomce, nemusíte mluvit s tolika lidmi … ale mluvit s lidmi je určitá důležitá součást procesu navrhování.) To také znamená, že kvalita log, která musíte z čeho se může lišit divoce, pokud se rozhodnete spustit soutěž.

A to je to, co je zde nabízeno: soutěže, stejně jako schopnost najmout designéry jeden po druhém.

Soutěže jsou teoreticky poměrně jednoduché: stručně jim dáte stručné návrhy a odlévají se návrhy. Můžete zaplatit navíc za to, aby se vaše soutěž objevila, můžete zaplatit navíc za to, že do vaší soutěže bude nasazeno více vysoce hodnocených návrhářů, a můžete platit navíc za cokoli jiného, ​​na co si Designhill může myslet.

Jednotlivé designéry si můžete najmout přímo z jejich profilů, kde můžete vidět jejich minulé práce a posudky / recenze. Samozřejmě existují i ​​hodnocení návrhářů a řada relevantních statistik, například počet soutěží, které vyhráli, kolik lidí sleduje jejich práci atd..

Ať už pracujete s designéry jeden na jednoho nebo provozujete soutěž, vždy se s nimi můžete spojit. Můžete je zkusit poslat přímo jim nebo můžete zanechat komentáře k návrhům, které pro vás vytvořili.

Soutěže probíhají pouze po dobu pěti dnů, alespoň podle nejlevnějšího plánu. Poté je skutečná časová osa dodání loga na vás a na návrháři, kterého jste vybrali. Zjevně můžete získat neomezené revize, pokud se jedná o malé revize a v souladu s původním designem vítězného loga. I v případě, že necháte návrháře svázaného po celé měsíce s mnoha malými revizemi, aniž byste jim museli platit navíc, mohli by požádat o nějaké další peníze. Upřímně, také bych to udělal.

Velký počet designérů znamená, že získáte širokou škálu návrhů. Návrháři mohou také odeslat více návrhů, takže mnoho z nich vytvoří několik, v naději, že si vyberete jeden z nich. Nezdá se, že by existoval maximální počet návrhů na soutěž, ale podle nejlevnějšího plánu mohou návrháři odeslat pouze 4 různá loga.

Hypoteticky byste mohli získat 4 loga krát 70 000 návrhářů. Realisticky nechcete.

Dostupné formáty souborů zahrnují: JPG, bezeztrátové formáty jako PNG a BMP (nyní je to výbuch z minulosti), formáty aplikací pro Photoshop a Adobe Illustrator PSD, EPS pro nekonečně škálovatelné obrázky napříč aplikacemi a GIF … z nějakého důvodu. Můžete také určit jiný formát podle svého výběru, ale neexistuje žádná záruka, že každý návrhář bude schopen poskytnout požadovaný formát.

(Pokud si nejste jisti, co to znamená, podívejte se na náš článek což vysvětluje některé základy obrazových formátů.)

Nakonec je třeba poznamenat, že společnost Designhill poskytuje téměř všechny ostatní služby designu: webové stránky, trička, tetování (plánuji si vzít na rameno jedno s nápisem „404.“ Web nerd vtip.), tiskoviny, brožury, obaly vozidel a skoro všechno ostatní.

Dokonce i na nejlevnější plány, můžete získat spoustu možností designu

Budu o tom diskutovat níže v části o mých osobních zkušenostech se službou, ale „očekávaný počet návrhů“ uvedený na stránce s cenami je pravděpodobně spíše minimálním počtem. Za naši soutěž jsme zaplatili navíc, ale nikdy jsem nečekal, že dostanu přes sto návrhů (a počítám, jak to píšu). Komunita designérů zde může být menší než na jiných webech, ale jsou plodná.

Můžete motivovat designéry, aby se připojili k vaší soutěži

Řekněme tedy, že jste se rozhodli uspořádat soutěž, ale na stránkách, které se vám opravdu líbí, jste našli návrháře. Můžete rozšířit „Přátelské pozvání“ do soutěže, což jim pravděpodobně dá vědět, že pokud se účastní soutěže, mohou očekávat lepší šance na výhru. Pokud však chcete, aby se účastnili, můžete zaplatit trochu navíc za prodloužení „placeného pozvání“. Stojí to trochu víc, ale šance na kvalitní podání také stoupá.

Můžete si nechat svůj projekt s logem soukromé

Chcete, aby vaše konkurence viděla vaše nové logo dříve, než bude připraveno? Chcete, aby tisk nevěděl o uvedení nového produktu dříve, než bude mít logo? Chcete dát vašemu videohru nereálné logo jako dárek? Chcete mi jednu dát? (Dělám si srandu. Nemám dostatek energie k proudu a neříkám vám všechny moje manipulace s hráčem.)

