9 parimat Phoenixi logot ja kuidas oma asju luua [2020]

Võimas uuenemise ja taassünni sümbolina võib fööniksi logo tõepoolest tõsta teie isiklikku või ettevõtte kaubamärki – aga mitte siis, kui see näeb välja just nagu tuhanded muud fööniksi logod seal.


Tõeliselt suurepärased, ainulaadsed logod pärinevad kogenud disaineritelt ja ma olen saanud suurepäraseid uudiseid. Hüppa alla, et õppida, kuidas palgata professionaalne disainer nii vähe kui 5 dollarit! Või lugege edasi, et näha minu lemmikfenikside logo kujundusi ja tutvuda tööriistadega, mis võimaldavad teil tasuta oma kujundada.

9 parimat Phoenixi logot

Phoenixi logo - Phoenix Gamertags

Danudesignsi logo
(rendi danudesignid 20 dollari eest)

Phoenixi logo - Phoenix Botanica

CBT logo
alates 99designs

Phoenixi logo - must kollasel

Logo autor logo_ministeerium
(rendi logo_ministeerium hinnaga 15 dollarit)

Phoenixi logo - kena

CostinLogopuse logo
alates 99designs

Phoenixi logo - Phoenix FC

Logo by olivia_dezign
(rendi olivia_dezign 5 dollari eest)

Phoenixi logo - rüütellikute küünalde ettevõte

Wintrygrey logo
alates 99designs

Phoenixi logo - Phoenix Construction Co.

Logo by alishbanoor
(rendi alishbanoor 5 dollari eest)

Phoenixi logo - Phoenix Real Estate Group

Logo 999 meeskond
alates DesignCrowd

Phoenixi logo - Phoenixi kindlustus

Logo looja 3
alates DesignCrowd

Hiljuti otsustas mu kolleeg proovile panna kõik peamised veebipõhised logodisaini teenused. Väljakutse: looge veebisaidi Planeti uus logo. Loe tema Parimate logo kujundamise teenuste ekspertide võrdlus et teada saada, kes võitis.

Kas tõesti saate suurepärase Phoenixi logo 5 dollari eest?

See šokeerib inimesi alati, kui ma neile seda ütlen Sain Fiverril omale 5 dollari eest tehtud logo. Tavaliselt saan selle nõmeda vastuse: “B … b … aga see näeb nii professionaalne välja!” Niisiis, kuidas ma selle triki maha tõmbasin?

Fiverr on veebiturg, kus kõikvõimalikud vabakutselised postitavad kontserte (pakutavaid teenuseid). Ja jah, Fiverri põhidisainilahenduste projektid maksavad tõesti vaid 5 dollarit – mingeid varjatud tasusid ega lisandmooduleid pole. Enamik Fiverri disainereid pakub erinevaid teenustaset, näiteks põhi-, standard- ja edasijõudnutele. Kõrgemad tasemed hõlmavad üldjuhul rohkem versioonide ringi, kõrgema eraldusvõimega pildifaile jne. Kui soovite rohkem teada saada platvormi kohta, siis ärge jätke meie oma kasutamata Fiverri põhjalik ülevaade.

Kuna tuhanded disainerid saavad Fiverris valida, võib teie logo loomiseks õige leidmine tunduda hirmutav. Kuid saidi käepäraste otsingutööriistade abil on lihtne leida spetsialiseerunud disainereid looma logo kujundus. Alustasin just sellest, et kirjutasin otsinguribale “logo kujundus”.

Fiverri ekraanipilt - logodisainerid

Nagu näete, saate filtreerida otsingut eelarve, vajaliku tarneaja ja muu järgi. Kui olete oma valikuid kitsendama hakanud, vaadake kindlasti üle iga disaineri portfell ja hinnangud. Vaadake uuemaid disainereid, kellel on suurepäraseid töönäidiseid, kuid ainult mõned klientide arvustused. Nad on sageli uued, andekad logo loojad, kes pakuvad väga madalaid hindu, kuna neil on vaja püstitada kindel töö rekord.

