9 parimat autotranspordi logot ja kuidas ise teha [2020]

Autosid ostvad inimesed ei osta ainult transpordivahendit punktist A punkti B, vaid nad ostavad olulise identiteedi. Õnneks pole raske teha autotööstuse logo, mis ühendaks teie ostjaid ja kajastaks teie kaubamärki. Täna näitame teile, kuidas mõne minutiga oma logo luua (Juhendaja juurde liikumiseks klõpsake siin). Kuid kõigepealt tutvustagem oma loovust mõne parimate logonäidete abil.


Vajad rohkem teadmisi ja inspiratsiooni? Vaadake allpool mõnda parimat kuulsat autode logot.

9 parimat autotööstuse logot

Auto logo - Sutton Motorsports

Gvb disainikommunikatsiooni logo
alates DesignCrowd

Autotööstuse logo - Pure Motorsport

Logo autor: merasidesigns
(rendi Merasi Designs 5 dollari eest)

Mootorsõidukite logo - Megelli

Ettevõtte CreativeWing logo
alates DesignCrowd

Autotööstuse logo - FTC Automotive

Logo by brandforest
(rendi Brand Forest 5 dollari eest)

Autotööstuse logo - autoremondi disain

Logo autor hamzadesign786
(rendi Hamza Design 5 dollari eest)

Autotööstuse logo - KiloCar

Cioby logo
alates 99designs

Automotive logo - Custom Rides

Logo by bibqiq
(laenuta bibqiq 10 dollari eest)

Autotööstuse logo - D. L. George

Logo autor: maestro_medak
alates 99designs

Autotööstuse logo - Mitsuma

Flint Stone’i logo
alates DesignCrowd

Kas tunnete inspiratsiooni? Isegi kui te pole kunagi varem midagi disaininud, saate oma logo loomisega lõbutseda!

Kasutajasõbraliku logovalmistaja, näiteks Tailor Brands abil saate ainulaadse autologo kujunduse valmis teha vaid mõne minutiga. Ja ärge muretsege, seda on 100% tasuta proovida. Maksate ainult siis, kui teile meeldib see, mida teete.

Kas soovite rohkem teada saada? Ära jäta meie puudust rätsepabrändide põhjalik ülevaade.

Siit saate teada, kuidas Tailor Brands töötab.

1. Sisestage oma ettevõtte nimi

Minge rätsepabrändide kodulehele oma tootenime sisestamiseks ja alustamiseks.

Tailor Brands ekraanipilt - koduleht

2. Valige tööstusharu

Vastavate kategooriate hulka kuuluvad autotööstus, auto, auto või isegi motosport, kui see on teie asi. Võite ka oma ettevõtte kohta pisut rohkem kirjutada, et anda AI-le (tehisintellekt) täiendavaid märksõnu, et oma logo tulemusi kitsendada.

Tailor Brands ekraanipilt - sisestage oma tööstusharu

3. Valige oma logo tüüp

Valige soovitud logotiili jaoks näites logod. Võite valida nime-, ikoonipõhise ja algpõhise vahel.

Tailor Brands ekraanipilt - valige logo tüüp

Ekspertnõuanne: Kõik need kolm logistiili sobivad hästi autofirma logo jaoks. Kui teil on aega, soovitan alustada kumb stiil, mis teile kõige rohkem meeldib, kuid proovida enne lõpliku ostu tegemist veel vähemalt ühte võimalust.

4. Valige oma lemmikfondid

Eelistatud kirjas klikkides saate AI oma eelistuste järgi koolitada.

Tailor Brands ekraanipilt - valige fondi stiil

5. Valige logo ja alustage kohandamist

Pärast lühikest laadimiskuva kuvatakse teile AI-ga loodud logo valikud. Sirvige kujundusi ja kui olete oma lemmiku valinud, klõpsake käsku Kohanda.

Tailor Brands ekraanipilt - AI-ga loodud logod

Pärast logo valimist saate vasakul asuvate tööriistade abil teha mitmesuguseid muudatusi. Saate fonte muuta …

Tailor Brands ekraanipilt - logotöötlus

…ja saate mängida erinevate värvidega.

Tailor Brands ekraanipilt - värvipaletid

Ekspertnõuanne: Autotoodete logode levinumad värviskeemid hõlmavad sinist (nt Ford, BMW, Volkswagen) ja punast (nt Ferrari, Bugatti, Tesla), rohkelt ka metalset hõbedat ja kulda.Pidage meeles, et lahedad värvid nagu sinine kipuvad tundke end rahulikult ja usaldusväärselt, samas kui soojad värvid nagu punane tunnevad end aktiivsena ja võimsana. Metallik eristab modernsust, elegantsi ja klassi.

Samuti võite ühe klõpsuga proovida huvitavaid uusi paigutusi.

Tailor Brands ekraanipilt - paigutuse variatsioonid

6. Lõpeta!

Pärast erinevate värvide, paigutuste ja fondide proovimist klõpsake oma logo ostmiseks lihtsalt Lõpeta. Tailor Brands pakub mitmeid taskukohaseid tellimisplaane sõltuvalt sellest, milliseid logifaile ja lisateenuseid soovite.

