Jak vytvořit web Wix, který předvede vaše portfolio

Díky online portfoliu vás může světová scéna vidět a kdokoli z celého světa vás uvidí ve vašem nejlepším světle a představuje tu nejlepší práci. Nejenže to otevírá více vzrušujících příležitostí pro vás, ale také všem ukazuje, jak jste dobří v tom, co děláte.


Wix je populární platforma, kterou lidé používají k vytváření různých druhů webových stránek, včetně online portfolií. Zatímco uživatelsky přívětivé rozhraní společnosti Wix vám nabízí způsob, jak rychle vytvořit vlastní webovou stránku portfolia, jeho četné možnosti přizpůsobení vám také dávají spoustu tvůrčí svobody.. A předvedete svou nejlepší práci a představíte se v nejlepším světle, rychle.

Abychom vám pomohli začít správným směrem, přečtěte si tento rychlý návod, jak vytvořit web Wix a představit své portfolio. Je to mnohem jednodušší, než si myslíte, a konečný výsledek bude profesionální, ale také jedinečně osobní.

Proč Wix pro vaše nové webové stránky portfolia?

S výběrem četných platforem pro vytváření webových stránek by vás mohlo zajímat, proč byste měli pro své portfolio používat Wix. Bez ohledu na typ práce, kterou chcete předvést – ať už je to vaše umění, fotografie, videografie nebo psaní – Wix se může pochlubit skvělými funkcemi, které vám mohou pomoci při tvorbě dokonalého portfolia:

 • Kategorie šablon hodí se pro vaši práci, aby vám poskytl inspiraci pro design a pomohl vám začít
 • Plný přizpůsobitelnost vaší šablony, takže můžete předvést svou jedinečnou osobnost
 • Jednoduchý editor drag-and-drop, pro bezbolestné vylepšení různých sekcí vašeho portfolia
 • Více možností rozvržení mřížky, které vám pomohou nejlépe prezentovat a organizovat položky portfolia
 • Doplněk prezentace pro více obrázků ve vysokém rozlišení, které můžete mít
 • Schopnost vytvářet a upravovat videa a snadno je zobrazit
 • Živý chat a podpora 24/7, pokud se něco pokazí nebo potřebujete pomoc

Průvodce krok za krokem

Krok 1: Prozkoumejte a prozkoumejte nápady na design

Až vytvoříte profil Wix a vyplníte své osobní údaje, buďte připraveni na kreativitu. Vybrat “Portfolio & životopis“A poté zkoumejte nápady na design. Na Wixu jsou stovky šablon, které můžete použít za malý poplatek – nebo dokonce zdarma! Šablony jsou roztříděny podle odvětví; Pokud vyberete pole, do kterého patříte, jste již na skvělém začátku.

Nenechte však tyto šablony potlačit vaši vlastní kreativitu. Pokud máte představu o tom, jaký druh portfolia chcete, můžete použít Wix k vytvoření něčeho podobného pomocí uživatelsky přívětivého editoru drag-and-drop..

Zde jsou tři populární návrhy šablon portfolia od společnosti Wix, aby vaše kreativní šťávy tekly!

Jak vytvořit web Wix, který předvede vaše portfolio

Návrh 1

Jak vytvořit web Wix, který předvede vaše portfolio

Návrh 2

Jak vytvořit web Wix, který předvede vaše portfolio

Design 3

Krok 2: Přemýšlejte o obsahu

Každá webová stránka vašeho portfolia musí mít zajímavý obsah, který ovlivní vašeho diváka, aby vás ještě více miloval. Pomocí uživatelsky přívětivého editoru společnosti Wix je vytvořte jeden po druhém. Protože vytváříte portfolio, nebudete potřebovat příliš mnoho stránek a je lepší ho udržet jednoduchý. Níže jsou uvedeny některé nápady na webové stránky spolu s druhem obsahu, který na ně budete chtít dát. A pokud chcete přidat další, je to v pořádku; je to všechno o tom, nechat vaši kreativitu zářit.

Domovská stránka

Toto je potenciálně první dojem, který od vás bude mít nový návštěvník, takže si to počítejte. Vaše domovská stránka je nejdůležitější stránka celého vašeho portfolia, a musí být co nejkreativnější. Teď je čas ukázat všem, jak skvělá je vaše práce.

Snažte se udržet tuto webovou stránku co nejméně minimalistickou; nedělej to textem. Stačí přivítat diváka na svém webu a představit se krátce. Buďte informativní, ale také osobní. To pomůže s vaším SEO a žebříčku na Google. A pokud se vám líbí, Wix má funkční widget, který si můžete zakoupit, aby vám pomohl získat vaše hodnocení až na vrchol.

O

Pokud jste na svou domovskou stránku uvedli pouze několik osobních údajů, v části O aplikaci byste měli divákovi umožnit, aby vás více informoval. Možná se můžete podělit o vtipný příběh, nebo o vás něco zajímavého, aby vás zapamatovalo. Řekněte návštěvníkům svého portfolia trochu více o tom, co děláte a milujete. Šablony společnosti Wix vám poskytnou nápady, jak uspořádat informace tak, aby byly vynikající.

Předchozí práce

Máte přesvědčivou práci nebo mistrovská díla, která chcete předvést, nebo vyprávět čtenáři? To je ideální část. Vyberte mřížku rozložení Wix, která nejlépe předvede vaši práci. Vložte obrázky a možná si povídejte o tom, co jste během projektu dělali a co vás nejvíce napadlo. Pokud jste pracovali s velkými klienty – nebo se značkami! – pak je zde předvést. Ujistěte se, že jsou v horní části stránky, takže všichni návštěvníci vašeho portfolia budou ohromeni.

Kontakt

Jednou z nejlepších funkcí společnosti Wix je kontaktní formulář. Umožňuje návštěvníkům kontaktovat vás – možná vás najmout! – jednoduše vyplněním některých údajů. Když tak učiní, mohou všechny dotazy směřovat přímo na váš e-mail. Formulář můžete zvýraznit jinou barvou nebo dokonce vytvořit vyskakovací okno, které divákovi řekne, že se může s vámi spojit, pokud s vámi chce spolupracovat. Nenechte si ujít tuto příležitost získat více klientů a zákazníků!

Krok 3: Přidejte doplňky a vytvořte profesionální vzhled

Je to vaše portfolio a můžete si ho nechat jakkoli chcete, ale rozhodně ho udržujte v profesionálním stavu. Nebojte se nechat svou osobnost prosvítat a přidávat další funkce, které jste viděli na jiných webech. Nejdůležitější věcí je, že opustíte diváka s dobrým dojmem z vás.

A pokud jste webový designér nebo vývojář, můžete to vyzkoušet Kód Wix, což vám může pomoci učinit web vašeho portfolia ještě interaktivnějším, dynamičtějším a nakonec působivějším. Prostřednictvím Wix můžete také přidat widgety, aby byl nezapomenutelný a jedinečný.

Jste připraveni navrhnout svůj web Wix Portfolio?

Vytvoření online portfolia nikdy nebylo snazší než s Wix . Díky uživatelsky přívětivému a intuitivnímu rozhraní, efektivnímu editoru přetahování a plně přizpůsobitelným šablonám předvedete svou nejlepší práci v žádném okamžiku. A pro ty, kteří ještě nikdy nevytvořili vlastní webové stránky, pokud potřebujete pomoc, má Wix skvělou zákaznickou podporu, 24/7.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map