Ceny za stálý kontakt – Kolik vás to bude stát?

Zkoumat řešení e-mailového marketingu a zjistit, které z nich nabízí nejlepší hodnotu za vaše peníze, je skličující úkol. Přesto, i když je k dispozici tolik možností, je neustálý kontakt ten, kdo se obvykle dostane do užšího výběru kandidátů. Ale zaslouží si to být? Poskytuje Constant Contact opravdu nejlepší hodnotu za vaše peníze?


Pokud se na tuto otázku v současné době ptáte, přečtěte si diskusi o tom, zda seznam funkcí Konstantního kontaktu stojí za to, co za to zaplatíte. Poté prozkoumám, jak se tyto funkce srovnají s některými soutěžemi..

Funkce a ceny za stálý kontakt

Neustálý kontakt je oblíbený z jednoho důvodu: Má mnoho funkcí. To však neznamená, že se jedná o univerzální velikost. Existují dva plány „E-mail“ a „Email Plus“, které si můžete vybrat podle svého rozpočtu a potřeb.

Plán „E-mail“

Cenově dostupnější plán společnosti Constant Contact vám poskytuje to, co potřebujete pro spuštění efektivní e-mailové marketingové kampaně. Rozsah a funkčnost jsou však rozhodně omezené.

Zahrnuty jsou následující funkce:

 • Kontaktujte vedení
 • Nástroje pro vytváření seznamů
 • Sledování a podávání zpráv
 • Přizpůsobitelné šablony
 • Knihovna obrázků
 • Marketingový kalendář
 • Plánování e-mailů
 • Aplikace a integrace
 • Mobilní aplikace
 • Živá podpora

Použil jsem e-mailový plán s jednotlivci a malými podniky, abych jim pomohl vytvářet profesionálně vypadající e-maily, posílat neomezený počet těchto e-mailů buď do celého seznamu kontaktů, nebo do konkrétního segmentu, naplánovat odesílání e-mailů, kdykoli chtějí, a pak sledovat výsledky. Rozhodně jsem zjistil, že se jedná o působivý seznam, který je více než vhodný pro menší operace a může konkurovat jakékoli jiné e-mailové marketingové službě..

Tam, kde to nestačí, je škálovatelnost. Pro začátečníky se mi nelíbí skutečnost, že soubor úložiště je omezeno na pouhých 1 GB – Zjistil jsem, že pro velkou společnost nebo organizaci, která rozesílá velké množství e-mailů, které používají velké a velmi podrobné obrázky, je téměř vždy příliš málo. Pokud nechcete omezovat kvalitu obrázků, omezovat rozmanitost kampaní nebo neustále mazat obrázky, budete potřebovat více paměti.

Rozhraní pro design e-mailu od společnosti Constant ContactRozhraní pro e-mailovou komunikaci společnosti Constant Contact

Kromě toho lze vytvořit pouze jeden uživatelský účet. Ačkoli je možné, aby více členů týmu pracovalo na jednom účtu, nebudou si moci přizpůsobit role a úkoly. Komplexní organizace, které provozují více marketingových akcí současně, to pravděpodobně považují za příliš omezující.

Plán „Email Plus“

Plán „Plus“ vyšší úrovně společnosti Constant Contact vám nabízí všechny funkce plánu nižší úrovně. Poskytuje také další funkce, které jsou zaměřeny na škálovatelnost a e-maily specifické pro daný úkol.

Toto je seznam dalších funkcí:

 • 2 GB úložiště souborů
 • 10 uživatelů
 • Automatizace e-mailů
 • Event marketing
 • Online dary
 • Průzkumy a ankety
 • Kupóny
 • Předmětové testování A / B

Řídicí panel společnosti Constant ContactInformační panel společnosti Constant Contact

Větší organizace budou těžit z další škálovatelnosti. Pro začátečníky nabízí zdvojnásobení objemu úložiště mnohem více prostoru pro provoz více kampaní využívajících velké konstrukční prvky. Ale desetinásobné zvýšení počtu uživatelských účtů je to, co skutečně vyniká. Zjistil jsem, že správa velkých marketingových týmů je mnohem snazší, když mohou snadno sdílet svou pracovní zátěž, což umožňuje specializaci a rozšířením zvyšuje organizaci a návratnost investic.

Existuje jedna hlavní nevýhoda: Žádný plán nenabízí neomezenou kapacitu ani pro ukládání uživatelů. Většina jednotlivců, stejně jako malé a dokonce i střední podniky, považuje 2 GB / 10 uživatelů za adekvátní. Velké organizace však budou pravděpodobně muset hledat jinde.

Kromě škálovatelnosti poskytují další možnosti šablonování e-mailů dobré možnosti specializace. Opravdu rád používám automatizaci e-mailů k nastavení spouště pro osobní zprávy (například narozeniny) kontaktům. Existují také event marketing a online dary, které kombinují CTA se zpracováním plateb za účelem vytvoření efektivního daru, registrace nebo nákupu potrubí. Průzkumy a průzkumy veřejného mínění poskytují jak interaktivní marketingové příležitosti, tak průzkum trhu, zatímco testování A / B vám umožní přizpůsobit konkrétní zprávy.

Moje celkové nadšení pro tyto funkce je však zmírněné, protože stále ještě hodně chybí. Chybí funkce převodu, jako jsou přílohy vstupních stránek, náležitosti elektronického obchodu, jako je doporučení produktu v e-mailu a sledování opuštění košíku.. Neexistuje žádný hluboký ponor do druhu specializace, která skutečně řídí návratnost investic.