Stojí to trochu navíc, ale můžete si koupit soukromí a NDA, pokud je potřebujete.

Můžete získat bezplatnou konzultaci

Pokud si nejste jisti, které služby přesně chcete, a nejste si jisti, kde začít, můžete vždy získat bezplatnou konzultaci. Teď si ujasněte, že konzultanti jsou s největší pravděpodobností také prodejci a téměř se vás rozhodně pokusí rozšířit. Přesto mohou být zdrojem užitečných informací o webu, které – i když není nijak zvlášť obtížné používat – jsou velké a mají trochu křivku učení.

Moje zkušenosti s Designhill

Jak již bylo zmíněno, hledáme nové logo pro web Planet a testuji všechny hlavní weby, abychom zjistili, kdo může poskytnout nejlepší možné logo..

Dostali jsme nejlevnější soutěžní balíček, zaplatili navíc za to, aby byli naši návrháři přitahováni k našemu projektu, a zaplatili navíc za to, že byli vystupováni. Balíček říká, že očekává asi 20 návrhů. Za tři dny jsem měl k dispozici 141 návrhů. Rozhodl jsem se, že to bude stačit, protože jsem chtěl tuto recenzi dokončit nejpozději v příštím měsíci. Zde je jen několik z nich:

designhill-features2

Ten vpravo nahoře se ve skutečnosti dostal do semifinále.

Uživatelské rozhraní usnadňuje ohodnocení každého loga a doporučuje, abyste poskytli konkrétní zpětnou vazbu.

Udělal jsem. Ne. V žádném případě. Ne s tolika záznamy.

Filtrování a organizace záznamů může být ve skutečnosti poněkud únavné, do té míry, že se ocitnete v eliminaci všech položek od konkrétních návrhářů, abyste si věci sami zjednodušili. Když to uděláte, stránka se obnoví a vrátíte se zpět na stránku jedna. Je to jedna z mála vad, kterou jsem našel v uživatelském rozhraní.

Nejrychlejší způsob, jak se dostat k dobrým věcem, je prostě… neposkytovat zpětnou vazbu. Místo toho použijte tlačítko „Přidat k oblíbeným“, které je v dolní části záznamu. Po vyplnění seznamu oblíbených položek je mnohem snazší je zúžit. Podařilo se mi zúžit 141 záznamů na 18 let. Není to tak špatné, správně?

Teď jsem mohl požádat o upřesnění všech nebo všech z nich, ale nemám čas na spuštění 18 projektů současných log. Když vezmeme v úvahu potřeby Planet webových stránek (například logo musí vypadat dobře v malých velikostech) a celkově esteticky, 18 log se stalo 7 a 7 se stalo 4. Tyto 4:

designhill-features3

Jsou to všechno dobré pojmy a já se jim prostě líbil. První mi připadal docela chytrý. Druhý byl nádherně retro a třetí měl raketu. Raketa. Čtvrtý se také cítil docela chytrý. A co je nejdůležitější, mohli všichni splnit potřeby Planet webu jako web a neměli by zklamat mé nadřízené.

Po nějakém hledání duše jsem se nakonec rozhodl, jak se nakonec téměř všechna rozhodnutí: vybral jsem si ten nejlepší. Vybrala jsem si tu raketu, protože jsem stále pět let stará, a zoufale doufám, že jednoho dne budu vesmírným astronautem, když vyrostu, s chladným vesmírným oblekem a kosmickými lasery. Ve vesmíru. Gratuluji, Somani.

designhill-features4

Kdo řekl, že seriózní loga nemohou být také vážně zábavná?

Další byl proces kontroly a předání. Čas revize! Právě jsem se chystal poslat Somanimu žádost o revizi, poslali mi zprávu s dotazem, zda existují nějaké revize, které jsem chtěl provést.

Většinou jsem se obával, že raketa ztratí příliš mnoho detailů ve velmi malých velikostech, a tak jsem požádal o dvě revize: jednu verzi, kde raketa prostě nemá „okno“, a druhou, kde raketa byla prostě větší.

designhill-features5

Na jedné straně můj vnitřní pětiletý požádal o zpětné okno. Na druhou stranu menší raketa se lépe vyrovná svislými čarami na spodní straně loga. Pak jsem se zeptal Somani, jestli by jim vadilo, kdybychom šli s přizpůsobeným brandingem. V tomto případě to znamená dvě sady logových značek: jedna s proporcionálně větší raketou pro použití v malých velikostech a původní logo s logem pro použití ve středně velkých až velkých velikostech.

