6 nejlepších alternativ Wix (2020) – bezplatné a levné možnosti

Wix je trvale hodnocen jako tvůrce webových stránek číslo jedna, ale to neznamená, že je pro vás to pravé. Hledáte lepší alternativu Wix, protože Wix nemá všechny funkce, které potřebujete? Máte stávající web Wix a chcete ho přenést na jiný web, jako je WordPress nebo Shopify? Nedělejte si starosti. Naši odborníci na tvorbu webových stránek tento trh důkladně znají a mohou vám pomoci rozhodnout se, který z nich je pro vás nejlepší volbou.


Testovali jsme všechny nejlepší tvůrce webových stránek, takže nemusíte! Můžeme vám poskytnout podrobné informace, které potřebujete, abyste se mohli informovaně rozhodnout, která alternativa k Wix nejlépe vyhovuje vašim konkrétním potřebám. Přečtěte si o nejlepších konkurentech společnosti Wix a pro jaké typy webových stránek jsou nejlepší.

Nemáte čas? Zde jsou naše nejlepší fotky pro alternativy Wix!

 • Site123 – Nejjednodušší tvůrce webových stránek, pokud jste začátečník, který potřebuje jednoduché řešení
 • Čtvercový prostor – Umožňuje vám vytvořit skutečně fascinující web reagující na mobilní zařízení pro vaše obchodní, obchodní nebo kreativní portfolio
 • WordPress.com – Tento flexibilní tvůrce webových stránek nabízí téměř neomezený potenciál přizpůsobení
 • Zobrazit další 3 alternativy Wix
 • Kliknutím sem přejdete přímo k našemu rychlému průvodci

Proč hledat alternativu k Wix?

 • Mobilní citlivost. Přestože Wix nabízí širokou škálu šablon, nejsou plně reagující na mobily. Rovněž nemůžete přepnout na novou šablonu, pokud nechcete znovu vytvořit svůj web od nuly.
 • Flexibilita. Jakmile si vytvoříte svůj web Wix, není možné jej přesunout na jinou platformu. Buď se musíte držet Wix, nebo si svůj web znovu postavit jinde.
 • Elektronický obchod. Přestože má Wix nějaké dobré funkce elektronického obchodování, nebude schopen udržet velký internetový obchod.
 • Služby zákazníkům. Slyšeli jste o (nebo o zkušenostech) hrozném zákaznickém servisu společnosti Wix – například o nedostatku nápovědy pro live chat a nutnosti vyžádat si zpětné volání při telefonování na linku podpory.

Prověřili jsme všechny hlavní konkurenty Wix, abychom zjistili, které jsou lepší než Wix. Některé z těchto alternativ jsou v mnoha ohledech podobné Wixu, ale nabízejí více úložného prostoru nebo lepší škálu vestavěných funkcí.

Co hledáme v nejlepších alternativách Wix

Při testování alternativ Wix jsem se zaměřil na nalezení tvůrců webových stránek, které nabízejí:

 • Hodnota za peníze. U Wix musíte zaplatit navíc, abyste mohli používat některé z nejdůležitějších funkcí. Hledal jsem tvůrce webových stránek, které jsou nákladově efektivnější než Wix.
 • Vestavěné funkce. Zatímco Wix nabízí aplikace pro rozšířenou funkčnost, někteří tvůrci webových stránek přicházejí s více vestavěnými funkcemi. S nativními funkcemi nemusíte ztrácet čas hledáním aplikací a jejich instalací.
 • Šablony reagující na mobilní zařízení. Nutnost upravit samostatnou mobilní verzi vašeho webu ve Wixu je bolest, proto jsem hledal platformy, které vám poskytnou responzivní šablony, které automaticky vypadají skvěle na chytrých telefonech a tabletech.
 • Pružnost designu. Přestože má Wix velké množství šablon, je skleslé tím, že po výběru šablony ji nemůžete změnit. Hledal jsem platformy, které vám usnadní změnu designu v průběhu času.
 • Zdarma plán / zkušební období. Některé z těchto alternativ Wix vám umožňují vytvořit plně funkční web, aniž byste museli platit desetník. Ostatní nabízejí bezplatné zkušební období, takže je můžete otestovat bez rizika.

1. Site123 – nejlepší pro úplné začátečníky

Domovská stránka Site123

Ačkoli to vypadá mnohem jednodušeji než ostatní tvůrci webových stránek v tomto seznamu, funkce serveru Site123 nejsou zdaleka základní a vynikající uživatelské recenze. Získáte snadné nástroje k vytváření webových stránek, můžete je prodávat online a dokonce máte možnost vytvořit vícejazyčný web.