Ekspertnõuanne: Kui te pole oma tehtud asjadega rahul, proovige enne uuesti proovimist saada inspiratsiooni päris brändidelt. Ärge kartke googeldada või tehke seda lihtsamaks, alustades meiega lemmikveebisaidid logodisaini inspiratsiooni saamiseks.Kui olete valmis alustama otsast, klõpsake vasakus allosas lihtsalt nuppu Uus logo.

Kui te pole ostmises kindel, võite alla laadida ka madala madala eraldusvõimega näidise, klõpsates allpool näidatud pisikesel nupul. (See näidis on mitteäriliseks kasutamiseks tasuta.)

Tailor Brands ekraanipilt - laadige alla tasuta logo näidis

Rätsepabrändidega tehtud autologod

Näitamaks teile, kuidas Tailor Brandsi kolm erinevat logo stiili välja näevad, tegin neist ühe.

Nimepõhine

Sellel logol on vintage tunne ja erkpunane värv, et kajastada Itaalia pärandit.

Näidispõhine Tailor Brändidega tehtud sõiduauto logo näidis

Ikoonipõhine

See moodsa välimusega logo kasutab abstraktset ikooni ja kaasaegset sans serif-fonti.

Tailor Brands'iga tehtud näidisauto logo - ikoonipõhine

Esialgne

Õhukeste ümardatud tähtedega see tehislik logo sobiks hästi elektrisõidukifirmale.

Tailor Brands'iga tehtud näidisauto logo - algne

Kohandatud kaubamärkide alternatiivid

Kui teid ei müüda Tailor Brands’is, on seal sadu teisi DIY logo valmistajaid, kuid kellel on aega neid kõiki proovida? Vaadake ühte järgmistest soovitatud logovalmistajatest otse heade asjade juurde:

 • Sarnase AI-toega platvormi jaoks, millel on veel mõned kohandatud redigeerimise võimalused, andke Wixi logo tegija proovida.
 • Kas soovite oma auto logo särama panna? Looka pakub elegantseid metallilisi gradiente, sealhulgas hõbe, kuld, roosikuld ja pronks.
 • AI viisardi täielikult vahele jätmiseks vaadake BrandCrowd. Pärast oma ettevõtte nime sisestamist saate sirvimiseks hetkega kuni 9600 logo malli.

Kuidas palgata logo kujundaja, et see teeks seda teie jaoks

Kuigi ma armastan meisterdamise tööriistu (eriti kui logo tegijad saavad tasuta proovida), ei sobi need kindlasti iga ettevõtte jaoks. Kui teie autofirma ei suuda leppida vähemaga kui mõõtude järgi kohandatud tüpograafia või kohandatud ikoon, peate tõenäoliselt palkama selle asemel disainerit.

Õnneks on ka kujundaja leidmine lihtne. Kasutage 99designsi, et saada ühendust logo kujundajaga, kes sobib ideaalselt teie automargiga, olgu see siis sportlik, luksuslik, keskkonnasõbralik või traditsiooniline.

Läbi 99designs, saate oma uue logo hankida kahel viisil:

 1. Tehke vahetut koostööd disaineriga. Otsige üksikuid disainereid, sirvides nende portfelle ja saatke neile sõnumeid, et küsida hindu. Kui olete leidnud endale meelepärase disaineri, saate selle inimese otse palgata.
 2. Võistluse korraldamine. Sel juhul ei pea te disainereid otsima, kuna nad tulevad teie juurde. Pärast võistluspaketi valimist ja loomingulise lühipostituse postitamist oodake, kuni disainerid esitavad ainulaadsed logo kontseptsioonid. Võite anda disaineritele tagasisidet, et täiustada oma auto logo lõplikku kujundust.

99designsi ekraanipilt - palkage disainer või kuulutage välja konkurss

Ükskõik, millise marsruudi te valite, 99designs paistab silma mitmel põhjusel:

 • 99-disainipersonal liigitab disainerid oskuste ja kogemuste tasemele.
 • Teile antakse autoteenuse ettevõtte logo täielik omandiõigus ja autoriõigused.
 • Kui soovite oma logod konkurentide eest varjata, võite valida eravõistluse.
 • Kõikidele konkurssidele antakse raha tagasi garantii.

Kas soovite rohkem teada saada 99designsi kohta? Lugege meie enda kogemusi platvormi kohta meie eksperthinnangust.

Kui ideekonkursid ei eruta teid, hüppame üle Fiverri, kus on tuhandeid logo kujundajaid, hinnad alates 5 dollarist. (Ära jäta meie siin Fiverri täielikku ülevaadet.)

Saage inspiratsiooni kuulsate autotööstuse logode kaudu

Teie loominguliste rataste pööramiseks olen kokku kogunud kümme kuulsaimate automarkide kõige paremini disainitud autologot kogu maailmas.

Mootorsõidukite logo - Ford

Fordi omad klassikaline kiri tuletab meelde selle originaalset 1900. aastate viktoriaanlikku kujundust. Ehkki kaunistusi on lihtsustatud, säilitab see väikseid õisi (nagu F-kaardil olev lokk) ja märgilise ilmega, et tugevdada selle staatust Ameerika pärandi kaubamärgina. Värvipsühholoogia osas on sinine rahvamass, mis kutsub esile siiruse, jõu ja autoriteedi tundeid.

