SiteGround vs InMotion: Jeden jasný vítěz [2020]

Při hledání správného webového hostitele jste již zaměřili své zaměření na dva. Jak se rozhodnete, zda je SiteGround nebo InMotion tím správným hostitelem pro vás? 


Osobně doporučuji službu SiteGround over InMotion. Proč je to a proč je služba SiteGround mnohem lepší, ptáte se? Pokračujte ve čtení a zjistěte to!

Abych vás ochránil před prováděním výzkumu na webu SiteGround vs InMotion, zkoumal jsem internet na základě zkušeností zákazníků a hostování recenzí InMotion a SiteGround a hostitele jsem sám testoval. Zaměřil jsem se na pět oblastí, na kterých vám nejvíce záleží, když se pokoušíte vybrat dalšího webového hostitele:

1Round 1: SiteGround má skvělé funkce zvyšující výkon, které InMotion Lacks2Round 2: InMotion vs SiteGround: Pouze jeden má špičkovou bezpečnostní technologii3Round 3: Je SiteGround dost dobrý nebo má InMotion lepší funkce? 4Round 4: SiteGround nemůže překonat záruční lhůtu vrácení peněz společnosti InMotion5Round 5: 24/7 Podpora s hostováním InMotion vs SiteGround, ale vyčkejte, než je nastavíte {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org","@typ":"ItemList","itemListElement": [{"@typ":"SiteNavigationElement","pozice": 1,"název":"1. kolo: SiteGround má skvělé funkce zvyšující výkon, které InMotion postrádá","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-1 – SiteGround-Has-Great-Performance-Enhancing-Features-That-InMotion-Lacks"}, {"@typ":"SiteNavigationElement","pozice": 2,"název":"2. kolo: InMotion vs SiteGround: Pouze jeden má špičkovou bezpečnostní technologii","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-2 – InMotion-vs-SiteGround – Pouze jeden-má-průmysl-vedoucí-bezpečnostní technologie"}, {"@typ":"SiteNavigationElement","pozice": 3,"název":"Kolo 3: Je SiteGround dostačující nebo má InMotion lepší funkce? \ U00a0","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-3 – Is-SiteGround-Good-Dostatek-or-Does-InMotion-Have-Better-Features—"}, {"@typ":"SiteNavigationElement","pozice": 4,"název":"4. kolo: SiteGround Can Beat InMotion \ Záruční doba vrácení peněz","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-4 – SiteGround-Can — t-Beat-InMotion — s-Money-Back-Guarantee -Doba"}, {"@typ":"SiteNavigationElement","pozice": 5,"název":"Kolo 5: 24 \ / 7 Podpora s hostováním InMotion vs SiteGround, ale počkejte, než je nastavíte","url":"https: \ / \ / www.websiteplanet.com \ / blog \ / siteground-vs-inmotion \ / # Round-5–24-7-Support-with-InMotion-Hosting-vs-SiteGround – but-Wait- Times-Set-Them-Apart"}]}

1. kolo: SiteGround má skvělé funkce zvyšující výkon, které InMotion postrádá

I když jste ještě nikdy neměli svůj vlastní web, víte, že rychlost načítání stránky záleží. Vím, že pokud načítání stránky trvá načtení více než několik sekund, nebudu se čekat. Vaši návštěvníci také nejsou, zejména pokud procházejí chytrým telefonem nebo tabletem.

SiteGround zvolil proaktivní přístup k zajištění rychlého načítání vašeho webu – bez ohledu na to, kde na světě se vaši návštěvníci nacházejí nebo jaké zařízení používají k návštěvě. Za scénami na serverech SiteGround je spousta technologie pro bleskové rychlosti, včetně:

 • Jednotky SSD, které jsou až o 200% rychlejší než tradiční jednotky HDD
 • Technologie serveru NGINX, která zlepšuje dobu odezvy serveru
 • SuperCacher – nástroj na zakázku ukládání do mezipaměti SiteGround
 • Cloudflare CDN (síť pro doručování obsahu)
 • PHP 7.3 a HTTP / 2, které pomáhají urychlit váš web

Celá tato technologie to znamená když je váš web hostován pomocí SiteGround, načítají se stránky ohromně rychle. SiteGround tvrdí, že rychlost se pohybuje kolem 1,3 až 1,6 sekundy, v závislosti na tom, zda používáte SuperCacher. 