Site123 má na výběr asi 200 šablon a všechny jsou plně citlivé na mobilní zařízení – zajistíte, aby návštěvníci měli dobrý zážitek bez ohledu na to, jaké zařízení používají k prohlížení vašeho webu.

Nejlépe se hodí pro osobní nebo malé firmy, Site123 odstraní složitost z budování vašich webových stránek. Jeho rozhraní není nejkrásnější, ale je funkční a je opravdu snadné najít všechny nástroje a funkce, které potřebujete.

Nejlepší ze všeho je, že si můžete vytvořit plně funkční web plán zdarma.

Funkce

 • 100% pro začátečníky. Site123 vytvořil tvůrce webových stránek, které by nebylo jednodušší používat. Pokud můžete používat software pro zpracování textu, můžete si vytvořit web s Site123.
 • Pomoc a podpora. Site123 nabízí nejen živou podporu 24/7 (na rozdíl od Wix), ale pokud uvíznete při používání editoru, můžete kliknout na „Potřebujete pomoc?“ tlačítko v pravém dolním rohu a okamžitě se spojíte s odborníkem. Tým podpory a podpory vás provede nastavením vašeho webu a vždy je k dispozici někdo, kdo vám pomůže rychle a snadno vyřešit problémy.
 • Aplikace. Site123 nabízí více než 75 aplikací pro přidání dalších funkcí na váš web. Pokud používáte některý z placených programů, můžete si vybrat z široké nabídky bezplatných aplikací na trhu aplikací. Nástroje jako LiveChat, sledování konverzí Twitter, Nástroje pro webmastery Google a Google Analytics lze snadno přidat.

Nejlepší bezplatné a placené alternativy Wix - to je pro vás to pravé - image1

 • Flexibilní elektronický obchod. Nenechte se zmást jednoduchostí serveru Site123 – má působivou sadu funkcí elektronického obchodu pro malý internetový obchod. Můžete prodávat ve více než 80 různých měnách, nabízet neomezené varianty produktů (např. Barvy a velikosti) a přijímat platby přes PayPal, Braintree, 2Checkout a Stripe.
Zdarma plán / zkušební verzeK dispozici je bezplatný program, není nutná žádná kreditní karta, ale funkce jako aplikace vyžadují upgrade
Funkce elektronického obchoduAno, vestavěný
Šablony200 bezplatných šablon reagujících na mobily
Zákaznická podporaPodpora nepřetržitého live chatu a tlačítko podpory v editoru

2. Squarespace – nejlepší pro krásné, citlivé šablony

Domovská stránka náměstí

Squarespace pomalu buduje dobrou pověst pro spolehlivost a vynikající zákaznickou podporu, a mnoho recenzentů to dává přednost Wixovi. Navíc, pokud je pro vás vzhled vašeho webu důležitý (jak by měl být), pak šablony Squarespace jsou mnohem lepší, než nabízí Wix.

Squarespace nabízí nepřetržitou podporu živého chatu, což je obrovské zlepšení oproti hrozným možnostem zákaznické podpory společnosti Wix. Další oblasti, ve kterých je Squarespace předstihován Wix (Squarespace nabízí neomezené úložiště pro všechny plány) a SEO (je snazší spravovat SEO v Squarespace).

Ceny společnosti Squarespace nejsou nejlevnější. Neexistuje žádný bezplatný plán, ale existuje 14denní bezplatná zkušební verze, a funkce stále zvyšují celkovou hodnotu programu Squarespace.

Funkce

 • Bezpečnostní. Squarespace je jedním z nejbezpečnějších tvůrců webových stránek, s vysokou úrovní zabezpečení na straně serveru a vestavěným SSL, aby vaše data na webových stránkách byla zabezpečená a chráněna před hackery. I když bezpečnost Wixu není hrozná, je to jen jedna z věcí, která dělá Squarespace lepší než Wix.
 • Citlivé šablony. Jednoduše řečeno, šablony Squarespace fascinují. Všechny jsou profesionálně navrženy tak, aby váš web vypadal moderně a atraktivně. Všechny šablony jsou plně citlivé na mobily a existuje více než 100 z čeho vybírat. A co víc, šablony Squarespace používají sekce, distanční prvky a bloky, aby zajistily, že váš obsah vypadá fantasticky. S Wix můžete umístit obsah kamkoli chcete, což může vést k nešťastným rozvržením.

