Vistaprint Logo Maker Review 2020 – tasuta, BIG-saagi abil

Korralik, kuid mitte hämmastav (ja mitte tingimata tasuta)

Vistaprint Logo Maker ülevaade - kodulehe ekraanipilt


Peaaegu nii kaua kui Internet on eksisteerinud, on Vistaprint olnud liider igasuguste turundus- ja reklaamtoodete tellimisel trükkimisel. Vistaprinti tasuta logovalmistaja abil saate kujundada uue logo ja tellida prinditud tooteid kõik samal ekraanil. Samuti pakub ettevõte a veebisaidi koostaja.

Asub Hollandis, Vistaprinti veebisait on saadaval vähemalt 15 keeles, kaasa arvatud:

 • Inglise
 • Hispaania keeles
 • Saksa keeles
 • Hollandi keeles
 • Soome keel
 • Rootsi keeles
 • Jaapanlane
 • Itaalia keeles

Enne kui veel kaugemale lähen, lubage mul selgitada saaki: saab teie logo tasuta ainult siis, kui ostate trükitud tooteid Vistaprinti kaudu. Oma logofailide tegelikuks allalaadimiseks ja nende kasutamiseks peate alati maksma (sellest lähemalt hiljem).

Kui kavatsete niikuinii maksta, on teil ilmselt parem palgata professionaalne disainer Fiverr, kus saate hankida kohandatud logo, mis on loodud just teile nii vähe kui 5 dollarit. Või võiksite vaadata mõnda meie muud kõrgelt hinnatud logo kujundamise teenused.

Kahjuks, Ma ei saanud oma logo kujunduses kasutada ühtegi erimärki, isegi mitte ladinakeelseid tähemärke nagu ñ ja ć. Testisin rumeenia, hispaania, jaapani ja saksa keelt … ja iga eriline tegelane andis mulle vea. Vistaprinti tugiteenuste esindaja ütles mulle, et erimärke saab kasutada, kuid need tuleb sisestada selle keele eriklaviatuuril. See on väga kummaline, kui see on tõsi, kuid igal juhul polnud mul võimalust tema väidet kontrollida.

Toimetaja märkus: Ma teen seda, ja see pole tõsi. Erimärgid kuvatakse logos küsimärkidena.

Funktsioonid ja kasutusmugavus

Nii-nii logomallid, millel on üsna head kohandamised

Vistaprintide logovalmistaja pakub aktsiate logo mallide kogu. Kõik näevad samu malle, nii et platvorm ei püüa tegelikult aru saada, mis teie ettevõttes on. Plusspoolel tähendab see, et alustamine on ülikiire – kui soovite, võite lihtsalt sisestada oma ettevõtte nime ja tunnuslause (väljale Teisene tekst) ja näha kõiki valikuid. Konkreetse logistiili jaoks saate filtreerida ka järgmistest valikutest nagu „Traditsiooniline”, „Elegantne”, „Retro” jne.

Negatiivse poole pealt saate tõeliselt ebaolulisi tulemusi. Klaveriklaviatuuri logo kahjuritõrjeteenuseks? Jep, see juhtus. Asjade paremaks hoidmiseks soovitan kasutada konkreetset ikooni otsimiseks.

Vistaprint logo valmistaja ekraanipilt - ikoonide otsimine

Nagu ekraanipildist näete, on logo mallid lihtsalt sobivad. Need pole kohutavad, kuid näevad välja üsna üldised ja isegi dateeritud. Ja kokku on ainult umbes 120 malli, nii et valik pole suur.

Meeldejäävama ja ainulaadsema logo saamiseks kasutage kvaliteetsemat tööriista nagu Wixi logo tegija, mis genereerib isikupärastatud logosid vastavalt teie tegevusalale ja stiilieelistustele või säästa endale aega ja palka endale professionaalne disainer Fiverr.

Nende ja paljude teiste logo kujundamise teenuste võrdlemiseks vaadake minu töökaaslase vinge logo kujundamise projekti. Ta testis suurimaid seal pakutavaid teenuseid väärtuse, kvaliteedi ja kasutusmugavuse osas. Ja panused olid kõrged – ta ei tulnud lihtsalt artiklit kirjutama, vaid otsis veebisaidi Planeti uut ametlikku logo! Kõigist tema kogemustest saate lugeda temast tipptasemel logo kujundamise teenuste põhjalik võrdlus.

Saate oma logo loovalt kohandada

Kui olete valinud logo malli, milles saate elada, sisenete lihtsale redigeerimisekraanile. Pukseerimisliides on intuitiivne ja väga hõlpsasti mõistetav. Teil ei ole probleeme objektide teisaldamise, suuruse muutmise ja pööramisega.

Lisaks pukseerimisredaktorile on Vistaprinti logo tegijal veel kaks märkimisväärset funktsiooni:

 • Saate ühele logole lisada näiliselt piiramatu arvu ikoone. (Lisasin kümme, enne kui otsustasin, et mul võiks olla paremaid asju teha.)
 • Te ei piirdu ainult oma ettevõtte nime ja teksti loosungiga. Teie logol võib olla kuni neli tekstikasti.

