10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

Kas kasutate praegu Facebooki reklaame, kuid te ei näe tulemusi?


Kuigi Facebook on sellest läbi 1,4 miljardit aktiivset kasutajat päevas, on võimatu panna neid kõiki konverteerima ja looma teie ettevõttele müüki. Lõppude lõpuks pole inimesed alati võrgus samal ajal ja isegi kui nad oleksid, on üsna ebatõenäoline, et kõiki huvitaks teie müüdav.

Kui teie reklaamid ei toimi nii hästi kui soovite, ärge heitke meelt. On tõestatud viise, mis aitavad neil ümber pöörata ja fänne, tellijaid ja – lõppkokkuvõttes – kliente uut teadlikkust luua.

1. Kasutage pilkupüüdvaid visuaale

Pole mõtet luua Facebooki reklaami, kui see ei tõmba kellegi tähelepanu.

KonversiooniXL andmetel, kulub vaid 2,6 sekundit, kuni kasutaja silm otsustab, kuhu veebilehele keskenduda. Ja kui kasutate pilkupüüdvaid pilte? Noh, teie reklaami tõmbavad tõenäolisemalt kasutajad.

Põhimõtteliselt on visuaalne disain kõik.

Eelkõige, kasutage selgeid, eredaid pilte või GIF-id ja videod interaktiivsema võimaluse jaoks – need võivad teie publiku tähelepanu köita ja seda hoida.

Ka, kaaluge võtmeaspekti suurust. Parimatel sotsiaalse juhtimise tööriistadel, näiteks Hootsuite, on pildijuhised, mis tagavad, et kasutate alati õigeid suuruse spetsifikatsioone, mis tagavad teie postituse hea väljanägemise igas seadmes.

Selle eesmärk on muuta teie vara popiks, et juhtida tähelepanu teie sisule. On ütlematagi selge, et mida rohkem pilti teie reklaamil on, seda paremad on tulemused! Vaadake lihtsalt pilke, mida Modern Market kasutab oma uute eelseadete reklaamimiseks. See on reklaam, mida inimesed kindlasti tähele panevad.

10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

2. Joonistage välja oma vorming

Kui olete oma reklaamile õiged pildid avastanud, on Facebookil teie reklaamivajaduste rahuldamiseks mitu vormingut, olenemata sellest, milline on teie kampaania eesmärk.

Näiteks kui soovite näidata mõnda toodet või rida, saate seda kasutada Karusell- või kollektsioonireklaamid mis võimaldavad teil kasutada mitut tootepilti. See formaat sobib suurepäraselt ilubrändiga Estée Lauder, et reklaamida nende uut parfüümi, mis lisab ka lisameeleolu.

 10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

Samamoodi, Facebooki pakkumise reklaamid võimaldavad teil esile tõsta eripakkumisi või allahindlusi, mis võib olla tõhus viis pakkuda tarbijatele ostusoodustust.

Lisaks saate kasutada Facebooki lõuend hi-res puhul avalduse visuaalid, mis järgivad reeglit „mida suurem, seda parem”.

Abivalmis, eks?

Valige kindlasti oma kampaania vajadustele kõige sobivam variant ja võite olla kindel, et näete positiivseid tulemusi. Võib-olla soovite ka teie kasutatavat stiili pidevalt vahetada, et hoida oma postitused värskena ja huvitavana.

3. Hoidke oma koopia kokkuvõtlik

Kas teie visuaalid on paigas? Vinge, nüüd on aeg sõnade kallal töötada.

Puutu ja täpne koopia on sageli parim viis edasiliikumiseks, kui rääkida Facebooki reklaamidest; vastasel juhul on oht, et teie vaatajaskond ei pruugi selle lugemiseks piisavalt kaua ringi liikuda.

Trikk on kasutada teravmeelset ja veenvat keelt, ilma et see oleks liiga läbimõeldud.

