4 A / B testi oma e-posti kampaania klikkimise määra suurendamiseks

E-posti turundus on võimas viis õpetada regulaarselt nii uusi kui ka naasvaid kliente, hoides neid põnevil teie toodete ja teenuste üle. E-kiri on aga mõttetu, kui see ei ahvatle inimesi teie veebisaidile klõpsama ja ostu sooritama. Kui teie klikkimise määr (CTR) on madal või seiskunud, on see hea märk, et peate läbi viima ühe või mitu A / B testi, et saaksite oma e-posti turunduskampaaniat tõhusalt värskendada.


Milleks saate A / B-testi teha? Võimalusi piirab ainult teie loovuse ulatus. Kuid siin on mitu tavalist testi, mida peaksite alustama:

# 1. Sisu

Ehkki see pole esimene asi, mida inimesed näevad, on e-posti sisu vaieldamatult kõige olulisem element. Ilma köitva ja hõlpsasti mõistetava sisuta inimesed ei klõpsa.

Sisu osas võiksite testige tüüpi (nt pilte vs teksti), paigutust või järjekorda. Näiteks võiks toidublogija testida, kas grillimisel kanaliha kastmisel või punase, valge ja sinise jogurtiga parfaitiga viimisel kaasneb postituse „Suve sööb” kõrgem CTR.

Sisu hõlmab ka e-posti erinevaid elemente. Mis tahes A / B testi eesmärk on saada rohkem klikke, miks siis mitte testige elementi, millel kasutajad tegelikult peaksid klõpsama? Näiteks võite eeldada, et nupud on automaatselt paremad kui lingid, kuna need näevad välja puhtamad või eristuvamad. Kuid nupu edu sõltub ettevõttest ja sisu tüübist.

 • Tegelikult, mõnikord töötavad lingid palju paremini, eriti e-posti infolehed. See kehtib eriti saidipunkti kohta, mis pakub HTML-i ja muid kodeerimise haridusteenuseid.
 • Aga muul ajal, suure kontrastsusega nupud on võimsamad. Kampaaniamonitori jaoks tõusis CTR ilmatu 127%; üks nende meilisõnumitest hõlmas oma linkide asendamist e-posti nuppudega.

Sisu on võib-olla kõige mitmekülgsem kategooria, mida saate testida. Olge julged ja mõelge sisu A / B-testide kavandamisel väljaspool kasti.

# 2. Teema rida

Esimese elemendina, mida potentsiaalne klient näeb, on olulised teemaread. Nagu teatasid veendumus ja teisendamine, 35% e-posti saajatest otsustab, kas loobuda meilist, mis põhineb eranditult teemaribal.

Siin on mõned aspektid teemadest, mida saate A / B-testida:

 • Pikkus. Hiljutine Return Pathi uuring näitas, et e-posti teema rea ​​optimaalne pikkus on 61–70 tähemärki. Teie kliendid võivad reageerida teemadele, mis on pisut pikemad või lühemad. Ainus viis teada saada on testida.
 • Sõnavalik. Sõnad on olulised. A / B-test aitab teil valida kahe sarnase valiku vahel. Näiteks on “sularaha tagasi” mõnes ettevõttes olnud tõhusam sõnastus kui “allahindlus”. Kas sõna “pakkumine” või “müük” kõneleb teie kliendibaasi rohkem? Test, et teada saada.
 • Sõnade järjekord. Peate tähelepanu pöörama ka sõnajärjekorrale, eriti kui teie ettevõte müüb sageli müüki. Saate testida, kas toote esmane märkimine või kõigepealt allahindluse esitamine põhjustab parema CTR-i. Näiteks, “Rubiinpunased sussid, 40% soodsamad” võib põhjustada CTR-i märkimisväärselt kõrgema või madalama kui “40% soodsamad rubiinpunased sussid.”   
 • Teemarea sisu. Kui teie e-kiri sisaldab mitmesugust sisutükki (näiteks erinevad artiklid), ei tohiks teemareal tingimata kõiki neid loetleda. Selle asemel peaksite läbi viima A / B testi, et näha, millist sisutüüpi teie teema rida esile peaks tooma. Näiteks Buzzfeed peenhäälestab nende subjektirea sisu regulaarselt, et teha kindlaks, milline on parem CTR. Hiljuti tehti otsus vahel „Siin on see, mida tervislikud inimesed söövad hommikusöögiks“ ja “23 lihtsat piknikuretsepti, mida kõik armastavad.”

