9 parimat droonilogot ja kuidas oma asju luua [2020]

Aerofotost põllumajanduse kaardistamiseni on droonid kõikjal. Kuna õitseb nii palju drooniettevõtteid, on teil konkurentsi läbimiseks vaja atraktiivset ja nutikat logo kujundust.


Professionaalne disainer suudab teie logo edasi viia järgmisele tasemele. Aga kui palju see teid tagasi paneb? Mitte nii palju, kui võite arvata. Hüppa alla, et teada saada, kuidas saate madala graafiku eest disainerit palgata.

Kas tunnete loovust ja soovite selle asemel oma logo teha? Ammutage inspiratsiooni minu lemmik droonide logost kogu veebist ja kerige seejärel alla, et teada saada, millist tasuta DIY-tööriista soovitan.

9 parimat droonilogot

Drooni logo - redlands ülalt

Ahsancreatori logo
(Laenutage ahsancreator 5 dollari eest)

Droonide logo - Strix Drone

Logo cucuque kujunduse järgi
alates 99designs

Drooni logo - õhust droon

Damianmayas logo
alates DesignCrowd

Droonilogo - Downview Imaging

Logo autor logoabi1
(Laenutage logoabi1 10 dollariga)

Drooni logo - UAS-i pildid

Hr. V logo
alates 99designs

Drooni logo - &

Tempro logo
Alates DesignCrowd

Drooni logo - Mon Valley droon

Iluniluni logo
(Laenutage ilunilun 25 dollarini)

Drooni logo - Drone Business Podcast

Logo by dan.stiop
alates 99designs

Droonide logo - Lin Luna

Teslaone logo
alates DesignCrowd

Kuidas palgata suur disainer suurepärase hinnaga

Drooni juhtimine võib olla lihtne, kuid logo vormingus kujundus nõuab tõsist loomingulist mõtlemist. Õnneks saate Fiverril palgata professionaalse disaineri, kes pakub teile välja originaalse droonilogo, mõni vaid 5 dollari eest.

Vabakutseliste juhtiva platvormina on Fiverr koduks kümnetele tuhandetele professionaalidele kogu maailmast, kes kõik pakuvad oma teenuseid väga mõistliku hinnaga. See pole mitte ainult kulutasuv rent, vaid aitab säästa ka aega ja vaeva, et proovida teha oma asju..

Veebisaidi Planeti uue logo leidmise otsimisel testisime mitmeid populaarseid disainiteenuseid, sealhulgas Fiverr. Vaadake meie põhjaliku logo kujundamise platvormide võrdlus logonäidete nägemiseks ja iga teenuse toimimiseks.

Fiverri veebisaidi sirvimine

Fiverri veebisaidil on lihtne navigeerida, nii et saate kiiresti leida oma projekti jaoks ideaalse kujundaja. Minge Fiverri kodulehele ja hõljutage kursorit Graafika & Kujundus ja klõpsake siis jaotise Logo all nuppu Logo kujundus & Brändi identiteet.

Fiverri ekraanipilt - graafika- ja kujundusmenüü

Alustage disaineri otsimist, tippides lehe ülaosas olevasse otsingukasti märksõna (nt drooni logo), seejärel kasutage tulemuste täpsustamiseks otsingufiltreid. Saate täpsustada soovitud logo tüübi, eelistatud tarneaja, eelarvevahemiku ja müüja üksikasjad.

Fiverri ekraanipilt - droonide logo kujundajad

Kõigi disainerite portfelli ja paketi üksikasjade kuvamiseks klõpsake nende profiilil. Enne kaastöödele asumist saate vaadata ka teiste kasutajate tagasisidet, et saada nende tööst paremat aimu.

Fiverri ekraanipilt - kujundaja profiil

Kas olete huvitatud Fiverrist? Siit leiate lisateavet asjatundjate näpunäidete kohta õige disaineri palkamiseks täielik Fiverri ülevaade.

