Zvyšte důvěru zákazníků pomocí nástrojů ProveSource Social Proof Tools

ProveSource je izraelské spuštění, které poskytuje majitelům webových stránek výkonné nástroje ke zvýšení důvěry uživatelů. Tím, že poskytuje online firmám pocit rušného obchodu, ProveSource láká ostatní návštěvníky, aby přišli a uviděli, o čem to všechno je, jak vysvětluje spoluzakladatel a generální ředitel Yosi Dahan.


Jaké jsou základní hodnoty ProveSource?

ProveSource jsme spustili v květnu 2018. Chtěli jsme vytvořit nástroj, který by majitelům webových stránek, podnikatelům v oblasti elektronického obchodování a obchodníkům pomohl převést jejich návštěvníky na potenciální zákazníky zvýšením důvěry a ukázáním novým návštěvníkům, co na webu dělají ostatní lidé. Využíváme sociální důkazy tím, že pomáháme firmám přeměnit provoz a prodej webových stránek na relativní poznatky, které zákazníci mohou vidět.

Přemýšlejte o tom, co se stane, když hledáte hotel na webu booking.com. Ukazují pozitivní hodnocení od nedávných zákazníků; řeknou vám, co je nejlepší obchod, který můžete získat DNES, a kolik dalších lidí si rezervovalo tento obchod za posledních 8 hodin.
Tím, že ukazují, co ostatní lidé dělají, vytvářejí pocit naléhavosti, který nutí návštěvníka jednat.

Co je jedinečné na ProveSource?

Jsme jednou z nejrychleji se rozvíjejících sociálních platforem. Zaměřujeme se na vlastníky firem a operátory webových stránek, kteří chtějí zlepšit konverze. Instalace ProveSource na jakoukoli platformu je stejně snadná jako instalace Facebook Pixel nebo Google Analytics.
Integrace s aplikacemi Shopify, WooCommerce, Magento nebo dokonce Cloudflare trvá jen několik minut..
Je to velmi jedinečné, protože nemusíte dělat nic jiného, ​​než přidat úryvek na svůj web a nakonfigurovat oznámení.
Text a zobrazení oznámení můžete změnit tak, aby se v nich projevila značka.
Díky naší neuvěřitelné komunitě nyní podporujeme více než 20 jazyků, takže můžeme nabídnout plně lokalizovaná oznámení, která hovoří jazykem publika.
Naším hlavním cílem je v zásadě ukázat návštěvníkům, jak jste opravdu populární.

Když vstoupíte do restaurace, snadno se dozvíte, jak je populární pouhým rozhlédnutím. Ale když jste před počítačem, je těžké říct, jak horký je web nebo firma. Naším posláním je, aby zákazníci mohli nakupovat online stejně snadno a informačně, jako když nakupují v kamenném obchodě.

Jaké informace poskytují ProveSource?

Existuje mnoho poznatků, které můžete získat v závislosti na nastavení oznámení.

Můžete například ukázat, kolik návštěvníků navštívilo konkrétní stránku na vašem webu; můžete zobrazit nedávné registrace v reálném čase a zpravodaje; můžete ukázat, kolik lidí provedlo nákupy v určitý den; a které produkty zakoupili.

Můžete se rozhodnout, jaký bude časový rámec oznámení podle počtu návštěvníků v určitý den.
Pokud nainstalujete naše nativní aplikace pro elektronický obchod, automaticky vygenerujeme oznámení o sociálním ověření pro každý nákup, takže když vstoupíte na web jako návštěvník, uvidíte, že David z Kalifornie právě koupil černé boty před 3 minutami.

Tím se snažíme zvýšit důvěru. Lidé nevědí, zda je vaše značka dostatečně spolehlivá, aby vám mohli důvěřovat číslem vaší kreditní karty nebo e-mailovou adresou. Aby od vás mohli nakupovat, musí vám důvěřovat.
Když navštívíte fyzický obchod, uvidíte, o co mají ostatní zájem. Můžete vidět, které položky jsou poslední na polici, a pokuste se je nejprve chytit. Díky našim živým poznatkům mohou návštěvníci vidět a cítit, že nejsou sami.

Analytický panel ProveSource

Jaké jsou vaše osobní názory na chování uživatelů ve vztahu k ochraně osobních údajů?

Většina uživatelů nemá absolutně žádný problém se sdílením osobních údajů s webovými stránkami, jako je Facebook, Amazon a dalšími velkými hráči. Tyto webové stránky získaly během let důvěru milionů jednoduše tím, že byly důvěryhodné a vytvořily vynikající pověst. Rozvoj důvěry je základem pro rozvoj podnikání. Takže si myslím, že sociální důkaz je skvělý způsob, jak získat reputaci, ukázat, že vaše značka něco skutečně stojí.
Chápeme, že není možné posuzovat knihu podle její obálky, takže se snažíme, aby byla obálka tak přitažlivá a uvítací, jak to může být.

Podle vašeho názoru, jaké nové trendy můžeme očekávat v sociální brandingu v příštích několika letech?

Myslím si, že na straně elektronického obchodu se stále více majitelů obchodů snaží budovat u svých návštěvníků pocit důvěry.
Značky investují obrovské rozpočty do shromažďování následovníků na Facebooku a Instagramu, aby mohli ostatním lidem ukázat, že jsou důvěryhodní.
Sbírají recenze od nedávných zákazníků a zmínky v tisku, protože jejich reputace je pro ně důležitá, a to jsou věci, které na diváky udělají první dojem. Jakákoli zmínka v tisku pomáhá inzerovat vaši značku a získat popularitu a majitelé elektronického obchodu se snaží přesně dosáhnout toho,.
Myslím, že uvidíme stále více webových stránek a platforem elektronického obchodování, které používají sociální důkazy různými způsoby, například tím, že žádáme zákazníky, aby vytvořili obsah, vyfotili produkt nebo nahráli videozáznam, který dá ostatním divákům pocit, že to je skvělé místo pro nakupování.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map