9 nejlepších školních log a jak si vytvořit svůj vlastní [2020]

Vaše logo je důležitou reprezentací vaší instituce, ať už provozujete školku nebo hudební akademii. Logo základní školy může obsahovat světlé barvy a bublinová písmena, zatímco pro školu pro vzdělávání dospělých by lépe vyhovoval elegantnější strukturovaný design..


Naštěstí můžete získat potřebné logo bez zaplacení jmění. Co kdybych ti to řekl mohl byste získat profesionální logo školy design za pouhých 5 dolarů? Kliknutím sem přejdete dolů a zjistíte jak.

Pokud raději zkuste navrhnout své vlastní logo, přečtěte si několik tipů.

9 nejlepších školních log 

Logo školy - Bethel University

Logo od ramos_designar
(najměte ramos_designar za 5 $)

Logo školy - Gumboots and Roots Pre-School

Logo od emyydesigns
(najměte si emyydesigns za 20 $)

Logo školy - Presbyterian Panamerican School

Logo podle work_hut
(najměte si work_hut za 5 $)

Logo školy - EastPointe High School

Logo od bahar it
z DesignCrowd

Logo školy - A TEAM Homeschool Community

Logo amreenirsa
(najměte si amreenirsu za 15 USD)

Logo školy - Stage Music Center

Logo od 3. Gee
z 99 návrhů

Logo školy - Milo Adventist Academy

Logo ironmike
z 99 návrhů

Logo školy - Madison County Early Learning Center

Logo od Nunggudamen
z DesignCrowd

Logo školy - Empowerment Lab

Logo od niki_mc2
z DesignCrowd

Můj kolega nedávno hledal nejlepší službu designu loga, aby našel další nové logo pro web Planet. Podívejte se na jeho srovnání služeb designu loga číst vše o své zkušenosti.

Jedním z největších překvapení byl Fiverr – návrháři loga pracovali neuvěřitelně dobře a dodali kvalitní práci, a to i za nízkou cenu 5 $. Chcete-li zjistit, co za tuto cenu můžete získat, nenechte si ujít jeho recenze odborníka Fiverra.

Jak si najmout skvělého loga za 5 $

Vím, že 5 $ vypadá jako neuvěřitelně nízká cena za profesionální design loga – a to proto, že je. Ale na Fiverru si můžete za tuto cenu skutečně najmout profesionálního designéra. Na webu jsou tisíce designérů, takže můžete najít různé úrovně odborných znalostí a různé styly designu.

Ať už je váš styl výběru moderní nebo ručně psaný, na Fiverru jsou talentovaní návrháři připravení navrhnout logo vaší školy, vše pohodlně v rámci vašeho rozpočtu. Prostě přejděte na domovskou stránku Fiverr, hledejte „školní logo“ a procházejte možnosti, abyste našli návrháře, který vám nejlépe vyhovuje.

Fiverr screenshot - návrháři loga školy

Máte obavy z kvality vašeho loga 5 $? Není třeba! Každý designér Fiverr má portfolio, které zobrazuje své předchozí práce a designové speciality, které mohou být před přijetím přezkoumány.

Fiverr screenshot - školní návrhářský profil loga

Jste připraveni najmout ihned? Přejděte na platební stránku, kde můžete za příplatek přidat další služby, jako jsou další revize nebo 3D maketa.. Pokud si najmete designéra prostřednictvím společnosti Fiverr, zaplatíte za své logo předem – to znamená, že nikdy nemůžete být přebíjeni nebo zasaženi dodatečnými poplatky.

Snímek Fiverr - Přizpůsobte si balíček

Po odeslání platby je vaše práce hotová! Nejste spokojeni s vaším logem? Při revizích můžete pracovat přímo s návrhářem nebo zcela odmítnout návrh.

Zde jsou některé další skvělé funkce Fiverru:

 • Profesionální služby – Fiverr Pro vám umožňuje najmout konkrétní designéry log, kteří byli osobně prověřeni společností Fiverr jako výrobci trvale výjimečných a vysoce kvalitních designových prací. Chcete se pro svůj projekt trochu rozladit? Najměte si nezávislého pracovníka Fiverr Pro a vytvořte si svůj design loga.
 • Úrovně prodejce – Prodejcům jsou přiřazeny úrovně od „nových“ po „nejlépe hodnocené“ na základě zpětné vazby spokojenosti zákazníků, kvalitních služeb a včasného dodání návrhu. Úroveň prodejce vám umožňuje nahlédnout do jejich pracovní historie a je skvělým způsobem, jak zajistit, aby prodejce měl spolehlivé výsledky.
 • Rychlý obrat – Většina koncertů s návrhem loga má lhůtu dvou nebo tří dnů a někteří návrháři nabízejí rychlejší doručení za vyšší cenu.
 • Možnosti vyhledávání návrháře – Funkce vyhledávání Fiverr můžete použít k filtrování návrhářů pro ty, které odpovídají vašemu stylu, rozpočtu a době doručení. Hledáte designéra, který vám za dva dny dodá minimalistický design loga školy za 10 $? Díky podrobným možnostem vyhledávání společnosti Fiverr je hledání ideálního návrháře snazší než kdy jindy.

