Cloudscale.ch ülevaade 2020 – vaadake statistikat!

pilveskaala peamine2014. aastal asutatud Cloudcale.ch on Šveitsis asuv ettevõte, mis müüb iseteenindusega pilveplatvormid, mis võimaldavad kliendil virtuaalseid masinaid hetkega käivitada. Ettevõte on üsna väike, vähem kui kümne töötajaga, kuid nad tegutsevad veatult hooldatud andmekeskus, mis asub Šveitsis. Nende veebisait on saadaval saksa ja inglise keeles ning nad teenindavad kliente kogu maailmas.


Funktsioonid ja kasutusmugavus

pilvekaader (1)

cloudscale.ch pakub ainult pilvepõhiseid virtuaalservereid. Seetõttu on nende lihtsal plaanivalikul järgmised põhifunktsioonid:

 • Suur kättesaadavus: 99,99% teenustaseme leping
 • Turvalisus: Kõik andmed salvestatakse Šveitsi ISO-9001 ja ISO-27001 sertifikaadiga andmekeskuses
 • Privaatsus: Serverid asuvad Šveitsis ja neid reguleerivad Šveitsi andmekaitse- ja privaatsusseadused
 • Paindlik skaleerimine: Serveriressursid muutuvad vastavalt nõudlusele
 • Kiire seadistamine: Käivitage kohe uued virtuaalserverid ja seadistage oma eelistatud Linuxi opsüsteem

cloudscale.ch hoiab kõiki oma masinaid Šveitsis asuvas andmekeskuses. Seda hoonet hooldatakse mitte ainult laitmatult, vaid see on ka ISO-27001 sertifikaat, vastab FINMA RS 08/7 ja omab ööpäevaringset turvaseiret. Nad kasutavad tipptasemel võrguvarustust koos rahvusvahelise partnerlussuhtega ja pakuvad suurepäraseid võimalusi kõrgel tasemel 99,99% tööaeg SLA. Kuna keskus asub Šveitsis, saate nautida lisavõimalusi: teie andmed kuuluvad Šveitsi andmekaitse- ja privaatsusseaduste kaitse alla.

Nad pakuvad kaheksat paketti: Flex-2, Flex-4, Flex-8, Flex-16, Flex-32, Flex-48, Flex-64 ja Flex-96. Kõik need paketid on nimetatud mälumahu tõttu nii nime saanud: Flex-2 on varustatud 2 GB muutmäluga, Flex-4 kaasas 4 GB muutmäluga jne. VCPU suureneb ühelt 16-ni sõltuvalt plaanist, samas kui kõik plaanid sisaldavad vaikimisi 10 GB SSD-salvestusruumi. Plaani saate hõlpsalt konfigureerida, lisades kuus täiendavat SSD-mäluseadet, HDD-salvestusruumi, täiendavaid IP-aadresse ja rohkem liiklust.

Kõik plaanid kasutavad ära SSD, mis tähendab ketta lugemise / kirjutamise korda kuni kümme korda kiiremini, lihtsat juhtpaneeli, täielikku juurjuurdepääsu, paindlikku skaleerimist, nii et teie ressursid suurenevad vastavalt teie nõudmistele, ja kohene seadistamine. Nad pakuvad teile ka kaheksa Linuxi opsüsteemi valimine: Ubuntu, Debian, CentOS, Fedora, Arch, Gentoo, CoreOS ja RHEL. Teie serverites on avatud lähtekoodiga tehnoloogia, näiteks OpenStack, KVM ja Ceph.

Nende seadistusprotsessid (ja nende veebisait) on väga-väga libedad – nende eesmärk on ju arendajate hostimisprotsesside sujuvamaks muutmine. Saate kiiresti sisse logida ja uusi virtuaalservereid luua ning oma ressursse vastavalt vajadusele konfigureerida. Lihtsalt tuleb hoiatada: varukoopiad on 100% teie vastutus!

Hinnakujundus ja tugi

pilvekatel (3)

Arvestades, et tegemist on esmaklassiliste virtuaalsete masinatega, on absoluutsed hinnad tunduvalt kõrgemad kui teie keskmine virtuaalserver. Kuid nende masinatega saate palju paremat jõudlust, tööaega ja tuge, seega on need paketid üldiselt väga väärtuslikud. Mis on tõeliselt tore, on see, et teile võetakse arve 24 tunni jooksul kasutatud ressursside eest iga päev, nii et te ei maksa ressursside eest, mida te ei kasuta. Võite tühistada igal ajal, kuid maksetele tagasimakseid ei tehta.

Olemasolevatele klientidele antakse tuge nende juhtpaneeli ja pileti kaudu; Teine võimalus on, et saate nende müügitiimiga ühendust e-posti või telefoni teel. Pole selge, mis on nende töötunnid või milline on nende keskmine reageerimise aeg piletitele. Võin öelda ainult seda, et olen iga kord nendega e-posti teel ühendust võtnud, nad reageerisid kohe ja olid väga abivalmid. Neil pole oma veebisaidil teadmistebaasi ega KKK-jaotist, kahjuks – arvatavasti seetõttu, et nad turundavad peamiselt arendajaid.

Kuidas Cloudcale.ch võistlusele sobib??

cloudscale.ch pakub lihtsat valikut pilveservereid, mille saab käivitada mõne sekundi jooksul. Need pole kindlasti algajatele; eksperdid armastavad siiski oma klanitud liidest, konfiguratsioonivõimalusi ja mastaapsust.

Plussid

 • Hea hinna ja kvaliteedi suhe
 • Suurepärane kasutajakogemus veebisaidil ja juhtpaneelil
 • Omada ja hallata oma Šveitsi andmekeskust
 • 99,99% teenustaseme leping

Miinused

 • Piiratud klienditeeninduse võimalused
 • Tööaega ei reklaamita

Hankige hetkega pakutavad pilveserverid cloudscale.ch-ga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map