Peegeldatud võrkude ülevaade 2020 – suurepärane maine, aga …

Peegeldunud võrkude ülevaade1Peegeldunud võrgud on korras, kuid trahvi pole piisavalt head. Kuigi Reflected Networks on korralik veebimajutaja, saate selle abil odavama hinnaga kvaliteetsemat hostimist Hostinger, näiteks.


Reflected Networks on hallatud hostimise ja CDN-i sisu edastamise ettevõte, mis asutati 2001. aastal. See on mitte traditsiooniline jagatud veebimajutusteenuste pakkuja, see töötab madalamal tasemel, nii et olge selles ülevaates valmis üsna tehniliseks sõiduks.

Tuginedes tasuta telefoninumbrile, võiksin öelda, et see ettevõte asub Ameerika Ühendriikides, kuid selle veebisaidil pole see täiesti selge. Ma võin teile siiski öelda, et on olemas neli andmekeskust – USA-s ja Hollandis -, mis pakuvad hallatud hostimist, spetsiaalset hostimist ja pilvesalvestuslahendusi USA ja kogu maailma ettevõtetele.

Funktsioonid ja kasutusmugavus

Reflected Networks hallatavad hostimislahendused sisaldavad järgmisi standardfunktsioone:

 • Linux ja Solaris OS
 • MySQL andmebaasid
 • PostgreSQL andmebaasid
 • Apache, lighttpd, NGINX, Varnish veebiserverid
 • Tulemüür, hallatavad ID-d / IP-d, koodide audit, rakenduste skannimine
 • Pilvetulekahju CDN
 • Varundamine ja taastamine
 • Pilvesalvestus

Peegeldatud võrgud on juurutatud pilvesalvestuse infrastruktuur kahes riigis asuvates andmekeskustes: Ameerika Ühendriikides ja Hollandis. Need andmekeskused põhinevad Dell EMC Isilon võrguga ühendatud salvestusplatvorm, mis pakub struktureerimata andmete säilitamist, varundamist ja arhiveerimist. Veelgi enam, kaks andmekeskust on varustatud üleliigsete koormusbalanssidega nii et teie pilvesalvestust saab korrata mõlemas andmekeskuses.

hallatud hostimislahendus aitab hoida teie servereid optimaalsel tasemel. Peegeldatud võrgud vastutavad kogu aeg teie serveri infrastruktuuri installimise, haldamise, jälgimise, mõõtmete ja turvalisuse eest. Suure sisu edastamise hõlbustamiseks on see ettevõte juurutanud a täielikult koondatud pilve-CDN-süsteem.

Üks peegeldatud võrkude silmapaistvatest hostimispakkumistest on selle võimas koormuse tasakaalustamise lahendus mis töötab kommertsiaalsetel riistvaratoodetel ja võimaldab müüjal kasutada oma Linuxi tuuma jõudluse häälestamist.

Hinnakujundus ja tugi

Kuna Reflected Networks pakub suurtele ettevõtetele hallatud hostimist, pühendatud servereid ja varunduslahendusi (jaeklientide jaoks lihtsa jagatud hostimise asemel), on selle veebisaidil ei kuvata hindu. Seega peate pakkumise saamiseks võtma ühendust ettevõttega.

See ettevõte väidab tagama 100% ühenduvuse ilma seisakuvõimaluseta klientidele, kellel on müüja andmekeskuse rajatistes kaks või enam võrguühendust. See pakub ka: Sisu edastamisteenuste 99% tööaeg, koos asjakohase hüvitisega. Seal on reklaamitud raha tagasi garantii puudub, kuid see on tüüpiline hallatud hostimise ja spetsiaalse serveri pakkumiste korral.

Puudub avalik piletimüügisüsteem ega reaalajas vestluse tugi, kuid seal on tasuta telefoninumber. 24/7 tugi pakutakse registreerunud klientidele, kuid katsetasin tugimeeskonna vastuseid nii palju kui suutsin mittekliendiks. Saatsin meili, sai automatiseeritud vastuse, lubades peagi minu juurde pöörduda, ja siis… mitte midagi.

Peegeldunud võrkude ülevaade2

Seal on puudub enese toetamise teadmistebaas, mis on arusaadav, kuna see pole iseteenindusega hostimise pakkuja.

Kui palju peegeldatud võrgud maksavad? Peegeldatud võrgud pakuvad mitut plaani, mille hind on kõrgeim kuni madalaim. Hind sõltub sellest, millist tüüpi hostikava valite. Allpool näete värskendatud hinnatabelit (värskendatakse kord nädalas).
Millist peegeldatud võrkude kava peaksin saama? Minu soovitus on alustada odavama plaaniga. Saate hiljem alati uuemale versioonile üle minna. Peegeldunud võrgud võivad aidata teil minna üle kallimale plaanile. Külastajate arvu suurendamine võtab mitu korda oodatust kauem ja enne, kui selleks vajadus tekib, ei tohiks te palju raha maksta. Muidugi võivad teie vajadused varieeruda ja võite pöörduda Reflected Networks’i hostieksperdi poole siin.
Kui hea on Reflected Networks klienditugi? Reflected Networks ei kuulu meie peamiste veebimajutajate hulka. Kuid see võib tuleneda ka sellest, et Reflected Networks on radari all väike hostingu pakkuja. Väikesel hostimisettevõttel on eeliseid – kliendina olete te neile olulisem. Samuti saate tutvuda meie võrdlusega kõige populaarsemad veebimajutusteenused siin.

Kuidas peegeldatud võrgud võistlusele sobivad??

Reflected Networks on loonud suurepärase hallatava hostingu ja CDN-lahenduste müüja maine. Ettevõte on oma pilvemajutuspakkumiste kaudu loonud kiiresti kasvavatele ettevõtetele praktilisi hostimislahendusi. Kui otsite lihtsaid jagatud hostimise kavasid, mida saate täielikult veebist osta, peaksite otsima mujalt.

Kas pole endiselt kindel, kas see on teie jaoks õige veebimajutaja? Tutvu meiega populaarseimad veebihostid et rohkem teada saada.

Plussid

 • Pilvesalvestuse infrastruktuur oma andmekeskustes
 • Täielikult koondatud pilve-CDN-süsteem
 • Võimas koormuse tasakaalustamise lahendus, mis töötab riiulitel
 • Sisu edastamise garantii 99% ulatuses koos kompenseerimisplaaniga

Miinused

 • Ühtegi veebimajutusplaani pole
 • Veebisaidil hindu ei näidata
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map