Nejlepší bezplatné a placené alternativy Wix - to je pro vás to pravé - image3

 • Elektronický obchod. Squarespace vám poskytuje nástroje pro budování malého a středního internetového obchodu za nižší cenu než Shopify. Díky správě inventáře, zobrazování produktů a marketingovým nástrojům společnosti Squarespace je správa online obchodu jednoduchým procesem. Nástroje jsou pokročilejší než nástroje nabízené společností Wix.
 • Nástroje Analytics. Pro plánování vaší marketingové strategie je důležité porozumět provozu na vašem webu – odkud pochází, jak dobře funguje váš marketing atd. -. I když vám Wix umožňuje integraci Google Analytics, Squarespace má nativní funkci Analytics, která také nabízí mobilní aplikaci, takže můžete sledovat výkon svého webu na cestách.
Zkušební verze zdarma / plán14denní bezplatná zkušební verze, není nutná žádná kreditní karta
Funkce elektronického obchoduAno, vestavěný
Šablony100+ bezplatných šablon z čeho vybírat, s desítkami prémiových šablon dostupných od třetích stran
Zákaznická podporaPodpora nepřetržitého živého chatu s podporou e-mailu / lístků

3. WordPress.com – nejlepší pro přizpůsobení vašeho webu

Existují dvě verze WordPress – WordPress.com a WordPress.org. V tomto článku se zaměřím na WordPress.com, protože tato hostovaná verze WordPress se nejvíce podobá Wix.

WordPress.com není tvůrcem webových stránek typu drag-and-drop, jako je Wix, ale nabízí mnohem větší flexibilitu a možnost přizpůsobení. Pokud hledáte tvůrce webových stránek, který lze snadno rozšiřovat podle toho, jak váš web / firma roste, většina recenzentů souhlasí že WordPress.com je skvělá volba.

S WordPress.com můžete dělat spoustu věcí a od té doby je skvělé, pokud chcete na svém blogu blogovat platforma je navržena pro blogování – na rozdíl od Wix, který nabízí opravdu omezené funkce blogů.

V roce 2018 spustil WordPress novou verzi svého editoru, známého jako Gutenberg. To přineslo WordPress více na stejné úrovni jako tvůrci webových stránek typu drag-and-drop, což vám umožní pomocí bloků obsahu přidávejte obrázky, widgety, videa a mnoho dalšího.

U WordPress.com je však trochu strmější křivka učení. Není to tak přívětivé pro začátečníky jako některé jiné tvůrce drag-and-drop a budete si muset zvyknout na nějakou terminologii specifickou pro WordPress. nicméně, pokud se snažíte rozhodnout mezi Wix a WordPress, WordPress je stále lepší.

Funkce

 • Motivy a přizpůsobení. WordPress.com nabízí obrovskou škálu témat, z nichž většina reaguje na mobilní zařízení a můžete je snadno přizpůsobit. Změna motivu je jednoduchá – stačí nainstalovat a aktivovat a váš web bude okamžitě odrážet nový vzhled. Toto je velké zlepšení v přístupu „vybrat jedno téma a nikdy ho nezměnit“. Do obchodního plánu a výše můžete také vkládat prémiová témata z trhů třetích stran.

Nejlepší bezplatné a placené alternativy Wix - to je pro vás to pravé - image2

 • Pluginy. Pokud upgradujete na obchodní plán nebo vyšší, získáte téměř stejnou flexibilitu jako WordPress.org s možností přidání pluginů na svůj web. Ačkoli vám Wix umožňuje přidávat aplikace, existuje více bezplatných pluginů WordPress, než jsou aplikace Wix. Populární (zdarma) pluginy zahrnují:
 • WooCommerce – pro elektronický obchod
 • Váš SEO – které vám pomohou lépe se umístit ve vyhledávačích
 • Elementor – upravovat svůj web z front-endu a okamžitě vidět vaše změny)
 • Editace HTML / CSS. Schopnost upravovat HTML a CSS vašeho webu je velkým bonusem, pokud jste si jistější svými technickými dovednostmi. Úpravy HTML a CSS vám umožňují provádět mnohem více úprav vzhledu a dojmu vašeho webu.
 • Úložný prostor. S WordPress.com získáte více úložiště než s Wix – dokonce i na internetu plán zdarma získáte 3 GB úložného prostoru ve srovnání s neuvěřitelně 500 MB na bezplatném plánu společnosti Wix.
 • Migrace. Můžete začít s WordPress.com a rozhodnout se přejít na WordPress s vlastním hostitelem (což může být z dlouhodobého hlediska levnější, zejména pokud chcete instalovat pluginy). Je snadné migrovat váš web z WordPress.com pomocí vestavěných nástrojů pro export vašeho webu.
Zdarma plán / zkušební verzeAno – existuje bezplatný program (není vyžadována kreditní karta), ale pro další funkce budete muset upgradovat
Funkce elektronického obchoduPouze v rámci obchodního plánu a výše, prostřednictvím pluginu, jako je WooCommerce
TémataTisíce bezplatných témat, s možností nahrát prémiová témata do obchodního plánu a výše
Zákaznická podporaŽivý chat je k dispozici v osobním plánu a výše a e-mailová podpora v plánu Blogger a výše