Veel Fiverri funktsioone

 • Turvalised maksed – Ehkki maksate kontserdi eest ettemaksuna, hoiab Fiverr teie raha turvaliselt tingdeponeerimises, kuni teie projekt on lõpule viidud ja olete sellega täiesti rahul.
 • Varjatud tasusid pole – Maksate nähtavat hinda. Ei rohkem ega vähem.
 • Käsitsi kontrollitud disainerid – Registreeruge Fiverr Pro jaoks, et palgata Fiverri poolt sertifitseeritud kõige kogenumad disainerid, kes pakuvad erakordseid kliendikogemusi.
 • Rääkige otse disaineritega – Kasutage tasuta mobiilirakendust või veebisaidi sõnumitoojat, et vestelda otse disaineriga, isegi enne kavandi eest tasumist.
 • Ettevõtte tugi – Fiverri täiustatud äririistad muudavad väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks lihtsaks tellimuste, arvelduse ja meeskondade haldamise.

Kas soovite luua oma droonilogo? Siis vajate logovalmistajat, mida oleks lihtne kasutada isegi algajatele, ja see annab teile tööriistad, et muuta oma kujundus võimalikult ainulaadseks. Ehkki DIY logo tegijaid on neid väiteid esitanud palju, leidsin, et Wix Logo Maker toimetab kõigil rinnetel.

Üks Wix Logo Maker peamisi eeliseid on selle intuitiivne tehisintellekt (AI), mis õpib tundma teie kaubamärki ja maitsma, enne kui teile logosid soovitada.

Logo loomine Wix Logo Maker abil

Protsess on lihtne järgmiselt. Minge Wix Logo Maker kodulehele ja klõpsake tasuta konto loomiseks nuppu Alusta kohe.

Wix Logo Maker ekraanipilt - alustage kohe

Järgmisena küsib AI viisard teile lihtsaid küsimusi, et saada paremini aru, mida otsite. Seejärel genereerib see logo mallide loendi, mis tema arvates sobib teie stiilieelistustega.

Parandage oma tulemusi, klõpsates nupul Asenda ikoon, seejärel tippige otsinguribale märksõna (nt droon). Valige oma lemmikpilt, et seda kõigile sobivatele tulemustele rakendada.

Wix Logo Maker ekraanipilt - droonikoonid

Nüüd on aeg anda oma drooni logole originaalsus. Saate kohandada kõike mallist alates värviskeemist kuni ikoonini kuni fontini.

Wix Logo Maker ekraanipilt - logoredaktor

Kas olete oma kujundusega rahul? Makselehele minemiseks klõpsake nuppu Edasi, kus saate selle alla laadida kasutatavas suure eraldusvõimega vormingus või saada väikese tasuta näidispildi.

Kas soovite rohkem teada saada? Loe meie täielik Wix Logo Maker ülevaade rohkemate logode jaoks.

Wixi logovalmistaja alternatiivid

 • Looka lubab teil enne logo mallide loomist valida maksimaalselt viis ikooni, mis teile meeldivad. Lõplikku logo saate redigeerida piiramatu hulga kordi kuni 72 tunni jooksul, isegi pärast selle eest maksmist. Vaadake meie logode näiteid põhjalik Looka ülevaade.
 • Koos LogoMaker, saate oma uue logo printida ükskõik kuhu, sealhulgas visiitkaartidele, t-särkidele, pastapliiatsitele, kruusidele, märkmikele ja muule. Lisateavet selle funktsioonide kohta leiate meie saidist eksperdi LogoMakeri ülevaade.

Viige oma ettevõte kõrgemale originaalse droonilogo abil

Drooniettevõte kasutab tipptasemel tehnoloogiat ja teie logo peaks olema sama uuenduslik. Projekteerija palkamine Fiverr on arukaim viis konkurentidest ette jõudmiseks, ilma et eelarvet suurendataks, eriti kui teenuste hind algab 5 dollarist.

Kui valite DIY, Wixi logo tegija on parim valik. Soovitan enne alustamist tutvuda teiste droonide logo kujundustega, et teaksite, mida on vaja rahvamassist välja paistmiseks.

Kas teil on teistsuguseid mõtteid droonipildi kasutamise kohta? Tutvuge meie ümardamisega parimad tech logod rohkem inspiratsiooni. Avastage rohkem võimalusi logo loomiseks meie täieliku loendiga parimad logo kujundamise teenused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map