Musta öö ülevaade 2020 – kas tasub proovida?

Iirimaal asuv Blacknight on enam kui 15-aastase kogemusega auhinnatud hostimisteenus. Ettevõte pakub lisaks domeeni registreerimisteenustele paindlikke Windowsi ja Linuxi põhiseid hostimiskavasid. Andmekeskused asuvad Carlow ja Dublin.


Funktsioonid ja kasutusmugavus

Blacknandi hostimisplaanid kaasas hea hulga funktsioone. Nii Linuxi kui ka Windowsi paketid pakuvad järgmist:

 • Juhtpaneeli juurdepääs
 • SSL-sertifikaadid
 • Tasuta DNS-i haldus
 • MySQL
 • BaseKiti saidi ehitaja
 • Täpsem varundamine
 • 24/7 tugi

Kui olete huvitatud lihtsa saidi loomisest, võite kasutada seda Basekiti saidi ehitaja. See on lohistatav veebirakendus, mis võimaldab teil luua lehte, lisada teksti, manustada pilte ja neid vormindada. Samuti saate ära kasutada oma plaaniga kaasnevad lisad: vaid mõne hiireklõpsu kaugusel asuvad avatud lähtekoodiga rakendused nagu WordPress, Drupal, Joomla, phpBB, SugarCRM, ZenCart ja Magento. Soovi korral saate lisada täpsema saidi varundamine ja e-posti varundusteenus.

Kas olete mures serveriprobleemide pärast? Ärge muretsege. Blacknight lubab tänu oma isiklikule taristule ja hallatavale võrgule, millel on mitu kohalolekut, 100% kasutusaegne garantii. Te ei muretse kunagi selle pärast, et inimesed ei pääse teie veebisaidile olulistel aegadel.

Kõige tähtsam on see, et Blacknight võtab oma klientide turvalisust eriti tõsiselt andmekaitse. Nende hostimisteenused vastavad rangelt EL privaatsusseadustele. Mõne dollari eest kuus saate oma veebisaiti ja isikuandmeid kaitsta nende abil automatiseeritud ja turvalised varukoopiad.

Hinnakujundus ja tugi

Saadaval on kolm veebimajutusplaani ja nende hinnad on turul standardsed. Minimuse hostimine on põhiplaan ja see sobib isiklike ajaveebide, väikeettevõtete veebisaitide ja portfellilaadsete veebisaitide loomiseks. Sellel kontol on 10 GB kettaruumi, mis mahutab lisaks 50 postkastile ka 30 andmebaasipõhist veebisaiti. Põhiplaan on skaleeritav. Võite oma hostimisteenuse eest maksta kuu, aasta või iga kolme aasta tagant.

Teine plaan on Medius hosting. Selle abil saate 20 GB kettaruumi, mis mahutab 60 veebisaiti ja 100 postkasti, sealhulgas 60 MySQL andmebaasi. Medius sobib väikese ja keskmise suurusega ettevõtete veebisaitidele, sisuga hallatavatele ajaveebidele ja e-kaubanduse veebisaitidele. Viimaseks on meil Maksimaalne hostimisplaan. See on parim hostimiskava suurettevõtete veebisaitidele või e-kaubanduse veebisaitidele, kus on tohutult liiklust.

Blacknighti tugitöötajad asuvad ettevõtte peakontoris Carlow’is Iirimaal. Nendega suheldes võin öelda, et nad on klientide rahulolu kinnisideeks – ma arvan, et seetõttu on ettevõttel neli tugikanalit. Arvelduse, tugiteenuste ja müügi jaoks on eraldi e-posti aadressid. Live-vestlusteenus on saadaval, kuid mitte ööpäevaringselt. Arvelduse, müügi või tehnilise toe jaoks võite jätta sõnumi või esitada pileti. Mulle meeldib, et tugitiim pakub plaanilise hoolduse tehnilise oleku värskendusi, nii et te ei kavatse end valvata, kui nende serverid pole töökorras.

Lisaks reaalajas klienditoele on klientidel juurdepääs ka a tugilaud (samaväärne teadmistebaasiga), kust nad saavad vastuseid üldistele küsimustele, jagatud hostimisele, domeeni registreerimisele & ülekanded ja e-kirjad & võõrustas vahetust. Seal on üksikasjalikud juhendid, mis näitavad kuidas installida WordPress rakenduse võlli kaudu, turvake oma veebisait ja määrake muu hulgas domeeniserverid. Kui olete DIY inimene, on tugiteenus kasulik, kui hakkate oma veebisaiti looma.

Must öö

78% TrustPilot.com-ile tagasisidet jätnud klientidest olid ettevõtte jagatud hostimisteenustega rahul. Kasutatavuse osas ei pruugi kasutajaliides nii seksikas olla, kuid on siiski päris hea. Funktsionaalsus on suurepärane ja mitte ainult, kuid see on ka mobiilisõbralik. Mulle meeldib ka see, et puuduvad müügid ega reklaamid. Kuna teie tähelepanu ei sega, olen kindel, et teil on oma veebisaidi seadistamiseks lihtne.

Kuidas Blacknight võistlusele sobib??

Blacknight on ICANN-i poolt akrediteeritud domeenide registripidaja ja usaldusväärse mainega hostiettevõte. Kui otsite maailmatasemel hostimisteenuseid ja usaldusväärset tehnilist tuge, on see teie jaoks õige ettevõte.

Plussid

 • Sõbralik ja professionaalne tugi
 • ICANN-i akrediteeritud registripidaja
 • Täpsemad varuteenused
 • Suurepärane andmekaitse rekord

Miinused

 • Tugi on liiga tehniline
 • Reaalajas vestlus pole ööpäevaringselt saadaval
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map