4. Weebly – nejlepší pro vestavěné funkce

V posledních letech roste Weebly v oblibě a získávání mnoho pozitivních recenzí. Je to lepší než Wix v několika oblastech a plán zdarma vám umožní vytvořit plně funkční web.

Pro začátečníky, Weebly se snadněji používá než Wix. Rozhraní je intuitivní a snadno se učí – a pokud narazíte na potíže, Weebly má pověst pro poskytování skvělých služeb zákazníkům.

S asi 100 šablonami není výběr Weebly tak působivý jako Wix, ale výhodou je, že všechny šablony reagují na mobilní zařízení a snadno můžete změnit svou šablonu.

Na rozdíl od Wix, když upgradujete na placený program Weebly, získáte neomezené úložiště.

Weebly má funkce elektronického obchodování, které můžete použít k vybudování malého internetového obchodu – ale pokud máte plán Pro, dejte si pozor na další transakční poplatky. Chcete-li se jich zbavit, upgradujte na jeden z plánů elektronického obchodování.

Funkce

 • Mobilní aplikace. Jakmile si vytvoříte web s Weebly, nemusíte svůj počítač otevírat pokaždé, když chcete na svém webu provést změny. Díky mobilní aplikaci Weebly je správa vašeho webu na cestách velmi jednoduchá. To je zvláště užitečné v obchodech s elektronickým obchodem – můžete dokonce použít tvůrce kuponů k vytváření značkových kupónů, když jste venku, například.
 • Vestavěné funkce. S Wixem musíte často přidávat aplikace, abyste získali funkce, které potřebujete, ale Weebly má mnohem více funkcí zabudovaných do svého editoru. Weebly navíc ve svých plánech zahrnuje pokročilé marketingové nástroje, zatímco u společnosti Wix se musíte předplatit samostatně společnosti Wix Ascend, abyste získali stejný druh nástrojů.
 • Členská oblast. Pokud jste vlastníkem firmy, který používá týmy pro projekty, nebo na volné noze, který pracuje s klienty, oceníte funkci oblasti členství ve Weebly, která vám umožní snadno vytvářet nové uživatele webových stránek a přiřadit jim role. Díky tomu je spolupráce a spolupráce mnohem snazší.
 • Možnosti automatizace IFTTT. Weebly spolupracuje s populárním automatizačním systémem IFTTT (If This, Then That), aby bylo možné nastavit automatické funkce – takže je můžete nastavit a zapomenout na ně. Můžete například nastavit automatizaci IFTTT, takže kdykoli zveřejníte video na YouTube, automaticky se vytvoří blogový příspěvek a zaúčtuje se na váš web Weebly. Můžete dokonce nastavit další automatizaci, abyste tento blog zveřejnili na svých sociálních médiích.

Nejlepší bezplatné a placené alternativy Wix - to je pro vás to pravé - image4

Zkušební verze zdarma Ano, není vyžadována žádná kreditní karta. Weebly má bezplatný plán, pro vlastní doménu a další funkce budete muset upgradovat
Funkce elektronického obchodu   Ano, vestavěný
Šablony100+ bezplatných šablon
Zákaznická podporaE-mailová a telefonická podpora je k dispozici u všech plánů a živý chat na plánu Pro a výše. Není to podpora 24/7,
nicméně – zkontrolujte rozvrh na webových stránkách Weebly.

5. GoDaddy Web Builder – nejlepší pro vestavěné SEO sledování

GoDaddy je známý tím, že je registrátorem doménových jmen, a nabízí také tvůrce webových stránek, který získá velmi pozitivní recenze.

GoDaddy Web Builder má k dispozici menší škálu šablon než ostatní tvůrci webových stránek, ale všechny šablony reagují na mobily, takže se nemusíte starat o úpravu mobilní verze vašeho webu samostatně.

