7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

Kas olete hiljuti ehitanud hästi läbimõeldud sihtlehe, kuid on on hädas kõigi nende oluliste klikkide ja konversioonide hankimisega?


Ärge muretsege – te pole esimene ettevõte, kes selle probleemiga silmitsi seisab, ja kindlasti ei jää te viimaseks.

Oma tegevusele julgustamiseks on hädavajalik luua oma sihtlehele tungiv kiireloomulisus.

Miks? Kuna kiireloomulisus on inimese psühholoogia äärmiselt võimas aspekt. See paneb inimest vajutama pausi nende tahtlikele mõtetele, mis takistavad neil liiga kaua oodata.

Lihtsamalt öeldes, kiireloomulisus paneb inimesed kiiremini reageerima teie tegevusele ja saab astronoomiliselt teie konversioonimäärasid parandada. Lugege edasi, et teada saada, kuidas saate oma sihtlehel kiireloomulisust seitsmel hõlpsasti rakendataval viisil luua.

# 1: pakkuge ajutisi pakkumisi

Esiteks on sihtlehe konverteerimise üks tõhusamaid taktikaid nn tõelise pakilisuse rakendamine.

Wish Tiigi järgi, tõeline kiireloomulisus on see, kui paned pakkumisele või eritehingule lõppkuupäeva või kellaaja. Mõned näited selle kohta on järgmised:

 • “Oma koha valimiseks on jäänud vaid 2 tundi, nii et ärge jätke ilma!”
 • “See pakkumine aegub täna südaööl, nii et ole kiire”
 • „Registreerimiseks on jäänud vaid 30 minutit või kaotate koha”

Näiteks reklaamib meediaettevõte Condé Nast praegu nende väljaannete müüki, kuid ainult piiratud aja jooksul. Idee on avaldada mõistlikku survet, et sundida külalist tegema hetkeolukorra otsust ja tegutsema kiiresti.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

# 2: kasutage taimerit

Veel üks tõhus viis loomiseks huvitavam kiireloomulisus on taimeri abil, mis võib konversioone suurendada kuni ligi 150%.

Taimer viib ajutised tehingud järgmisele tasemele. See võimaldab külastajal vaadata täpse aja, mis neil on jäänud teie pakkumise saamiseks – ja see aeg saab otsa! See julgustab neid enne kella nulli jõudmist tegutsema, nagu allpool toodud maandumislehe näitel.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

Äritreeneri Marie Lexa pakutavale tasuta veebiseminarile registreerumiseks on külastajatel vaid minuteid, vastasel juhul kaotavad nad paratamatult oma koha. Tema taimer on produktiivne tööriist, mis sunnib kohapeal otsuseid langetama. See julgustab tarbijaid loobuma kõigest ja registreeruma enne, kui on liiga hilja.

# 3: viige oma eksemplari kiireloomulisusele

Teine populaarne viis sihtlehe kiireloomulisuse loomiseks on kaudse kiireloomulisuse kaudu. Siin saate kasutada teatud häälesõnu, et suunata külastajaid õiges suunas konversioonidele.

Mõned näited kiireloomuliste vihjete kohta on järgmised:

 • Nüüd
 • Kiirusta
 • Üle
 • Täna
 • Sulge
 • Instant
 • Varsti
 • Läheneb
 • Finaal
 • Kiire
 • Mitte kunagi
 • Lõpp

Võite kasutada ka teatud fraase, näiteks „täiustage täna konversioone“, „liituge, kui veel saate” või „enne, kui on liiga hilja”.

Näiteks SEO agentuuril The Hoth on maandumisleht, mis pakub külastajatele tasuta e-raamatut teemal “Ultimate Guide to E-Commerce SEO” nende e-posti aadressi eest. Pärast seda, kui külastajatelt küsitakse, kas nad soovivad oma kauplusesse rohkem liiklust suunata, ilma et nad kuulutusi ostaksid, kasutab ettevõte CTA (üleskutse tegevusele) nupus fraasi „Hankige kohene juurdepääs”..

See on suurepärane koopia, mis on kirjutatud kiire reageerimise esilekutsumiseks. Muidugi soovivad inimesed oma veebipoodi rohkem liiklust ja olen kindel, et nad sooviksid seda teha nii kiiresti kui võimalik. Mõiste “vahetu juurdepääs” tähendab kiireloomulisele probleemile viivitamatut lahendust.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

Tõhusa CTA loomine võib olla fantastiline viis kiirendada oma sihtlehte, eriti kuna see on täpne piirkond, kus soovite konversiooni saada.

# 4: kasutage vähesuse taktikat

Nagu kiireloomulisus, on nappus veel üks psühholoogiline vallandaja. Erinevalt varasematest näidetest tugineb indiviid tegutsemiseks aja asemel kvantiteedile. See on edukas taktika, kuna inimesed kipuvad haruldastele või populaarsetele pakkumistele kõrgemat väärtust omistama.

Lisaks mängib nappus FOMO (hirm kadumise ees) instinkti järele. Põhimõtteliselt ei taha me jääda teadmata sellest, mida teised on saanud. Kui teavitate külastajaid, kui teil on laoseis otsa saanud, või annate aimu, kui populaarne on toode muu hulgas, loote automaatselt kiireloomulisuse.

