AwardSpace Review 2020 – kas tasub proovida?

AwardSpace-minu


Kuigi AwardSpace ei ole tasuta hostimisteenuse jaoks halb, soovitame teil mitte tasuta tasuta hostimisega aega raisata, isegi kui te alles alustate. Peate tegelema aeglase laadimiskiirusega, palju seisakuid ja klienditoe puudumisega. Saidi hiljem teise hostisse migreerimine võib olla tõeline valu. Võite saada kvaliteetse majutuse hämmastava hinnaga InterServer, näiteks.

AwardSpace on veebimajutusteenuste valdkonnas töötanud alates 2003. aastast. Sellest ajast alates on nad loonud selles valdkonnas palju teadmisi ja pakuvad nüüd veebimajutust enam kui 2500 000 kliendile USA-s, Ühendkuningriigis ja mujal Euroopas. Nad on eriti tuntud oma tasuta veebimajutusteenuse poolest, mis võimaldab selle kasutajatel juurdepääsu tasuta veebisaidi koostajale ja 100% reklaamideta veebisaidile ilma tähtajata.

Funktsioonid ja kasutusmugavus

AwardSpace pakub oma kasutajatele hulga tööriistu oma veebisaidi loomiseks. Tasuta kasutajatel on juurdepääs Zacky Website Builderile, mis hõlmab mitmeid esmaklassilisi teemasid sobib suurepäraselt algajatele nende veebisaitide kiireks üles ehitamiseks. A ühe klõpsuga rakenduseinstaller võimaldab WordPressi ja Joomla hõlpsat installida!, kaks tänapäeval kõige populaarsemat sisuhaldussüsteemi. Lisaks saavad tasuta kasutajad 1 GB SSD salvestusruumi, 5 GB kuus ribalaiust, 1 MySQL andmebaasi ja 99,9% keskmist võrgu tööaega. Eriti tähelepanuväärne oli SSD salvestusruum, kuna paljud tasuta hostimise pakkujad pakuksid SSD asemel lihtsalt regulaarset HDD-salvestust.

Nagu igal tasuta hostimisplaanil, on siiski ka teatud piirangud. Kui kasutajad hakkavad oma veebisaidile korralikku liiklust hankima või kui nad otsustavad, et tahavad rohkem multimeediume üles laadida, võib 1 GB mälumaht ja 5 GB igakuine ribalaius osutuda ebapiisavaks. Õnneks, AwardSpace’is on saadaval ka hulgaliselt esmaklassilisi hostimiskavasid.

Alustame nende jagatud hostimiskavadega. Nendega on kaasas:

 • Piiramatu salvestusruum ja ribalaius
 • E-posti aadressid
 • Lisaandmebaasid
 • Paremad veebisaidi laadimisajad
 • Parem serveri jõudlus

Nende algtaseme jagatud hostingu plaan sobib ideaalselt väiksemate veebisaitide, ajaveebide ja portfellide veebisaitide jaoks: see väga soodsa hinnaga plaan sisaldab kahe domeeni ülempiiri konto kohta, ööpäevaringset tuge ja kuni 15 000 külastust kuus. Sellega ei kaasne tasuta domeeni registreerimist – selleks peate valima vähemalt nende Web Pro Plusi plaani.

Spektri kõige kõrgemas otsas on teie plaan Max Pack Plus, mis sisaldab piiramatul arvul hostitavaid domeene konto kohta, kaks tasuta domeeni registreerimist kogu eluks, garanteeritud maksimaalne 1-tunnine reageerimise aeg, ja kuni 150 000 külastust kuus.

AwardSpace

Ettevõtted, kes nõuavad oma serveritelt veelgi suuremat jõudlust, saavad valida ka odava hinnaga VPS-i pilve hostimisplaanid. Starter VPS-i plaan sisaldab 25 GB salvestusruumi, ilmatu 2TB igakuist liiklust, 50Mbit / s porti kiirust ja 1 IP-aadressi. Pange tähele, et neid VPS-i kavasid ei hallata, nii et nende täielikuks kasutamiseks vajate piisavalt tehnilisi teadmisi.