Vytvořil jsem testovací web SiteGround a vyhodnotil jeho rychlost pomocí Pingdomu, abych potvrdil nároky na rychlost SiteGround, a zjistil jsem, že stránky byly načteny za působivých 0,383 sekund. Další informace o technologii zvyšování rychlosti SiteGround najdete na stránce náš odborný posudek.

InMotion však na svých serverech nemá stejnou úroveň technologie zvyšující rychlost. Nabízí „Max Speed ​​Zones“, ale když jsem hlouběji zkoumal, co přesně je tato vlastnost, byl jsem zklamaný, když jsem zjistil, že toto bylo jen fantastické jméno pro možnost volby vašeho datového centra. Když jsem se však zaregistroval, nabídli mi pouze datová centra v USA.

Jedinou další funkcí zvyšující výkon na serverech InMotion je PHP 7.3. Ve výchozím nastavení je PHP 7.2 povoleno, a ve svém cPanelu musíte ručně aktualizovat na verzi 7.7.

Vytvořil jsem testovací server pro InMotion a provedl stejný test Pingdom. Výsledky byly lepší, než jsem doufal, ale stále mnohem pomalejší než SiteGround. Můj testovací server InMotion byl načten za 1,11 sekundy, přestože bylo provedeno méně požadavků na server než testovací server SiteGround. Čím více prvků stránky (text, obrázky, videa atd.) Musí váš prohlížeč obvykle požadovat od serveru, tím déle trvá načtení stránky – to však neplatilo v tomto případě.

Časy načítání stránky pomocí hostingu SiteGround

Časy načítání stránky pomocí hostování InMotionu

InMotion i SiteGround mají 99,9% záruku dostupnosti. Historie upgradu SiteGroundu má působivý průměr kolem 99,98%, zatímco průměrná doba upgradu společnosti InMotion je 99,97%. To funguje v průměru na 8 minut, 30 sekund prostoje pro SiteGround vs 13 minut s InMotion.

A vítězem je: SiteGround zaujímá náskok v 1. kole. S nepatrně lepším záznamem o dostupnosti v porovnání s InMotion a výrazně vyššími rychlostmi zajišťuje SiteGround, aby se vaše stránky načítaly vždy rychle. 

2. kolo: InMotion vs SiteGround: Pouze jeden má špičkovou bezpečnostní technologii

Pokusy o hackerství, malware a útoky hrubou silou jsou stále běžnější a musíte vědět, že vaše data jsou v bezpečí – nebo alespoň obnovitelná, pokud nastane nejhorší scénář a vaše data budou smazána.

SiteGround, oblíbený uživatel, zahrnuje řadu bezpečnostních funkcí ve svých plánech, včetně technologie umělé inteligence proti botům (AI), aby se zabránilo útokům brutální síly. Poskytuje také izolaci účtu, aby bylo zajištěno, že váš web nebude ovlivněn, pokud je jiný web na stejném serveru napaden malwarem, a také pravidelně aktualizované brány firewall pro ochranu malwaru a jiného škodlivého kódu..

SiteGround navíc vyvíjí své vlastní bezpečnostní záplaty a ne čeká, až je vývojáři třetích stran uvolní, takže chyby budou rychlejší. Poskytuje také denní zálohování vašich dat a uchovává je po dobu 30 dnů, s nástroji dostupnými ve vašem cPanelu pro snadnou obnovu, pokud jsou vaše data poškozena.