Souhlasili, poslali soubory a já platbu uvolnil. To bylo to, a celý proces, od výběru vítěze po předání, trvalo jen asi tři hodiny. Samozřejmě to pomohlo, že pracuji pozdě, takže jsme oba byli vzhůru. Jakmile jsem vybral vítěze, byl tento proces dostatečně plynulý a jednoduchý.
designhill-easy-of-use1

Web této velikosti as tímto počtem funkcí nebude nikdy nejsnadnějším místem k použití. Více funkčnosti = složitější, podobně jako u spletitých pirátů z karibských filmů (AKA, každý film po prvním). Naštěstí je obvykle vždy další krok, cesta vpřed. No, často existuje několik možných dalších kroků, ale jsou dostatečně jasné a zřejmé a rozhodnutí je ponecháno na vás.

Poskytují průběžné vedení

Jiné stránky (viz naše recenze DesignCrowd) mohou poskytnout pouze dostatečný návod k tomu, abyste se rozdělili se svými penězi, a pak vás hodí do moře funkcí. Designhill, na druhé straně, obsahuje vysvětlení s téměř každou funkcí.

A poté, co budete mít soutěž a běží, řeknou vám, jak dále upřesnit svůj krátký, jak vytěžit maximum z vašich interakcí s designéry a další. Některým lidem to může připadat jako držení rukou, ale s tímto uživatelským rozhraním jsem v pořádku s nějakým držením rukou.

Můžete si své soutěže uložit před spuštěním

A tady přichází moje povinná zmínka o tom, co považuji za povinný prvek: schopnost „zachránit“ soutěž nebo projekt, zatímco vy pracujete na sestavování stručné zprávy, sbírání peněz, nebo co máte. Doposud má každá služba pro návrh loga, kterou jsem zkontroloval, tuto funkci, a pokud narazím na takovou, která ji nemá, ztratí z bodového hodnocení „Snadné použití“ celý bod..

Logo můžete umístit na vizitky a oblečení

Chcete, aby vaše logo bylo vloženo na vizitku, tričko nebo na stranu další rakety Elona Muska? Nemohou dělat raketovou věc, ale ty další věci jsou rozhodně možnosti. Zdá se, že v tuto chvíli je služba tisku na míru zaměřena na karty a oblečení.

Obecně není těžké začít. Musíte se zaregistrovat k bezplatnému účtu, abyste mohli prohledávat designéry (obsah se nezdá být omezený – odkaz „procházet“ však prostě neexistuje, pokud se nepřihlásíte), ale můžete najít jejich minulé práce a recenze dostatečně snadno. Jakmile s nimi začnete pracovat, snadno se s nimi spojíte.

Počáteční zkratka není složitá věc: vyberete si, jaký druh designu potřebujete (např. Design loga), ze seznamu vyberete kategorii firmy, zadáte základní zkratku a nahrajete všechny referenční obrázky, které chcete použít. Po skončení soutěže můžete odpovědět na řadu otázek, abyste své požadavky dále upřesnili.

Spravování soutěží je poměrně snadné. Můžete nastavit ankety, aby vaši přátelé hlasovali pro svá oblíbená loga. Existují nástroje pro hodnocení a třídění, které vám pomohou zúžit výběr. Můžete dokonce odstranit loga z provozu úplně. Tyto nástroje jsou velmi ceněny, a to z jednoduchého důvodu, že můžete získat spoustu log, ze kterých si můžete vybrat najednou. Jen bych si přál, aby existovaly nějaké správné nástroje „dávkového zpracování“, které vám pomohou vyhodnotit / odmítnout položky u větších objemů.
designhill-support1

Podpora je kompetentní a snadno dostupná

Obecně řečeno není toho víc. Lidé, se kterými jsem hovořil, odpověděli na mé otázky rychle a vstřícně a nemám o nich žádné skutečné stížnosti.

To je působivé, protože, jak jednou řekla Marge Simpsonová, „je snadné kritizovat.“

A jak Homer Simpson odpověděl, je to také „zábava“.

Kromě agentů podpory (kteří je dobře reprezentují) má Designhill znalostní základnu / centrum nápovědy s radami pro zákazníky i designéry, které mají většinu toho, co potřebujete vědět. Jak je doposud typické pro moje zkušenosti, Google vám pomůže najít správné informace rychleji, než bude znalostní báze, ale je těžké konkurovat všemohoucímu algoritmu Google.

A konečně, mají blog, který sdílí návrhy související s designem, pokud hledáte něco takového. Pokud jste ve světě designu nováčkem, může být dobrý nápad procházet jej a pomoci vám zjistit, co přesně potřebujete a co chcete.

Mezi přímé způsoby podpory patří systém vstupenek, telefonická podpora, živý chat a vždy je můžete přímo zaslat e-mailem. Nezkoušel jsem je přímo e-mailem a v živém chatu jsem musel požádat o e-mailovou adresu podpory, protože jsem ji na webu nenašel..