Celkově, pokud chcete používat e-mail jako čistě „nástroj pro zasílání zpráv“, nabízí plán „Email Plus“ společnosti Constant Contact vše, co potřebujete. Pokud však chcete použít vyspělejší techniky e-mailu, abyste z vašeho seznamu kontaktů získali co největší návratnost investic, myslím, že vám to trochu chybí.

Jak se neustálý kontakt hromadí proti konkurenci?

Pokud nejste úplně přesvědčeni, že společnost Constant Contact má vše, co potřebujete, můžete si vybrat z mnoha konkurentů. Zde jsou tři z těch, které byste měli určitě zvážit:

# 1. MailChimp

Největší výhodou MailChimp oproti Constant Contact je jeho „bezplatný“ cenový model. Cena je samozřejmá a seznam funkcí je dosti komplexní: testování A / B, šablony e-mailů, funkce elektronického obchodování s opuštěným vozíkem a segmentace odběratelů jsou zde. Je to skoro všechno, co Constant Contact dělá, a nemusíte platit ani cent.

Existuje však velká námitka: MailChimp přestává být „zdarma“, pokud za měsíc odesíláte přes 12 000 e-mailů nebo pokud máte více než 2 000 kontaktů. Podle mého názoru je limit e-mailů použitelný pro malé a střední podniky, ale limit kontaktu výrazně podceňuje myšlenku, že se jedná o životaschopnou „bezplatnou“ možnost.. Je to dost vysoký limit pro začátek sestavování seznamu, takže bych neřekl, že se jedná o totální návnadu a přepnutí. Ale v praxi to vypadá trochu manipulativně – nastavení limitu dostatečně vysoké, aby vytvořilo závislost na softwaru, ale dostatečně nízké, aby vyžadovalo upgrade, jakmile budete uzamknuti. než neustálý kontakt a přesto stále omezuje počet e-mailů, které můžete poslat, a máte slabost, kterou nelze ignorovat.

Pokud jste malá firma, MailChimp vám poskytne vše, co potřebujete zdarma. Ale pokud jste společnost s ambicemi, nakonec zaplatíte za službu s limitem počtu e-mailů, které můžete poslat. Z tohoto důvodu si myslím, že společnost Constant Contact vám nakonec poskytne větší hodnotu za vaše peníze.

# 2. AWeber

AWeber dělá něco velmi neobvyklého: Nabízí stejný seznam funkcí pro všechny úrovně cen. To je určitě nápad, který mohu pozadu, a ten, který mu jistě dává výhodu v porovnání s konstantním kontaktem nabíjení více než dvojnásobek za jeho funkci “Email Plus”.

Zdánlivě lepší model cen AWeberu je však zmírněn skutečností, že jeho cenové úrovně jsou vázány na počet předplatitelů v databázi. Náklady na 5 000+ odběratelů – což je poměrně malý počet pro větší společnosti – jsou výrazně dražší než u společnosti Constant Contact. A čím více váš e-mailový seznam MailChimp roste, tím více platíte – až téměř čtyřikrát nebo více nákladů na neustálý kontakt.

Ceny za stálý kontakt - Kolik vás to bude stát?

Pokud se chystáte odesílat 2 500 nebo méně e-mailů za měsíc s celou sadou funkčních nástrojů, AWeber je pro vaše peníze mnohem výhodnější než Constant Contact. U větších seznamů je však těžké ignorovat obrovské zvýšení nákladů uživatelů AWeber. Proto se domnívám, že větší podniky budou s Constant Contact lepší.

# 3. ActiveCampaign

ActiveCampaign je velmi výkonné řešení e-mailového marketingu. Seznam funkcí je velmi podrobný a obsahuje mnoho funkcí, které Constant Contact vůbec nenabízí. Pomocí ActiveCampaign můžete provádět náročné marketingové úkoly, jako je odesílání SMS, automatizace prodeje a bodování. Je také možné mít tolik uživatelů, kolik potřebujete. Přestože je přístup k celé sadě nástrojů téměř šestkrát dražší, než plán společnosti Constant Contact „Email Plus“, domnívám se, že rozhodně stojí za to peníze pro velké organizace, které budou mít prospěch ze schopnosti kontrolovat všechny aspekty svých e-mailových marketingových kampaní..

Na druhou stranu, dokonce polovina z celkové dostupné sady nástrojů ActiveCampaign je pro menší organizace nadměrná hledá dělat základní e-mailový marketing. Jelikož je však jeho komunikační funkce zabalena s analytickými a potrubními nástroji, které nepotřebujete, náklady, které potřebujete, stojí o 20% více, než by tomu bylo u Constant Contact. Kvůli tomu důvodu, moje zkušenost byla taková, že ActiveCampaign rozhodně nestojí za peníze pro menší organizace nebo ty, které rádi zasílají měsíční zpravodaj.

Neustálý kontakt stojí za peníze pro malé firmy, ale pro velké je nedostatečný

Při porovnávání neustálého kontaktu s jinými e-mailovými marketingovými službami existuje opakující se téma. Menší organizace, se kterými jsem pracoval, těží z dobré rovnováhy funkčnosti a nákladů. Stojí za to peníze, pokud chcete používat poštovní seznam k efektivní komunikaci bez rozbití banky. Ale pokud jste větší organizace nebo nějaká velká organizace usilující o provádění různých analýz a přesměrování, která posouvají váš e-mailový marketing na další úroveň, nestojí za to peníze.

V těchto případech jsem zjistil, že raději platíte o něco více za službu, která vám zajistí funkčnost, kterou chcete, spíše než platíte méně za službu, která vám nenabízí vše, co potřebujete..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map