Hotellihaldus kasutab puudust sageli selliste veebisaitide kaudu nagu Booking.com. E-posti kaudu korraldatavast turunduskampaaniast suunatakse külastaja sihtlehele, kus kuvatakse erinevad hotellid, märkides selgelt ära, mitu tuba on hiljuti broneeritud või mitu neist on praegu alles. Kui ruumi on vähe, suureneb teie mure puudumise pärast ja see julgustab teid tuba broneerima enne, kui on liiga hilja.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

# 5: lubage kiireid tulemusi

Samuti saate oma sihtlehele kiireloomulisust lisada peenematel viisidel.

Suurepärane viis selleks on läbi lubades külastajale kiireid tulemusi. Kui kinnitate neile, et nende elu muutub teie teenusega dramaatiliselt paremaks või et teie toode vastab nende vajadustele viisil, mida keegi teine ​​ei suuda, veendate neid vaikselt konverteerima, et saaksite eeliseid saama hakata.

Näiteks väidab Interneti-kupongifirma Honey maandumisleht, et kui te nende pikenduse alla laadite, ei pea te enam kunagi teist kupongi koodi otsima. See ütleb külastajatele, et mida varem nad registreeruvad, seda varem saavad nad kopsakaid allahindlusi.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

Kuid siin on meelde tuletatav asi: peate saama oma sihtlehel antud lubadusi täita, vastasel juhul võite saada negatiivset tagasisidet, mis võib teie kaubamärgi mainet tõsiselt kahjustada.

# 6: mängi kaotusevastasuse üle

Inimesed on loomulikult kaotusehimulised, mis tähendab sisuliselt seda, et me ei kaotaks 5 dollarit, kui tahaksime leida sama summa. Kui tegemist on turundusega, siis nimetatakse seda “takeawayks”, sest, kui ähvardate pakkumise ära võtta, tegutsevad inimesed selle saamise kiirustades.

Niisiis, kuidas võtta kasutusele kahju vältimise nähtus? Pakkuge külastajatele lihtsalt soodushinnaga toodet või tasuta kupongi, kui (ja ainult siis) siis, kui nad selle sel ajal hangivad.

Näiteks kui klõpsate Facebookis moebrändi Motel Rocks avalehel, võite saada nende toodetelt 25% soodsamalt – kui te „pood nüüd“, see tähendab. Selle tehnikaga, külastajad usuvad, et kaotavad lehelt eemaldudes pakkumise või tasuta pakkumise, isegi kui neil polnud kunagi pakkumist ega tasuta pakkumist.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

# 7: looge visuaalne kiireloomulisus läbi värvi

Kui tegemist on sihtlehe kiireloomulisuse loomisega, kujundus võib olla sama oluline kui koopia. Parimad sihtlehe koostajad võivad pakkuda malle, mis aitavad teil visuaalset pakilisust luua, katsetades paigutust, kujutisi ja värve.

Erinevate tunnete või käitumise vihjamiseks kasutatakse erinevaid värve. Punase puhul tähendab see kiireloomulisust, mis nõuab viivitamatut tähelepanu. Sellepärast kipuvad kõige olulisemad liiklusmärgid olema punase värviga ja seetõttu näete tavaliselt sama ereda värviga kirjutatud sõna “MÜÜK”.

Hiljuti kasutas trükiteenuste ettevõte Pixart Printing oma sihtlehel punast, et näidata kogu tootesarja 25% -list sooduspakkumist. Punase värvi kasutamine koos pakkumise tähtaja piiramist sisaldava koopiaga tekitas koheselt kiireloomulisuse.

7 viisi kiireloomulisuse loomiseks oma kodulehel

Pidage meeles, et soovite ikkagi oma brändi identiteediga kooskõlla viia. Kui punane põrkub kokku teie olemasoleva stiilijuhiga, võite külastajate tähelepanu köitmiseks kasutada mõnda muud julget värvi või kujundust ja julgustada neid kiiresti tegutsema.

Kiirustage ja tehke neile soov juba teisendada

Pidage meeles, et mõned taktikad toimivad teatud vaatajaskonna jaoks paremini kui teised, nii et soovite A / B-testi oma sihtlehte, et näha, milline ülaltoodud ideedest toob kõige rohkem konversioone. Proovige erinevaid kombinatsioone, jälgige, mis töötab, ja kraavige seda, mis mitte. See mitte ainult ei aita teil oma sihtrühma paremini mõista, vaid selle tulemus on ka kõrgem konversioonimäär.

Allikad

9 viisi kiireloomulise psühholoogia kasutamiseks teisenduste parandamiseks:
https: //marketingland.com/12-ways-use-urgency-psychology-improve-conversions-112603

5 viisi, kuidas saate oma sihtlehel kiireloomulisust luua:
https: //blog.wishpond.com/post/104158262102/5-ways-you-can-create-urgency-on-your-landing-page

19 viisi kiireloomulisuse lisamiseks oma sihtlehtedele (koos näidetega):
https: //www.ventureharbour.com/add-urgency-to-your-landing-pages-with-examples/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map