Ka, ärge kartke kasutada jutuvestmise jõudu. “Jutuvestmine on sisuturunduse tulevik,” vahendab Smart Insights. Lühikesed, huvitavad, ebaharilikud, šokeerivad või emotsionaalsed laused võivad teie vaatajaskonda tõesti haarata ja julgustada neid jätkama teie reklaami, aga ka teie kaubamärgi kui terviku jätkamist. Vaadake ainult seda voogesituse teenuse näidet, hei. Nende tõhus ühevooderdus on kohe intrigeeriv ja tõmbab lugejat veelgi rohkem ligi.

10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

4. Kaasa sotsiaalne tõend

Rääkides reklaamikoopiast, võiksite tarbijate veenda konversiooni pakkuma ka sotsiaalse tõendi.

Pealegi, inimesed tahavad alati seda, mida teised on saanud.

Näiteks lisage klientide iseloomustused või mainige, kui palju inimesi praegu teie toodet või teenust armastab.

Sisuliselt, kui teie Facebooki reklaam on püüdlik ja kasutab teie öeldud statistika varundamiseks statistikat, siis looge oma publikule usaldus. Ja teate, milleni usaldus viib? Need kõik olulised klikid ja konversioonid.

5. Andke oma vaatajaskonnale põhjust teisendamiseks

Mõnikord ei piisa ainult visuaale ja vaimukaid koopiaid omada. Mõnikord peate andma tarbijatele suurema põhjuse teie kaubamärgiga suhelda.

Parim viis selleks on eripakkumise või allahindluse pakkumine. Pealegi, inimesed teevad 57% suurema tõenäosusega uue brändi ostmise, kui neil on kupong või kui nad tunnevad, et nad saavad palju või piiratud ajaga pakkumist.

Isegi kui ost pole päris see, mida nad lootsid, tunnevad nad end kindlalt, et vähemalt said selle hea hinnaga. Vaadake ainult seda tehnoloogiaettevõte EE pakutavat eritehingut.

10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

6. Kaasa võluv kutsumine tegevusele

Kui soovite oma konversioone tõepoolest kiirendada, peate oma Facebooki reklaami lõpus kaaluma tugeva tegevusele kutsumise kasutamist.

See motiveeriv tegevus julgustab teie vaatajaskonda teie reklaamiga tegelema, kas postitust meeldides ja kommenteerides või klõpsates oma veebisaidil lisateabe saamiseks.

Lisaks on see abiks, kui kasutate oma publiku tegutsemiseks otsest keelt, näiteks „Osta kohe” või „Registreeru siin”. Lõppude lõpuks vajame me kõik lihtsalt pisut õiges suunas liikumist. Vaadake seda näidet Fossili tugevast CTA-st.

10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

7. Tagage intuitiivne kasutajakogemus

Facebooki reklaamimisel on siin kirjas, mida mitte teha: ärge kunagi lisage eripakkumist ja CTA-nuppu ning linkige siis veebisaidi täiesti erinevale jaotisele või ebaolulisele tootele.

Näiteks Abercrombie & Fitch reklaamis hiljuti Facebookis hooaja keskel müüki, valides 30% soodsamalt. Kui klõpsate nupul „Osta kohe”, suunatakse teid nende veebisaidi jaotisse Uus saabumine, kus pakutakse täishinnaga tooteid.

10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

Seejärel peavad inimesed kulutama aega vastava jaotise otsimiseks, mis võib osutuda liiga suureks pingutuseks, eriti kui sirvivad Facebooki nutitelefoni kaudu ja liikvel olles.

Ja teate, mida see tähendab? Tere, loobumine veebisaidist. Hüvasti, potentsiaalne klient.

Lisaks peaksite kindlasti kasutama kõigis oma turundusmaterjalides sama kaubamärki, värvipaletti ja häält; see hoiab kõike järjepidevana ja tagab tugeva kaubamärgi identiteedi.

8. Kohandage oma vaatajaskonda

Sageli on vähem oluline, kui palju inimesi sihite, vaid see, kas nad on õiget tüüpi inimesed.