Telefonická podpora

Linka telefonické podpory je pouze číslo v USA a je k dispozici mezi hodinami 9:00 – 18:00 EST, od pondělí do pátku. Pokud voláte o víkendu nebo během státních svátků, musíte zanechat zprávu. Nejprve jsem měl trochu potíže s připojením a zůstal jsem ve spojení, ale já jsem volal přes Skype z Mexika, takže problém mohl být kdekoli na mém konci nebo jejich.

Požádal jsem je, aby mi vysvětlili svůj účet, a obdržel jsem velmi užitečné a podrobné rozpis příslušných poplatků. Zástupce se mohl několikrát opakovat, ale to je často nezbytné v zákaznickém servisu.

Systém vstupenek

Nechal jsem lístek s dotazem, kde bych mohl najít svůj účet na webu, pro případ, že bych ztratil e-mail s fakturou. Vrátili se ke mně za necelé tři hodiny s odpovědí.

designhill-support2

Živý chat

Živý chatový systém, na rozdíl od telefonní linky, běží 24/7. Zeptal jsem se jich, jaká práva na užívání získáte, a pokud musíte za práva na komerční využití platit navíc (nemusíte). Musel jsem čekat několik minut ve frontě, ale ve skutečnosti to bylo jen pár minut, protože přede mnou nebyl nikdo. Pokud narazíte na delší frontu, máte možnost zanechat zprávu a oni vám mohou poslat e-mail nebo telefon zpět.

designhill-support3
Když se podívám na ceny za tyto komunitní logistické služby, vždycky jsem přemýšlel o desítkách nebo dokonce stovkách tisíc, které byste jinak mohli zaplatit známému designérovi nebo agentuře. Zatímco jiné služby jsou o něco levnější než Designhill, Nemůžu si pomoct, ale cítím, že ceny DesignHill jsou spravedlivé pro pouhý počet možností, které můžete získat. Kompromisem je samozřejmě to, že mnoho z těchto možností nebude tak dobré.

Přesto se domnívám, že ceny jsou přiměřené. Pokud souhlasíte, možnosti platby zahrnují MasterCard, Visa, PayPal a zjevně podpora Payoneer přichází také.

Nejlevnější plán přichází s očekávanými 20 možnostmi loga a nejdražší přichází s 80. Jak již bylo zmíněno, tato čísla se určitě mohou lišit.

Nejlevnější plán umožňuje každému návrháři předložit pouze čtyři možnosti loga, zatímco ostatní umožňují neomezené podání. Poté získáte přístup k více vysoce hodnoceným designérům a propagaci své soutěže na externích kanálech, jako jsou sociální média a informační bulletin Designhill..

Nejdražší plán dostane jednu „bezplatnou“ placenou pozvánku, kterou můžete zaslat návrháři podle vlastního výběru.

Neexistují žádné vzorky bezplatných log (myslím, že existuje příliš velký potenciál pro zneužití tvrdé práce designérů), a levnější plán pro nekomerční použití.

Jak již bylo zmíněno, není stanoven žádný limit revizí nad rámec toho, co je váš návrhář ochoten udělat, a svůj vlastní zdravý rozum. Pokud překročíte limity zdravého rozumu (Hej, stane se to. Nesoudím.), Můžete vždy zaplatit návrháři navíc, aby se omluvil a stále dostával revize..

Všechny plány přicházejí s 100% záruka vrácení peněz, pokud splňujete určité podmínky:

 • Nepřihlásíte se do „Zaručené soutěže“, která zaručuje, že si vyberete vítěze, takže někdo dostane peníze. Můžete vidět, jak by tyto soutěže byly pro designéry atraktivnější, ale vylučují vrácení peněz.
 • Žádost o vrácení peněz požadujete do 60 dnů.
 • Nevybrali jste si vítěze.

Nakonec jsem chtěl jen zmínit, že si můžete stáhnout PDF verzi každé faktury, kterou vám Designhill pošle. Myslel jsem, že to bylo docela užitečné.

Práva k užívání

Stejně jako u většiny těchto služeb (dosud) získáte všechna práva, komerční i jiná. Použijte logo, jak se vám líbí. Dejte to kamkoli chcete. Ve skutečnosti to dejte všude, kde to vaše marketingové oddělení umožní.

Možná se obraťte na právníky dříve, než je umístíte na zdi jiných lidí.

Možná nenechte nikoho vytetovat na sebe kvůli penězům. To je směšné.

Jak Designhill odpovídá konkurenci?

Designhill je dobrá služba, která do značné míry dělá to, co stanoví. Skutečná kvalita log, která získáte, se může divoce lišit, ale to je druh povahy zvířete. Designhill jako služba je, i když ne # 1 podle mého osobního odhadu, určitě hoden úcty. Určitě jste na místě, pokud si ceníte rozšířeného dělostřeleckého přístupu k designu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map