Jak si vytvořit vlastní logo školy

Chcete si vyzkoušet vytvoření vlastního loga? Ačkoli vám to dává lepší kontrolu nad designem vašeho loga, tvůrci logo pro kutily jsou nejvhodnější pro ty, kteří mají čas a uměleckou schopnost vytvořit profesionálně vypadající vysoce kvalitní výsledek. Na výběr je několik tvůrců log, s mým oblíbeným je Wix Logo Maker.

Pokud se chcete o nástroji dozvědět více, než začnete, nenechte si ujít náš plná recenze společnosti Wix Logo Maker.

Vytvoření loga školy pomocí nástroje Wix Logo Maker

Wix Logo Maker je vždy moje doporučení výrobce loga č. 1. Snadnost použití je bezkonkurenční a celý proces vytváření loga můžete dokončit za 10 až 20 minut.

Chcete-li začít, jen přejděte na domovskou stránku Wix Logo Maker. Prvním krokem k vytvoření návrhu loga vaší školy je řada jednoduchých otázek, včetně názvu vaší organizace, toho, pro které odvětví je logo a váš požadovaný vzhled a dojem.

Snímek obrazovky Wix Logo Maker - Vzhled a dojem loga

Zobrazí se několik různých slov, například čerstvá, hravá nebo formální, a můžete si vybrat, která slova (nebo slova) nejlépe vystihují požadovaný styl loga..

Wix Logo Maker vám pak zobrazí dvojice logů a umožní vám vybrat, který styl designu dáváte přednost. To pomáhá umělé inteligenci umělé inteligence naučit se preferencím stylu a generovat loga, která vás osloví.

Snímek obrazovky Wix Logo Maker - styly loga

Rozhodněte se, kde chcete logo používat, ať už na webu, vizitce nebo jiném médiu, a poté se zobrazí seznam možných návrhů loga školy..

Snímek obrazovky Wix Logo Maker - AI-generovaná školní loga

Možnosti ikon, které vidíte, nejsou spokojeny? Jednou z velkých věcí na Wix Logo Maker je obrovská knihovna ikon, včetně ikon specifických pro školu, jako jsou akademické budovy, knihy a jablka.. Klikněte na tlačítko „nahradit ikonu“ a vyberte některou z tisíců možností, jak ikonu změnit.

Snímek obrazovky Wix Logo Maker - Ikony loga školy

Jakmile máte ikonu a požadované logo, můžete své logo dále přizpůsobit změnou barvy, písma nebo umístění ikony nebo pokračovat ve stahování..

Snímek obrazovky Wix Logo Maker - editor logů

Můžete si stáhnout bezplatný, nekvalitní soubor loga pro nekomerční použití nebo si vybrat z platebních plánů.

Wix Logo Maker Alternativy

 • Krejčovské značky – Jednoduše se používá a je efektivní, vše, co musíte udělat, je odpovědět na několik otázek a vybrat si svůj designový styl, abyste dostali návrhy na své logo. Chcete-li mít nadále přístup k jejím značkovým službám, můžete se měsíčně přihlásit k odběru značek Tailor Brands. Přečtěte si naše celá recenze značky Tailor Brands dozvědět se více.
 • Looka – Pomocí Looka zadáte název společnosti a odvětví a poté vyberete ze seznamu log generovaných AI. Odtud se můžete dále přizpůsobit a vybrat si balíček s logem. Looka nabízí tři úrovně logových balíčků, které odpovídají vašim potřebám rozpočtu a designu. Podívejte se na naše recenze odborníka Looka abyste zjistili, zda je pro vás to pravé.

Vytvořte si vlastní logo nebo najměte návrháře?

Pokud hledáte profesionální, kvalitní logo školy, doporučuji vám podívejte se na designéry loga na Fiverru. Fiverr je jedinou platformou, kde můžete získat personalizované logo od kvalifikovaného návrháře za pouhých 5 USD.

Vytvoření loga od nuly není nejjednodušší úkol, zejména pokud váš talent leží v jiných oblastech, než je grafický design. Pokud se rozhodnete vytvořit své vlastní logo, můžete Vyzkoušejte zdarma Wix Logo Maker. Snadno se používá a je relativně nákladově efektivní.

Hledáte více nápadů na design loga? Nenechte si ujít náš seznam nejlepší služby designu loga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map