Zvyšte svůj Shopify prodej s Loox vizuální recenze

Tento rozhovor se uskutečnil v září 2018


Asi 90% uživatelů smartphonů čte e-maily na svých telefonech. V takové realitě je snazší pořídit fotografii než napsat recenzi. Loox je rozšíření vizuálních recenzí pro Shopify, které umožňuje obchodníkům v eCommerce shromažďovat recenze zákazníků od zákazníků pomocí e-mailových připomenutí a atraktivních pobídek, což pomáhá zvýšit prodej Shopify na střechu! V tomto rozhovoru vysvětluje generální ředitel Loox Yoni Elbaz význam obsahu vytvářeného uživateli pro eCommerce a vyzývá čtenáře, aby vyzkoušeli Loox.

Jak Loox ožil?

Loox jsem spoluzakládal já a Moran Benisty v roce 2015. Oba jsme byli důstojníky armády; Byl jsem zpravodajský analytik a Moran měl na starosti velké počítačové systémy. Setkali jsme se při práci pro velkého amerického maloobchodníka, který působí v Izraeli, Moran jako systémový architekt a já jako produktový manažer. Poté, co jsme pro tuto společnost vytvořili několik produktů sociální eCommerce, bylo snadné a přirozené rozhodnutí pokračovat v práci a inovovat společně v oblasti, kterou jsme již velmi dobře znali.

Zajímavé je, že tehdy byly v 90. letech stále uvíznuty recenze, které jsou nejsilnějším aktivem, které může mít obchodník s eCommerce. Web se stal stále více vizuálním, s rostoucí popularitou pro vizuální platformy jako Instagram a Pinterest. Bylo nám jasné, že sociální eCommerce je tu, aby zůstal, a že další fáze vývoje se stala vizuální.

Byli jsme první, kdo nabídl vizuální recenze na platformě Shopify. Dnes máme více než 13 000 aktivních odběratelů, z nichž téměř všichni platí zákazníci, a stále rosteme velmi rychle.

O čem je Loox?

Loox je aplikace pro kontrolu, která umožňuje obchodníkům v oblasti elektronického obchodování shromažďovat vizuální recenze, kterým mohou zákazníci důvěřovat. Je to Plug & Přehrajte rozšíření pro obchody Shopify, které může každý obchodník Shopify nainstalovat kliknutím na tlačítko, abyste mohli začít sbírat vizuální recenze od zákazníků.

Uživatelé mohou automatizovat žádosti o kontrolu podle stanoveného harmonogramu, například hned po příjezdu produktu na místo určení nebo o několik dní později, a další připomenutí, kdykoli jsou potřeba.

Naše automatické požadavky na kontrolu jsou vytvořeny pro konverzi a motivují zákazníky, aby do své recenze zahrnuli fotografii. Takové pobídky mohou zahrnovat procentuální slevu na další nákup, slevy na pevné ceny u produktů vysoké hodnoty nebo věrnostní body pro zákazníky.

Loox vizuální recenze aplikace pro Shopify

Co se stane, když dostanete špatnou recenzi?

V první řadě se domníváme, že obchodníci s elektronickým obchodem by měli jako růstový motor používat negativní recenze. Výzkum ukazuje, že produkty, které mají pouze 5hvězdičkové recenze, jsou vnímány jako nespolehlivé, téměř falešné. Ideální průměrné hodnocení je mezi 4,2-4,5 hvězdami, což zajišťuje průhlednost. Zákazníci vědí, že nic není dokonalé. Obchodníci mohou být otevřeni spíše negativním recenzím než jejich skrytím, a tak si mohou vybudovat silnější důvěru a nakonec zvýšit svůj prodej.

Kromě toho negativní recenze pomáhají zákazníkům odhadnout riziko a skutečně je vyhledávají. Podle statistik 82% spotřebitelů neuskuteční nákup, dokud si nepřečtou negativní recenzi.

Doporučujeme obchodníkům, aby nepropadli panice, pokud mají špatnou recenzi. Spíše chápat hlavní příčinu přezkumu, rychle reagovat, ať už soukromě nebo veřejně, a zveřejnit jej ze všech důvodů, které jsem zmínil dříve.

Loox však svým uživatelům umožňuje moderovat recenze a rozhodovat, které publikovat a které skrýt.

Sociální aplikace mají tendenci zpomalit načítání stránky. Jak to Loox překoná?

Můj spoluzakladatel, Moran Benisty, je systémový architekt s více než 20letými zkušenostmi s vytvářením komplexních počítačových systémů a odborník na výkon webu. Postavili jsme Loox s ohledem na výkon a využívali jsme Content Delivery Network (CDN), abychom mohli obsluhovat všechny skripty a fotografie až po úplném načtení stránky. Nezpomaluje načítání stránek a zobrazuje se v průměru za méně než půl sekundy.

loox vizuální recenze aplikace pro shopify

Jaké integrace jsou k dispozici s Looxem?

V posledních měsících jsme se zaměřili na vytváření výkonných integrací, které rozšiřují možnosti Looxu, optimalizují způsob, jakým ho lidé používají, a hledají další způsoby, jak využít recenze. Integrujeme se například s Nákupy Google a zobrazujeme recenze na seznamech produktů na Googlu, které prokázaly zlepšení konverzí. Integrujeme také řešení Aftership, sledování zásilek, které obchodníkům umožňuje odesílat žádosti o kontrolu podle skutečného data dodání.

V současné době se zaměřujeme na Shopify, protože je to rychle rostoucí platforma, kde máme obrovskou příležitost pokračovat a růst, ale je možné, že v budoucnu přidáme pluginy pro další systémy pro správu obsahu, jako jsou Magento a WooCommerce..

Jak vidíte budoucnost sociálního marketingu?

To je skvělá otázka. Jsme svědky éry sociálního marketingu, který se již děje před našimi očima. Lidé věří lidem více, než věří v podniky nebo značky, a tento trend se jen zesiluje.

Věřím, že většina marketingu v budoucnu bude založena na uživatelsky generovaném obsahu a ústním podnětu, který se stane jediným nejefektivnějším marketingovým kanálem, protože trh bude nasycen značkami. Lidé se budou při rozhodování o nákupu spoléhat na názory ostatních lidí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map