Kas otsite head e-posti turundusplatvormi konversioonide ja investeeringutasuvuse suurendamiseks? Vaadake meie nimekirja A / B-testimise viiest parimatest e-turundusteenustest. Proovisime kõiki võimalusi ja toome teieni ainult need, mis töötavad!

# 3. Kopeeri

Kopeerimine viitab meilis kasutatud tekstile. Pole raske mõista, miks on kopeerimiseks nii palju erinevaid A / B-teste. Siin on mõned olulised:

 • Sõnavalik. Kui teil on huvi, kuidas teie vaatajaskond reageerib konkreetsele sõnale, fraasile või lausele, muutke seda ja uurige, milline versioon annab parema CTR-i.
 • Pikkus. Koopiate pikkust saab testida piltide kõrval, et teha kindlaks, kas tellijad reageerivad paremini enne piltide kasutamist e-kirjade versioonidele, kus on rohkem või vähem teksti. Kuna meie ühiskond on niivõrd mobiilne, saavad väiksema koopiaga e-kirjad mõnikord parema vastuse. Kosmeetikaettevõte La Mer sai positiivse vastuse väiksema eksemplariga.
 • Organisatsioon. Kui ütlete, et asjad nii meelitavad või kannavad teie lugejaid. Katsetage regulaarselt oma eksemplari tellimust, et näha, mida teie kliendid reageerivad enamale. Pärast A-B-koopia ja selle paigutuse testimist suurendas AwayFind proovile registreerumisi 33%. Nende võitnud versioonil oli lühem pealkiri ja alamrubriik, mille põhijooned olid rasvases kirjas.

# 4. Pildid

Mõni ettevõte näeb suuremat CTR-i protsenti, kui nad kasutavad kopeerimise asemel pildil põhinevat sisu. Kuid muidugi on ainus viis oma ettevõttes kindel olla katsetamine. Üldise näpunäidetena hoidke kampaaniapilte kõigil platvormidel ühtlasena.

Siin on mõned näited piltidega seotud A / B-testidest:

 • Pilt vs koopiapõhine sisu
 • Pilt vs pilt
 • Kasutatud piltide arv
 • Kujutiste sisu
 • Piltide värv
 • Piltide suurus

Oluline on meeles pidada, et pildi lisamine või muutmine ei ole alati lahendus; Mõnikord tuleb pilt lihtsalt ära võtta.

Teise saidipunkti näitena CTR vähenes, kui nad oma infolehele pildi lisasid:

4 A / B testi oma e-posti kampaania klikkimise määra suurendamiseks

Tundub, et pilt on paljudel lugejatel klõpsamise tähelepanu kõrvale juhtinud.

Muud olulised elemendid

CTR-i suurendamiseks on näidatud arvukalt muid e-posti kampaaniate elemente. Siin on mõned testid, mida võiksite proovida.

 • Isikupärastamine. Üldiselt, elementide nagu teemarea isikupärastamine võib teie CTR-i suurendada kuni 14%. Samuti saate isikupärastada koopiaid ja oma e-kirjade sisu.
 • Kutsed tegutsema. Tegevuskutsed on olulised, kuna ärgitage kasutajaid sõna otseses mõttes klõpsama. Nii et kuhu need e-kirja paned, on kasutatavad sõnad ja teie toon olulised testitavad elemendid.
 • Fondi stiilid. Kas teie ettevõte on nurgas? Inspireeriv? Otsene? Milliseid tooteid müüte? Kõik see võib mõjutada fondi stiili, millele teie publik kõige paremini reageerib.