Fiverri ekraanipilt - uued logo kujundajad

Siin on veel mõned minu lemmik Fiverri funktsioonid:

 • Tohutu arv disainereid. Ainuüksi logo kujunduse kategoorias on oma teenuseid pakkuvad ligi 70 000 disainerit.
 • Kiire pööre on saadaval. Mõned disainerid pakuvad kiirteenust, teie logo on disainitud vaid 24 tunniga. (Kuid pange tähele, et kiirmakse maksab sageli lisatasu.)
 • Fikseeritud hinnad. Te ei maksa kunagi rohkem, kui valitud kontserdi hind on. Ja Fiverr vabastab teie makse disainerile alles pärast projekti valmimist.
 • Tasuta redaktsioonid. Paljud disainerid lisavad logo makstud hinnaparandused – kõikjal alates ühest ümbertöötamisvoorust kuni niipalju, kui teil on vaja, et olla täiesti rahul.

Kui soovite luua oma logo, leidub DIY veebilogode valmistajaid palju, mida saab tasuta kasutada. Lihtsalt olge teadlik trahvi printimisest: Nende tööriistadega saate oma fööniksi logo tasuta kujundada, kuid selle kvaliteetse pildina alla laadimiseks peate maksma.. Kui teile meeldib see, mida te välja tulete, on hind seda väärt. Kui ei, siis võite logot lihtsalt mitte alla laadida.

Wix Logo Maker loob kena tasakaalu kasutusmugavuse ja loomingulise vabaduse vahel. Kui soovite platvormist rohkem teada saada, siis ärge jätke meie oma kasutamata eksperdi Wix Logo Maker ülevaade.

Alustamiseks peate tegema vaid kõik minge Wix Logo Maker kodulehele ja registreeruge tasuta konto saamiseks.

Seejärel vastate reale küsimustele oma kujunduseelistuste kohta. AI (tehisintellekt) pakub teile palju erinevaid soovitatavaid disainilahendusi, mille vahel valida. Ja kui olete valinud kohandatava kujunduse, võimaldab pukseerimisredaktor muuta mitte ainult värve, ikooni, fonte ja tausta, vaid ka paigutust. Kui olete oma logo valmis, saate selle kas üksi osta või hankida oma logo koos soodushinnaga veebisaidi loomise paketiga.

Wix Logo Maker ekraanipilt - logoredaktor

Eriti meeldis mulle, et oma logo ostmisel sain kõik järgmised kujunduse variatsioonid:

Wix Logo Maker ekraanipilt - logifailid

Wixi logovalmistaja alternatiivid

 • DesignEvo on minu valik parimaks mallipõhiseks logovalmistajaks koos üle 10 000 saadaoleva malli ning miljonite ikoonide kogu. Sellel on haruldane võimalus ka gradienditaustade jaoks, mis võib tõesti fööniksi logo mõju suurendada. Selle kohta lisateabe saamiseks ja mõne näite nägemiseks lugege meie lehte ekspert DesignEvo ülevaade.
 • Rätsep kaubamärgid on AI-l põhinev logovalmistaja, mis küsib teilt rohkem küsimusi kui Wix Logo Maker, nii et soovitatud kujundused võivad läheneda soovitud phoenixi logole lähemale. Kuid kohandamisvõimalusi on teil vähem kui Wixi pakutavaid. Vaata meie rätsepabrändide põhjalik ülevaade et rohkem teada saada.

Täiuslik Phoenixi logo on seotud kõigi üksikasjadega

Vaadake tagasi ülaltoodud fööniksi ülaloogidele. Pange tähele kõiki valikuid, mis nende suurepäraste kujunduste sisse läksid. Kas fööniksi pilt on minimalistlik, traditsiooniline või moodne? Mida ütlevad värvid iga kaubamärgi kohta? Ja kuidas saab font ja pilt koos brändi identiteeti näidata?

Hoolikad valikud muudavad pilti ja kujutlusi jäädvustava logo ja logo, millest kõik mööda lähevad, märkamata. Sellepärast oleks minu esimene valik rendi Fiverris disainer, kuigi mulle meeldib koos mängida Wixi logo tegija ideedega tulla.

Ükskõik, millise marsruudi valite, võtke aega ja küsige panust kolleegidelt ja sõpradelt, et veenduda, et fööniksi logo sobib teie kaubamärgiga. Kiire tasuta logo tegemine kõlab hästi, kuid kulutades vaid pisut pingutusi ja raha, et saada ainulaadne logo, mida inimesed mäletavad, on palju, palju parem.

Veelgi rohkemate ideede jaoks ärge jätke meie nimekirja nendest alla top logo kujundamise teenused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map