Aldeahosti ülevaade 2020 – kas see vastab meie standarditele?

2009. aastal asutatud Mehhiko veebimajutusettevõte AldeaHost koosneb järgmistest: väike, tosinast töötajast koosnev meeskond kes on uhked oma „kangelasliku tehnilise toe, kiire serverikiiruse ja innovaatilisuse üle. Nende teenuste hulka kuuluvad erinevad jagatud hostimise paketid ja virtuaalserverid, aga ka lisandväärtusega teenused, näiteks veebidisain ja sisu loomine. Ehkki neil ei ole ühtegi oma andmekeskust, on nad teinud koostööd nelja väljakujunenud andmekeskusega Ameerika Ühendriikides ja Hollandis, et teenindada nende 2000+ tugevat kliendibaasi.


Aldeahost

Funktsioonid ja kasutusmugavus

AldeaHost pakub stabiilseid hostipakette 99,5% riistvara ja võrgu tööajaga. Viie jagatud hostimise all oleva kava abil pakub AldeaHost teile võimalusi, mis sobivad teie eelarvega. Vaatame lühidalt nende populaarseid jagatud pakette.

 • Nutikad Ainult hostimine – Kuna 350 MB kettaruumi ja 3,5 GB suurune igakuine ribalaius sobib ühe veebisaidi majutamiseks, on see plaan hea kõigile, kes loovad isiklikku ajaveebi või väikest e-poe poodi.
 • Solo Hosting Mini – sobib väikeettevõtetele. Sellesse paketti kuulub 1 GB kettaruum, 7 GB igakuine ribalaius ja piiramatu arv e-kirju.
 • Ainult põhimajutus – see pakett on ideaalne disaineritele ja mahutab kuni kahte veebisaiti. Kaasas 10 GB kettaruumi, piiramatu arv e-kirju ja 100 GB igakuine ribalaius.
 • Ainult profimajutus – 100 GB kettaruumi korral saab see plaan majutada piiramatul arvul andmebaasipõhiseid veebisaite kuni 500 GB kuus liiklusega.

AldeaHostil on ka veel kaks jagatud hostingu kava selles vahemikus, mis sobiks kellelegi, kellel on vastavalt neli ja kuus veebisaiti.

Kui registreerute mõne nende plaani jaoks, saate a ühe klõpsuga rakenduste installija, millel on üle 200 rakenduse, veebisaidi koostaja ja tasuta automaatne SSL. Kahjuks ei sisalda ükski nende plaan tasuta domeeni registreerimist. AldeaHost lubab, et tööaeg on 99,5% kuus; kui teie veebisait on antud kuul ainult tund aega maas, premeerib ta teid 2 nädala pikkuse tasuta hostimisega iga tunni eest, kui teie veebisait oli juurdepääsematu.

Üles liikudes saate ka tellida suure jõudlusega VPS koos HDD-salvestusega, mida majutatakse Ameerika andmekeskuses. Need on täielikult hallatavad VPS-kavad, mida on lihtne uuendada ja millel on mitu konfiguratsiooni. Saate oma VPS-i laiendada vastavalt ressursivajadustele ja installida kõik piiranguteta rakendused. Nende valitud operatsioonisüsteem on CentOS ja nad on paketi osana lisanud tasuta cPaneli ja WHM-i.

Ärimajutus on saadaval ka klientidele, kes soovivad seadistada integreeritud ostukorvidega e-poe veebisaite. Kui plaanite oma veebisaidi jaoks kasutada WordPressi, on neil spetsiaalselt selleks otstarbeks optimeeritud serverid. Võite valida kolme kava vahel – WordPress Smart, WordPress Mini ja Basic WordPress – mis kõik sisaldavad SSD-salvestust, head RAM-i ja võimsaid protsessoreid, mis võivad teie veebisaidi kiirust kiirendada.

Hinnakujundus ja tugi

AldeaHost pakub teile mitmeid soodsa hinnaga eelvalmis hostpaketid, samuti kohandatavad virtuaalserverid. Ma leidsin nende virtuaalserverite paketid, mille hind on väga õiglane, aga nende VPS-i pakendid olid hinnalise poolel; peale selle kipuvad nende arveldustingimused plaanist erinema (jagatud hostimise eest võetakse arvet kas kord aastas või kuus, samas kui VPS-i hostimise eest arveldatakse kord kvartalis).

Väljaregistreerimisel on teil mitmeid maksevõimalusi, näiteks PayPal, pangaülekanne ja MercadoPago kaart. Teie hostimiskonto aktiveeritakse kohe, kui olete makse volitanud. Sealt edasi saavad jagatud hostimise kliendid 30 päeva jooksul teenuse hindamiseks – kui nad on mingil põhjusel rahulolematud, võivad nad taotleda raha tagastamist AldeaHosti kaudu raha tagasi garantii.

Nende ülikiire ja veatu hostimisteenuse taga on sõbralik tehnilise toe meeskond, kes hoolitseb kohapeal olevate serverite mutrite ja poltide eest, et teie veebisait ja rakendused saaksid sujuvalt töötada 24 tundi ööpäevas. Kahjuks peale selle ei leidnud ma, et nende klienditugi oleks nii kangelaslik, nagu nad väidetakse olevat: nende otsevestlus on saadaval ainult Mehhiko tööajal, nagu nende telefonioperaatorid ja piletitoe süsteem. Lisaks on klienditugi praegu saadaval ainult hispaania keeles, nii et väliskliendid võivad teenust juurdepääsematuks muuta. Võite vastuste saamiseks vaadata ka nende KKK-sid ja teadmistebaasi, kuid ka need on täielikult hispaania keeles.

Kuidas sobib Aldeahost võistlustega??

Mehhikos asuval AldeaHost on nende poolel kindlasti taskukohasus ja serverikiirus. Siiski on väga tõenäoline, et selleks, et laieneda palju enamat, peavad nad üles seadma oma klienditoe ja suurendama ettevõtluspõhisemate plaanide taskukohasust..

Plussid

 • 99,5% tööaja garantii
 • Kiire serverid
 • Sõbralik hispaania keelt kõnelev tugi
 • Konkurentsivõimeliste hindadega hostimiskavad

Miinused

 • 24-tunnine tugi pole saadaval
 • Veebisait on ainult hispaania keeles
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map