Teie A / B-testi tulemuste hindamine

A / B testi loetakse edukaks, kui see on statistiliselt oluline. Statistilise olulisuse võrrandis on „p” väärtus tõenäosus, et juhuslik juhus selgitab teie tulemusi. Üldreeglina, kui teie p väärtus on vähemalt viis protsenti, loetakse teie tulemused statistiliselt oluliseks.

Mida suurem on valim, seda parem. 10000 kasutaja hulgast peavad 500 statistiliselt oluliste tulemuste saamiseks klõpsama ühel meiliaadressil teisel. See tähendab, et peate katsetama kell kõige vähem 1000 inimest (10%), kuid soovitatav on valim, mis oleks lähemal 4000 (40%). Pidage siiski meeles, et kui testite liiga palju inimesi, siis võite testi kulutada, saates liiga paljudele kasutajatele madala CTR-iga e-posti versiooni.

Kui te pole matemaatika, ärge muretsege. Siin on nimekiri parimatest e-posti turundusteenustest 2018. Paljud e-posti turundusteenused teevad teie eest asja ära. Sellistel populaarsetel nagu MailChimp ja Active Campaign on funktsioonid, mis aitavad teil A / B-teste üles seada ja läbi viia. See peaks osa ülekoormamist vähendama.

Kui (ja kui) e-posti turundusteenus kogub statistiliselt olulist tõendit selle kohta, et üks versioon toimib paremini kui teine, hakkavad nad automaatselt teie ülejäänud tellijatele võidukat versiooni saatma..

4 A / B testi oma e-posti kampaania klikkimise määra suurendamiseks

Iga teie CTR suurendamine on edu. Kuid selleks, et kasvada ja konkurentsis püsida, peate teadma, kuidas teie CTR võrdub konkurentide CTR-iga. Tehke lihtsalt uurimistööd. Näiteks avaldas Constant Contact diagrammi, milles võrreldakse paljude äritüüpide CTR-e ja CTR-e kogu tööstuse keskmine 7,77%. siin on mõned näidised:

 • Autoteenused: 8,83%
 • Tervis & Sotsiaalteenused: 8,27%
 • Kindlustus: 8,21%
 • Juriidilised teenused: 7,05%
 • Kinnisvara: 5,76%
 • Jaemüük: 7,75%
 • Tehnoloogia: 5,84%
 • Reisimine ja turism: 7,73%

Pange A / B testid teie heaks tööle

Sisu, teemaribad, koopia, pildid ja mitmesugused muud siin käsitletud elemendid peaksid A / B-testidele olema heaks lähtepunktiks. Alustage hüpoteesiga ja testige seda elementi, mille kohta arvate, et vastutab teie e-posti kampaania madala CTR-i eest. Pidage meeles, et meilielementidele, mida saate A / B-testida, pole mingit piirangut. Teate oma ettevõtte vajadusi kõige paremini. Nii et isegi kui mõtlete testile, mida te pole kunagi varem teinud, tehke see ikkagi!

Aussie hüpoteegi vahendamine: https://unbounce.com/a-b-testing/shocking-results/

Veendu ja teisenda: https://www.convinceandconvert.com/convince-convert/15-email-statistics-that-are-shaping-the-future/

Tagasi tee: https://www.campaignmonitor.com/blog/email-marketing/2015/12/best-email-subject-line-length/

Püsikontaktidega seotud CTR-id: https://knowledgebase.constantcontact.com/articles/KnowledgeBase/5409-average-industry-rates?lang=en_US

PILDID

SitePoint: https://www.campaignmonitor.com/resources/guides/ab-test-email-marketing-campaigns/

A / B testimise diagramm: https://www.campaignmonitor.com/resources/guides/ab-test-email-marketing-campaigns/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map