Autotööstuse logo - Jaguar

Seal, kus Ford on tuntud keskklassi taskukohasuse poolest, Jaguar kiirgab luksuslikku luksust. Selle alahinnatud metalliline logo hõivab väe, energia, elegantsi ja ilu vaimu. Minu ainus hasart on font, mis tundub palju industriaalsem, üldisem ja (julgen öelda, et) odavam kui luksuslik või kallis.

Mootorsõidukite logo - Land Rover

Land Roveri logo sellel on kõik autode logo kujunduse standardfunktsioonid: ovaalne taust märk, lihtne lineaarne kontuur ja hõbedased metalsed detailid. Läbi oma erksa metsa rohelisuse lisab see siiski värsket maitset. See värv on autologostel haruldane, kuid sobib hästi ka välistingimustes peegeldamiseks koos kahe noolega, mis näevad peaaegu välja nagu kompassi punktid või kaardisuunad.

Autotööstuse logo - Mack

Kuigi see on lihtne, Mack veoautod logo ütleb palju! Väga jämedad, nelinurksed, kuid veidi ümarate nurkadega tähed tunnevad end mehelikult, tööstuslikult ja tugevalt, ilma et oleksid liiga agressiivsed. Tähed tunnevad, nagu kannaksid nad raskust, just nagu raskeveokid, mida see ettevõte teeb.

Auto logo - Bugatti

Kirjelduse, energia ja mehelikkuse poolest tuntud punase tausta taustal Bugatti sõnamärk on võimas ja tähelepanu köitev. Valgetel tähtedel on kontrast, et neid oleks kerge lugeda, kajastades samal ajal brändi itaalia pärandit. Ülaosas olev lihtne EB-monogramm lisab visuaalset huvi, ümbritsetud punaste punktidega, mis peaaegu jätavad mulje glamuursetest Hollywoodi peegeltuledest.

Auto logo - BMW

BMW logo paistab silma lihtsuse ja meeldiva värviskeemi poolest. Helesinine, valge ja must tunnevad end traditsioonilisena, kuid ei ole jämedad ning värvid peegeldavad kas ketravat propellerit või Baieri lippu, sõltuvalt sellest, keda te küsite. Ka laiaulatuslikke tähti on lihtne lugeda ja need tagavad kena visuaalse tasakaalu.

Autotööstuse logo - Harley-Davidson

Nagu Land Rover, Harley-Davidson kasutab oma logo silma paistmiseks erksat, haruldast värvi. Teile oleks vaja leida mõni teine ​​sõidukitootja, kes julgeks oranži kasutada, kuid see töötab selle brändi kujutatava võimsa ja meheliku energia nimel. Klassikaline varrukate ja kilpide taust näeb kodus suurepäraselt välja nagu ka ratturi jope plaaster.

Autotööstuse logo - Tesla

Veel üks näide võimsast punasest, see logo lööb Tesla futuristlik tehnika. Väga stiliseeritud täht võib tunduda ainult nagu T-täht, kuid see tähistab ka ettevõtte elektrimootorite ristlõiget. Allpool olev font kasutab peaaegu küberpungi tunde saavutamiseks sirgjooni, teravaid nurki ja šablooniefekti.

Auto logo - Volkswagen

Kui see Volkswagen logo tundub teie jaoks teistsugune, sest see on nii! See logo debüteeris alles 2019. aastal ja on kaubamärgi varasema sinise kujunduse laiem pilt. See uusim versioon säilitab kuulsa virnastatud V ja W, muutes need veelgi lihtsamaks. VW logo on nii suurepärane just lihtsuse ja ikoonilise kuju tõttu.

Auto logo - Porsche

Kui paljudel autode logos kasutatakse ümmargust tausta, Porsche Selle asemel on logol ajaloo, aadli ja rikkuse märkimiseks kilbimärk. Luksuslik kuld, must ja punane tõstavad veelgi võimu ja prestiiži, samal ajal kui sarve-, hobuse- ja triibulised detailid on seotud kaubamärgi saksa juurtega.

Ükskõik, kas tegemist on luksus sedaaniga, keskmise astme neljaukselise või retro-lihase autoga, on igal autol oma logo. Ja see logo asetatakse peaaegu alati sõiduki enda ette ja keskele! (Rääkimata taga, võtmetel, roolil …)

Nii et kasutage ära selle suurepärase kaubamärgi nähtavuse, luues ainulaadse logo, mis kõneleb sportlikest, tipptasemel või keskkonnateadlikest autojuhtidest, kellele soovite jõuda. Täna saate alustada juba mõne minutiga.

Hüppa algajasõbraliku logo tegija juurde Rätsep kaubamärgid või pea üle 99designs ideekonkursi alustamiseks. Kõigi ülaltoodud logo kujundamise ajendite abil olete kindlasti valmis pedaali medalile panema!

Ära jäta meie nimekirja parimad logo kujundamise teenused.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map