GoDaddy Web Builder nabízí 30denní bezplatná zkušební verze a nemusíte zadávat údaje o své kreditní kartě, takže je to bezrizikový způsob vyzkoušení nabízených funkcí. K dispozici je sada marketingových nástrojů (např. E-mailové zpravodaje, vyskakovací okna atd.), Nástroje elektronického obchodování a další, kromě snadno použitelný webový editor drag-and-drop.

Sada funkcí s GoDaddy je omezenější než ostatní tvůrci webových stránek v tomto seznamu, ale má oproti Wixu stále výhody.

Funkce

 • Umělá inteligence (AI). Pokud si nejste jisti svými dovednostmi v oblasti webdesignu, tuto funkci si zamilujete. Když se zaregistrujete, zobrazí se vám několik otázek o vašem webu – o co jde, jaké barevné schéma se vám líbí atd. – a GoDaddy Website Builder automaticky vytvoří váš web pro vás. Po dokončení můžete rozvržení a design přizpůsobit, přidat svůj obsah a rychle a snadno publikovat své webové stránky.

Nejlepší bezplatné a placené alternativy Wix - to je pro vás to pravé - image5

 • Online schůzky. Vestavěná funkce online schůzek GoDaddy Website Builder usnadňuje přidání rezervačního formuláře na váš web. A co víc, můžete svým klientům zasílat textová a e-mailová oznámení, zpracovávat platby, synchronizovat kalendáře vaší firmy a webových stránek a účtovat poplatky za zrušení.
 • Výkon. GoDaddy se věnuje zajištění rychlého načítání webových stránek. Zákazníkům to nejen poskytne lepší zážitek (nikdo nechce čekat na načtení webové stránky, ať už jste na smartphonu nebo notebooku), ale má to také pozitivní dopad na vaše hodnocení SEO.
 • Sledování SEO. GoDaddy Website Builder vám nejen poskytuje nástroje, které potřebujete pro správu SEO, jako jsou meta popisy, obrázkové ALT tagy, klíčová slova atd., Ale máte také možnost sledovat hodnocení podle vyhledávání. GoDaddy Website Builder vám umožní vidět dopad změn, které provedete ve své SEO strategii, a také vám dá doporučení pro další vylepšení. Wix má podobnou sadu nástrojů, ale nenabízí stejný druh sledování SEO.
Zkušební verze zdarma30 dní – není nutná žádná kreditní karta
Funkce elektronického obchoduAno, vestavěný
ŠablonyVíce než 40 šablon zdarma
Zákaznická podpora24/7 telefonická podpora, ale žádný živý chat

6. Shopify – nejlepší pro vytváření kvalitních webových stránek elektronického obchodování

Pokud chcete vybudovat internetový obchod a chcete získat přístup k nejlepším nástrojům pro online prodej, pak je pro vás platformou Shopify. Můžeš zkuste to zdarma po dobu 14 dní – aniž byste museli zadávat údaje o své kreditní kartě, takže nehrozí žádné riziko.

Služba Shopify má vynikající pověst pro zákaznickou podporu, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže si můžete být jisti, že všechny problémy budou rychle vyřešeny. Ačkoli to není tak snadné jako Wix, je to stále docela intuitivní a dělá z prodeje online efektivnější proces. Můžete vidět, proč to tak je dobré recenze.

K dispozici je kolem 10 bezplatných šablon a mnoho dalších, které je možné zakoupit – a všechny šablony jsou plně mobilní a zajišťují, aby byl váš obchod zobrazen na jakémkoli zařízení.. Nevýhodou prémiových šablon je, že jsou drahé – očekává se, že zaplatí kolem 140–180 $.

Ve srovnání s Wixem jsou plány Shopify s vyššími cenami podstatně dražší, ale plán Shopify Basic přichází s více než dost nástroji pro efektivní elektronický obchod. Protože neexistují žádná omezení prodeje (takže váš prodej je neomezený), můžete pohodlně zůstat v plánu Shopify Basic – což je podobná cena jako plán Business Unlimited společnosti Wix (a mnohem levnější než plán Business VIP).

Služba Shopify také nabízí plán Shopify Lite, který nezahrnuje hostování ani tvůrce webových stránek, ale umožňuje vám integrovat službu Shopify do existujícího webu, nebo dokonce přidat na svou stránku Facebook obchod.. Shopify Lite je mnohem levnější než plány elektronického obchodování společnosti Wix.