Muidugi saate teha ka tavapäraseid logo kohandamisi, näiteks muuta värve ja fonte. Menüüd ja valikuprotsess on mõlema jaoks üsna tavalised – ei suured ega kohutavad.

Vistaprint logo valmistaja ekraanipilt - logotoimetaja

Trükikaupu saate tellida kohe

Kuna printimine on Vistaprindi põhiteenus, pole üllatav, et printimisvalikud integreeritakse sujuvalt logo valmistajaga. Kui olete oma logo kujundamise lõpetanud, saate selle kohe lisada peaaegu igasugustele trükitud kaupadele:

 • Postkaardid
 • T-särgid
 • Ribareklaamid
 • Kruusid
 • Pliiatsid
 • Visiitkaardid
 • Kleebised
 • Toote etiketid

Nii kaua kui prindite oma logo Vistaprint-toodetele, ei pea te logo enda eest midagi maksma. Loomulikult maksate toodete eest. Veelgi olulisem on see, et teie logifailid (PNG, JPG jne) ei sisaldu teie ostes. Nii et kui te tehniliselt ei maksa oma logo eest, ei saa te ka seda logo.

Saate alla laadida kasulikke faile (kui maksate)

Kui te ei soovi printida Vistaprint-toodetele (või soovite oma logo mujal kasutada), saate luua tasuta Vistaprinti konto ja maksta ühekordse tasu oma logo allalaadimiseks. Saate:

 • 3 erinevas suuruses PNG-d
 • 1 vektorvormingus PDF

Kuna PDF on vektorfail, saate oma logo skaleerida lõpmatuseni ilma kvaliteeti kaotamata. See tähendab, et saate oma logo printida mis tahes suuruses. Samuti saate ilma piiranguteta kasutada logo nii isiklikult kui ka äriliselt. (Kuid pange tähele, et üldiselt ei saa te oma logo kaubamärgi või autoriõiguse saamiseks väita, kuna teised Vistaprinti kliendid saavad sama malli ja ikoonide abil luua sarnaseid kujundusi.)

Hinnakujundus ja tugi

Teie logo on taskukohane, kuid mitte tasuta

Jällegi on Vistaprindi tasuta logo valmistaja suurim saak just see teie logo pole kunagi tegelikult tasuta. Maksate kas trükitud kauba eest või maksate oma logofailide allalaadimise eest või mõlemad. Mõlemad võimalused on mõistliku hinnaga, kuid need pole kindlasti tasuta.

Maksta saab Visa, MasterCard, American Express, Discover, Diners Card International või PayPal abil. Kui viibite USA-s ja soovite minna ülimaitsvaks, saate e-posti teel saata ka füüsilise tšeki või maksekorraldusega.

Vistaprinti logo valmistajaga on veel üks võimalik hind. Pärast logo ostmist saate muudatusi teha, kuid uue versiooni allalaadimiseks peate uuesti maksma.

Klienditoe jaoks palju võimalusi

Vistaprint logo valmistaja ekraanipilt - võtke meiega ühendust

Nagu sa näed, Vistaprint pakub klienditoele jõudmiseks palju võimalusi. Telefoni- ja reaalajas vestlust pakutakse laias vahemikus (kuid mitte 24 tunni jooksul) ning e-posti tugi on saadaval ööpäevaringselt. Saatsin tugimeeskonnale oma küsimused erimärkide ja logo redigeerimise kohta e-postiga ning võin kinnitada, et sain vastuse lubatud 24 tunni jooksul.

Vistaprint logo valmistaja ekraanipilt - tugiteenuse e-post

Seal on ka Vistaprinti klienditeeninduskeskus (põhimõtteliselt KKK leht), kuid ükski loetletud küsimustest ei puuduta logo valmistajat. Nii et kui teil on oma logo kohta küsimusi, peate tõenäoliselt võtma ühendust toega.

Kuidas sobib Vistaprint Logo Maker konkursiga??

Pole paha, kui soovite Vistaprint-tooteid, aga muidu …

Kui soovite täiesti tasuta logovalmistajat, pole Vistaprint teile sobiv tööriist. Peate maksma kas trükitud toodete eest või maksma oma logifailide eest – tõeliselt vaba valikut pole. Kui te pole 100% pühendunud Vistaprint’i kasutamisele oma printimisvajaduste jaoks, võite leida paremaid ja loomingulisemaid logotegijaid sarnaste või madalamate hindadega, näiteks Rätsep kaubamärgid või Looka.

Või võite lihtsalt minna Fiverr ja lasta oma logo disainprofiilil teha vähem raha, kui kulutate logo Vistaprintist logo allalaadimiseks.

Plussid

 • Korralikud võimalused logo kohandamiseks
 • Väga algajasõbralik toimetaja
 • Õmblusteta integreerimine printimisega
 • Komplekti kuuluvad skaleeritavad vektorfailid (kui maksate oma logo allalaadimise eest)

Miinused

 • Üldise välimusega logo mallid
 • Ainult tasuta, kui tellite trükitooteid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map