Hinnakujundus ja tugi

Hinnakujundus on seal, kus AwardSpace silma paistab. Nende vabakava on suurepärane algajatele, kes alustavad oma tegevust veebisaidi loomisel, aga nende tasulised tasulised plaanid on ka väga taskukohased ja kasutajasõbralikud. Nemad pakuvad sageli tasuliste hostimiskavade puhul allahindlusi, mis alandab drastiliselt nende hindu, et lüüa turul mõni muu plaan – mis on tõenäoliselt põhjus, miks nad on tööstuses nii palju populaarsust kogunud.

Pange tähele, et nende soodushinnad kehtivad siiski ainult aasta. Pärast seda võivad hinnad naeruväärselt tõusta, muutes oma plaanid ülejäänud võistlustega võrdseks (ja pisut kõrgemaks, isegi). Sellegipoolest on nende tavahinnad endiselt mõistlikud, arvestades pakendites sisalduvat.

AwardSpace pakub ka jagatud hostimiskavadele 30-päevast raha tagasi garantii, nii et saate nende teenuseid proovida ilma riskita ja vaadata, kas ettevõte on tõesti teie jaoks.

AwardSpace-tugi

AwardSpace pakub väga põhjalikku klienditugi. Tasuta paketi korral on kasutajatel juurdepääs ööpäevaringsele toele, kuigi reageerimise ajad on üldiselt tasuliste plaanide omadest aeglasemad, mis on ka mõistetav. Tasulise paketiga klientidel on aga tagatud, et nad saavad tunni aja jooksul oma küsimustele vastuse – ja enamasti nende tugimeeskonna reaktsiooniaeg on keskmiselt 15 minutit. AwardSpace pakub ka KKK-sid ja tasuta videoõpetusi. Nende peakontor asub Saksamaal, kuid võite olla kindel, et kõik klienditoe töötajad räägivad inglise keelt.

Kui palju AwardSpace maksab? AwardSpace pakub plaane vahemikus 0–10,04 USD. Hind sõltub sellest, millist tüüpi hostikava valite. Allpool näete värskendatud hinnatabelit (värskendatakse kord nädalas).
Millise AwardSpace’i plaani peaksin saama? Minu soovitus on alustada odavama paketiga. Saate hiljem alati uuemale versioonile üle minna. AwardSpace võib aidata teil minna üle kallimale plaanile. Külastajate arvu suurendamine võtab mitu korda oodatust kauem ja enne, kui selleks vajadus tekib, ei tohiks te palju raha maksta. Muidugi võivad teie vajadused varieeruda ja võite konsulteerida AwardSpace’i majutuse eksperdiga siin.
Kui hea on AwardSpace’i klienditugi? AwardSpace ei kuulu meie parima veebimajutaja hulka. Kuid see võib tuleneda ka sellest, et AwardSpace on radari all väike hostingu pakkuja. Väikesel hostimisettevõttel on eeliseid – kliendina olete te neile olulisem. Samuti saate tutvuda meie võrdlusega kõige populaarsemad veebimajutusteenused siin.

Kuidas AwardSpace võistlusele sobib??

AwardSpace on suurepärane valik üksikisikutele ja ettevõtetele, kes otsivad odavat, kuid kvaliteetset ja suurepärase klienditoega veebimajutusteenust oma alustavatele ettevõtetele, hobide ajaveebidele või veebisaitidele.

Enne otsuse tegemist soovitame tungivalt tutvuda mõnega alternatiivsed hostimisettevõtted, mida me väga soovitame.

Plussid

 • Ööpäevaringne klienditeenindus
 • Maksvate klientide keskmine reageerimisaeg 15 minutit
 • Tasuta veebisaidi koostaja ja ühe klõpsuga rakenduste installija
 • Skaleeritavad hostimiskavad

Miinused

 • Soodushinnad kehtivad ainult aasta
 • Tasuta jagatud hostingu kavas pole ühtegi tasuta domeeni
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map