Funkce

 • Vyhrazená platforma elektronického obchodování. Jako platforma zaměřená výhradně na elektronický obchod zahrnuje řada výkonných nástrojů elektronického obchodu Shopify slevové kódy, které můžete omezit na konkrétní produkty nebo nastavit limit počtu použití kódu, hromadný import produktů z CSV soubor, nástroje pro správu inventáře a funkce správy zákaznických účtů.

Nejlepší bezplatné a placené alternativy Wix - to je pro vás to pravé - image6

 • Vícekanálový prodej. Pokud chcete rozšířit dosah svého obchodu, sociální média jsou skvělým způsobem, jak toho dosáhnout. Se službou Shopify můžete dělat víc, než jen sdílet své produkty ve svých profilech sociálních médií – ve skutečnosti můžete prodávat přímo z Facebooku a Instagramu. Přidáním speciální značky do svých produktů na sociálních médiích mohou zákazníci nakupovat z vašeho obchodu bez opuštění aplikace Instagram.
 • Škálovatelný web. Shopify má na výběr ze tří různých cenových plánů, v závislosti na velikosti vaší firmy. S tím, jak se váš internetový obchod rozrůstá, je snadné upgradovat na další úroveň, takže měřítko vašeho firemního webu je opravdu jednoduchý proces, což znamená, že neexistuje žádný limit, jak velký může váš obchod růst!
 • Opuštěné zotavení vozíku. Zákazníci často opouštějí položky ve svých nákupních vozících, když opustí váš web, aniž by se odhlásili. Pomocí nástroje pro zotavení z opuštěného vozíku společnosti Shopify můžete zvýšit své příjmy přibližně o 25%. Nástroj automaticky odešle e-maily zákazníkům, kteří nechali položky v košíku, připomněli jim produkty, které zanechali, a poskytne praktický odkaz přímo na stránku pokladny..
Zkušební verze zdarmaAno, 14 dní, není nutná žádná kreditní karta
Funkce elektronického obchoduAno, vyhrazená platforma elektronického obchodování
Šablony10 bezplatných témat, 60+ prémiových témat
Zákaznická podpora24/7 odborná pomoc prostřednictvím živého chatu, telefonu nebo e-mailu

Když pro vás Wix není…

Někteří mohou považovat Wixe za krále všech tvůrců webových stránek, ale je jasné, že to není vaše jediná možnost. Pokud chcete vytvořit web, můžete si vybrat z mnoha možností v závislosti na vašem rozpočtu a účelu svého webu.

 • Pokud jste úplný začátečník a hledáte nejjednodušší způsob, jak své webové stránky uvést online, je Site123 nejjednodušší možností. Je to nejlepší pro malé osobní a firemní webové stránky. Webový tvůrce GoDaddy je další snadná volba – s funkcí umělé inteligence (AI) můžete sedět, zatímco je pro vás web připraven, připraven k úpravám.
 • Pokud hledáte nejlepší způsob, jak vybudovat internetový obchod, díky rozsáhlým funkcím elektronického obchodu Shopify je ta nejlepší volba pro vás. S Wixem můžete vytvořit obchod s elektronickým obchodem, ale nelze jej porovnat s prodejními a marketingovými nástroji Shopify. Čtvercový prostor má některé dobré nástroje elektronického obchodování, ale ve skutečnosti by fungovalo pouze pro menší internetový obchod.
 • Pokud chcete pro svou firmu vytvořit web, který můžete během růstu své firmy rozšiřovat, WordPress.com je skvělá volba. Je flexibilní a v obchodním plánu a výše můžete přidávat témata a doplňky pro další přizpůsobení. Weebly je také dobrá volba, pokud stavíte web pro podnikání. Má všechny funkce, které potřebujete k vytvoření skvěle vypadající webové stránky.
 CenaFunkce standoutNejlepší pro
Site123$$Nápověda a podpora v editoruKompletní začátečníci – osobní a drobné webové stránky
Čtvercový prostor$$Profesionálně navržené šablonyNezávislí, umělci a internetové obchody
WordPress.com$ – $$Přidejte pluginy do obchodního plánu a výšeMalé a střední podniky
Weebly$ – $$Automatizace IFTTTMalé a střední podniky
Webový tvůrce GoDaddy$ – $$AI pro snadné a snadné vytváření webových stránekZačátečníci – osobní webové stránky a webové stránky pro malé firmy
Nakupujte$$$Opuštěné zotavení vozíkuInternetové obchody
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map