Kui soovite vältida raha kulutamist reklaamimiseks inimestele, kes on olemasolevad kliendid, on mul teile mõned head uudised: Facebook võimaldab välistada teie reklaame nägevate inimeste nägemise, kes on juba teie käest ostnud. Samuti on teil võimalus oma publiku isikupärastada vastavalt sellele sugu, vanus, asukoht ja huvid.

Näiteks kui olete moebränd, pole mõtet reklaamida tuhandetele inimestele, kui ainult väike osa on moest huvitatud. Miks? Noh, vähendate konversioonide tõenäosust.

Olge osav, püüdke oma tõenäolise publiku hulka ja jälgige siis müügiinstrumenti.

9. Valige targalt oma paigutused

Nagu ka publiku kohandamine, võite valida ka erinevat tüüpi Facebooki reklaamipaigutuste ja -platvormide hulgast.

Näiteks võite valida „Automaatsed paigutused”, kus Facebook paigutab teie reklaamid sinna, kus nad tõenäoliselt kõige paremini toimivad. Teise võimalusena saate “Paigutusi redigeerida” ja otsuse ise teha.

Kissmetricsi sõnul on kaalumisel vaid kolm peamist Facebooki reklaami paigutust: töölaua uudistevoog, töölaua parempoolne veerg ja mobiilseade. Siin on töölaua parempoolne veerg.

 10 näpunäidet oma Facebooki reklaami konversioonide parandamiseks

Lisaks on teil valida erinevate platvormide vahel. Saate oma Instagrami sünkroonida, et tulemusi parandada 30–40%, vastavalt sotsiaalmeedia eksamineerijale. Messengeri reklaamid on ka kasulik viis veebisaidi liikluse suurendamiseks.

Mõlemal juhul arvestage oma kampaania eesmärkidega ja valik on teie ise.

10. Viige läbi A / B testimine

Kui näete vaeva mõne nende oluliste otsuste tegemise nimel, siis saan sellest aru. Arvestada tuleb palju.

Selle hirmu vastu võitlemiseks katsetage erinevaid võimalusi, et näha, mis teie brändi jaoks kõige paremini sobib. Kasutage mõnda asja, mida nimetatakse A / B testimiseks, ja see muudab teie elu palju lihtsamaks.

A / B testimine on koht, kus proovite kahte erinevat reklaami variatsiooni ja näete, milline neist toimib kõige paremini. See võib puudutada visuaale, vormingut, koopiat, vaatajaskonna kohandamist, paigutust või kõige muud. Katsetage kindlasti ainult ühte muutujat korraga, et saaksite teada, mis seda muudab.

Nagu kõigi muude elude puhul, on oluline läbida katse-eksituse protsess ja täiustada oma Facebooki reklaame seni, kuni need on teie konkreetse brändi, kampaania ja vaatajaskonna jaoks sobivad.

Teie jaoks sobiva töö leidmine

Esmapilgul võivad Facebooki reklaamid tunduda ületamatud. Kuid on tõsi, et praktika teeb täiuslikuks. Kui olete nõus kulutama aega oma põhipublikule vastavate optimeeritud reklaamide loomiseks, siis ei lähe kaua aega, kui tekitate suurenenud huvi, parandate oma klikkimise määra ja loote lõpuks positiivsema investeeringutasuvuse..

Allikad:

Facebooki statistika – https://newsroom.fb.com/company-info/

ConversionXL statistika – https://conversionxl.com/blog/first-impressions-matter-the-importance-of-great-visual-design/

Hootsuite pildi suuruse juhend – https://blog-assets.hootsuite.com/wp-content/uploads/2016/08/Social-media-image-sizes.pdf

Smart Insightsi pakkumine – https://www.smartinsights.com/content-management/content-marketing-strategy/storytelling-content-marketing-strategy/

Uus brändi konversiooni pakkumine – https://www.vouchercloud.com/resources/retail-and-discounts-infographic

Sotsiaalmeedia eksamineerija pakkumine – https://www.socialmediaexaminer.com/7-tips-optimize-facebook-ad-campaigns/

Kissmetrics mainis – https://blog.kissmetrics.com/unbeatable-facebook-ad-campaign/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map