SiteGround's Security-first Mindset

InMotion poskytuje také sadu zabezpečení, která zahrnuje ochranu proti hackerům, ochranu DDoS (distribuovaný denial of service), ochranu proti spamu a pravidelně aktualizovaný systém brány firewall známý jako Smartwall Threat Defense System. 

Pokud jde o zálohy, InMotion provádí týdenní zálohování vašeho webového prostoru – za předpokladu, že váš webový prostor nepřesahuje 10 GB. Pokud ano, zálohy nebudou vůbec provedeny. Měli byste si také uvědomit, že tyto zálohy jsou považovány za zdvořilostní a soubory můžete obnovit pouze jednou za každé čtyřměsíční období.. 

Chcete-li zálohovací nástroje, na které máte větší kontrolu, nabízí InMotion placený doplňkový balíček záloh To vám umožní nastavit frekvenci zálohování a častěji obnovit soubory. 

A vítězem je: SiteGround. Zatímco InMotion má slušnou sadu bezpečnostních funkcí, SiteGround vyhrává toto kolo na základě své špičkové technologie a bezplatných denních záloh.

Kolo 3: Je SiteGround dostačující nebo má InMotion lepší funkce? 

Hledáte hostitele, který vám poskytne neomezené zdroje? Nebo vás více zajímají užitečné funkce, které jinde nenajdete?

Pokud například potřebujete hostit mnoho velkých souborů, neomezuje InMotion úložný prostor jako SiteGround. Na druhou stranu, SiteGround nabízí pracovní nástroj, který vám umožní provádět změny na vašem webu bez ovlivnění živé verze. SiteGround má také výhodu CDN pro rychlost a automatické denní zálohy.

Nejlepší způsob, jak porovnat dostupné funkce, je v tabulce na první pohled.

VlastnostiSiteGroundV pohybu
Úložný prostor10 GB až 30 GB, v závislosti na plánuNeomezený
Záruka vrácení peněz30 dní90 dní
Doménové jméno zdarmaNeAno, první rok zdarma
Automatické zálohováníAno, denně a po dobu 30 dníZdvořilostní zálohy jsou omezeny na 10 GB
Certifikát SSL zdarmaAno, u všech plánůAno, u všech plánů
Zdarma CDNAno, Cloudflare CDN Ne
Šířka pásmaBez měřeníNeomezený
Zdarma migrace stránekAno, dokončeno do 24 hodinAno
E-mailové účtyNeomezenýNeomezený
Instalace aplikace jedním klepnutímAnoAno
Pracovní nástrojAnoNe
Reklamní úvěryNeAno – částka se liší v závislosti na vašem plánu
Integrace Google AppsNeAno

A vítězem je: To je kravata. V tomto kole hostování InMotion vs SiteGround není jasný vítěz. Oba mají skvělé funkce a to, co vyhrajete, závisí na tom, co od svého hostitele potřebujete. Pro úplné seznámení se se všemi jejich funkcemi se podívejte na naše odborné recenze na obou SiteGround a InMotion Hosting.

4. kolo: SiteGround nemůže překonat záruční dobu vrácení peněz společnosti InMotion

Když zaplatíte předem za webhostingový plán, chcete vědět, že za své peníze dostanete nejlepší hodnotu – ale někdy to může být těžké posoudit. Při posuzování hodnoty je třeba položit několik důležitých otázek:

Musíte dlouhodobě platit předem, abyste dostali nejnižší ceny?

S SiteGround platíte stejný měsíční ekvivalent, ať už se zaregistrujete na jeden, dva nebo tři roky. S InMotion však musíte zaplatit předem dva roky, abyste získali ty nejlepší ceny.

Existují funkce, které jeden poskytovatel zahrnuje zdarma, ale ostatní poplatky navíc?

S aplikací SiteGround získáte automatické denní zálohy, za které společnost InMotion účtuje poplatek. InMotion nabízí bezplatné doménové jméno za první rok vašeho hostovacího plánu, zatímco server SiteGround vás nutí platit za název vaší domény.

