Doteasy ülevaade 2020 – kas see on tark investeering?

Doteasy-minu


Doteasy on tegutsenud alates 2000. aastast ja sellest ajast alates on seda kogunenud üle poole miljoni rahuloleva kliendi oma usaldusväärsete ja taskukohaste veebisaidimajutusteenuste kaudu. Tänu oma pühendunud ja kvalifitseeritud tehnikutele ning kaasaegsetele andmekeskustele pole see kunagi selle loomisest saadik ohtu sattunud.

Funktsioonid ja kasutusmugavus

Doteasyl on oma veebisaidi koostaja, mida pakutakse koos kõigi hostimispakettidega tasuta. See välistab igasuguse kodeerimise vajaduse. Kõik, mida peate tegema, on valida mall, asetada elemendid pukseerimisliidese abil soovitud sätetesse ja veebisaidi avamiseks klõpsake nuppu Avalda.

Tähelepanelik

Neil on ka cPaneli juhtpaneel mis on arvukalt funktsioone. Need sisaldavad:

 • Kettaruumi lihtne jälgimine failihaldussüsteemi kaudu
 • Juurdepääs oma veebisaidi toimivuse statistikale
 • Parooliga kaitstud kataloogid, IP-aadresside keelamised, HotLinki kaitse ja ModSecurity
 • Lihtne domeenihaldus
 • Lihtne andmebaasihaldus

Hulgas tööriistad, mille on välja töötanud Doteasy ise, Siin on mõned kasulikud:

 • Foorum
 • Veebisaidi looja
 • Veebiküsitlus
 • Postiloend
 • Külalisteraamat
 • KKK

Kõigi funktsioonide jaoks, mida Doteasy pakub, on olemas põhjalik juhend nende funktsioonide parimaks kasutamiseks.

Hinnakujundus ja tugi

Võite valida kahe erineva kava vahel, mille nimi on Starter ja Business. Nagu nimigi ütleb, täidab stardikava ainult põhivajadused ühe veebisaidi, 10 GB kettaruumi ja 30 000 igakuise külastaja jaoks. Saate oma domeeni tasuta registreerida ja saada tasuta SSL-sertifikaadi.

Ärimajutuspaketiga saate lahti nende hostimisteenuste kogu potentsiaalist. Võite hostida piiramatu hulga veebisaite, millel on piisavalt ruumi ja ribalaiust. Lisaks tasuta domeenile on uuendamine ka tasuta. Samamoodi saate lisaks tasuta SSL-le ka spetsiaalset IP-aadressi. Igapäevased varukoopiad on paketi komplektis.

Doteasy-tugi

Doteasyl on üks parimatest tugisüsteemidest ümber. Saate alati kasutada saadaolevat reaalajas vestlust, kuid probleemide lahendamiseks võite kasutada mitmeid muid võimalusi. Neil on tõhus piletisüsteem, mida saate kasutada teie probleemide esitamiseks. Nad lubavad vastata 48 tunni jooksul. Neile pääseb ka telefoni teel, ehkki see on saadaval ainult tööpäevadel tööpäevadel. Samuti on võimalus tagasihelistamist tellida. Kuid see pole veel kõik. Seal on Doteasy alustamise juhend, mis on ideaalne lähtekoht kõigile, kes soovivad veebisaidi hostimise toimimisest rohkem teada saada. Seejärel on õpetused, kuidas kasutada enamikku nende tööriistadest. Lisaks on olemas põhjalik teadmistebaasi jaotis, mis sisaldab artikleid, et lahendada enamik probleeme, mis võivad tekkida.

Kui palju Doteasy maksab? Doteasy pakub plaane alates 2 dollarist kuni 17 dollarini. Hind sõltub sellest, millist tüüpi hostikava valite. Allpool näete värskendatud hinnatabelit (värskendatakse kord nädalas).
Millise Doteasy kava peaksin saama? Minu soovitus on alustada odavama plaaniga. Saate hiljem alati uuemale versioonile üle minna. Doteasy aitab teil kallimale plaanile üleminekul. Külastajate arvu suurendamine võtab mitu korda oodatust kauem ja enne, kui selleks vajadus tekib, ei tohiks te palju raha maksta. Muidugi võivad teie vajadused varieeruda ja võite pöörduda Doteasy veebimajutusasjatundja poole siin.
Kui hea on Doteasy klienditugi? Doteasy ei kuulu meie parima veebimajutaja hulka. Kuid selle põhjuseks võib olla ka see, et Doteasy on radari all väike hostingu pakkuja. Väikesel hostimisettevõttel on eeliseid – kliendina olete te neile olulisem. Samuti saate tutvuda meie võrdlusega kõige populaarsemad veebimajutusteenused siin.

Kuidas Doteasy võistlusele sobib??

Doteasy on ideaalne lähtekoht uute veebisaitide omanikele, kes soovivad usaldusväärset hostimiskava täiusliku toega. Veebisaidi koostaja välistab vajaduse programmeerimiskeeli osata ja taskukohased hostimispaketid muudavad selle teie veebisaitide jaoks ideaalseks hostiks.

Kas pole endiselt kindel, kas see on teie jaoks õige veebimajutaja? Tutvu meiega populaarseimad veebihostid et rohkem teada saada.

Plussid

 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • Põhjalikud tugi- ja abiartiklid
 • Kaasaegne infrastruktuur

Miinused

 • Stardipakett lubab ainult ühte veebisaiti
 • Pakutavate pakendite vähem mitmekesisus
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map