Existuje bezplatná zkušební doba nebo záruka vrácení peněz?

Neexistuje bezplatná zkušební verze SiteGround, ani jedna pro InMotion, ale SiteGround nabízí 30denní záruku vrácení peněz. InMotion vám poskytuje působivou 90denní záruku vrácení peněz, která je jednou z nejdelších v oboru webhostingu.

Jak hostingové společnosti porovnávají ceny, jak zpočátku, tak při obnovení?

V počátečním období jsou ceny SiteGround nižší než ceny InMotion, ale když je čas na obnovu, budete čelit zvyšování cen až o 300%. U InMotion jsou ceny pro počáteční období dražší než SiteGround, ale obnovovací ceny jsou pouze o 15–20% vyšší než původní ceny.

A vítězem je: Ještě jednou máme kravatu! SiteGround je zpočátku lepší hodnotou, protože je levnější a nemusíte platit předem na dlouhou dobu, navíc dostanete zálohy a CDN zdarma. Ceny za obnovení InMotionu jsou však ve srovnání s SiteGround rozumnější. 

Podpora kola 5: 24/7 s hostováním InMotion vs SiteGround, ale počkejte, než je nastavíte

Ať už jste nováček nebo veterán s hostingem webových stránek, někdy budete potřebovat zákaznický servis. SiteGround i InMotion nabízejí nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu a živého chatu.

Je to v kvalitě zákaznické podpory, kde se liší. SiteGround má pověst pro rychlou reakci a rychlé řešení problémů. Například, když jsem kontaktoval server SiteGround prostřednictvím živého chatu, byl jsem připojen do minuty a můj problém byl plně vyřešen do 15 minut.

InMotion není tak skvělý se zákaznickou podporou, s dobou čekání v průměru okolo 10 minut na podporu živého chatu. Ostatní zákazníci nahlásili čekání 40 minut na připojení k agentovi podpory. Když jsem to testoval, agentovi podpory zákazníků trvalo 12 minut, než můj problém vyřešil více než 45 minut..

A vítězem je: Zde to může být pouze SiteGround. Kvalita a rychlost zákaznické podpory SiteGround nenarazí, zejména prostřednictvím živého chatu. Podpora InMotion je dobrá, ale SiteGround je prostě lepší.

Zvolte SiteGround pro výkon, zabezpečení a podporu

Naše doporučení

Nakonec je SiteGround skvělou volbou pro většinu typů webových stránek. Nabízí vynikající podporu, lepší zabezpečení a poskytuje některé z nejrychlejších rychlostí načítání stránek v oboru. Chcete-li se dozvědět více o tom, proč byste měli zvolit SiteGround, přečtěte si naši podrobnou recenzi.

V některých případech však může být InMotion pro váš web lepší volbou. Pokud například potřebujete více úložného prostoru, InMotion nemá omezení. InMotion je lepší, pokud jde o weby, které vyžadují více zdrojů, ale budete se muset starat o své vlastní zálohy nebo si za zálohovací doplněk zaplatit příplatek.

SiteGroundInMotion Hosting
VýkonTechnologie zvyšující rychlost pro rychlé načítání stránekUmožňuje zvolit vaše datové centrum a nabízí PHP 7.3
BezpečnostníAutomatické zálohování a špičkové bezpečnostní funkceBezpečnostní funkce jsou průměrné, ale za zálohování platíte více
FunkcePracovní plocha je vynikající funkceŽádné omezení úložiště a šířky pásma a získáte zdarma doménové jméno na rok
HodnotaCeny nezávisí na dlouhém počátečním závazku, ale obnovovací ceny jsou vysokéObnovovací ceny jsou cenově příznivější, ale počáteční ceny jsou vyšší
Zákaznická podporaPodpora 24/7 a doba odezvy na podporu jsou vynikajícíPodpora 24/7, ale na připojení můžete čekat až 40 minut
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map