5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

“V jakém oboru jste?”


Existuje milion způsobů, jak podnikatel na tuto otázku odpovědět. Pekárny, organizátoři, majitelé maloobchodu, restaurátoři a umělci mohou být všichni majitelé malých podniků. Žádný z těchto lidí není účetní. Přesto, udržování financí je nezbytné, pokud chcete udržet téměř jakékoli podnikání naživu.

Žádný vlastník malé firmy by neměl zacházet se svými finančními prostředky společnosti sám. Je důležité porozumět aktivům a pasivům vaší společnosti a účetní vám může pomoci spravovat vaše peníze nad rámec běžného zisku.

V dnešním digitálním věku je snazší najít dostupného účetního. Jedním z důvodů je to, že doslovný fyzický prostor již není zapotřebí k vedení záznamů. Drahý software a nástroje, jako jsou dedikované servery a dokonce i něco tak jednoduchého jako zasedací místnosti, nejsou pro tuto práci nezbytné. V dnešní době je vše, co účetní potřebuje, notebook.

Účetní může skutečně uvolnit váš čas pro další aspekty vašeho podnikání, jako je marketing a zákaznický servis. V těchto dnech je snadné najít účetního profesionála v téměř jakémkoli rozpočtu.

Vyhledání nezávislého účetního online nikdy nebylo snazší. Ale musíte vědět přesně, co můžete očekávat od nejlepších nezávislých webů, abyste si byli jistí, že hledáte kandidáty, kteří skutečně splní vaše jedinečné obchodní potřeby..

# 1: Fiverr

Začněme. Fiverr je skvělá platforma na volné noze, kde můžete hledat účetního nebo – pokud chcete použít jejich konkrétní termín – „finanční poradce“. Co odlišuje tuto platformu je, že místo toho, aby klienti odesílali pracovní místa a na volné noze předkládali návrhy, zveřejňují nezávislí pracovníci své nabídky, které pak mohou zákazníci vyhledávat a přímo nakupovat.

Když jsem prohledával „účetnictví“, dostal jsem 4 000+ zásahů. Zúžení na „finanční poradenství“ vede blíže k 1 000. Fiverr nabízí méně nezávislých než konkurence, ale na výrazně levnější sazby.

Výběr můžete třídit podle „doporučeného“, „nejprodávanějšího“ nebo „nejnovějšího“ příchodu na web. Profily se liší, protože jsou postaveny na volné noze, ale my jsme byli ohromeni možností přidat Sekce „FAQ“ odpovídá na nejčastější dotazy, které zákazníci mohou mít ohledně vašich nabídek služeb.

5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

Přestože by bylo užitečné použít více filtrů, možnosti volby a dodací lhůta a vytvořit si vlastní cenové rozpětí jsou zvláště užitečné.

Chcete-li se dozvědět více o Fiverru, přečtěte si náš znalecký posudek.

# 2: Freelancer.com

Freelancer.com adresář má více než 6 000 účetních k pronájmu. Filtry jsou omezenější než konkurenti jako Upwork, ale zahrnují umístění, hodinové sazby, dovednosti, hodnocení atd. Platforma nabízí počet kvalifikačních zkoušek pro svobodné povolání k prokázání jejich schopností v různých polích. To může být užitečné pro potenciální klienty při zúžení potenciálních kandidátů, nicméně platforma v současné době nabízí pouze jednu zkoušku pro osobní účetnictví.

5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

Kliknutím na profil je nejlepší způsob, jak učinit konečné rozhodnutí o účetním, kterého si chcete najmout na Freelancer.com. Líbí se mi, že existuje část pro potenciální zaměstnance k nahrávání projektů, které provedli pro bývalé klienty. Recenze klientů jsou také snadno čitelné na rozšířeném profilu. Další možností je spravedlivý podívejte se na „online uživatele“, pokud existuje pozice, kterou musíte rychle obsadit a snaží se ihned zahájit proces podávání žádostí.

Pro více informací si přečtěte naši odbornou recenzi na Freelancer.com.

# 3: PARO

Najímání nezávislého účetního na PARO je trochu jiné než jakékoli jiné možnosti v tomto seznamu. Pro začátek se specializují na finanční sektor. Chcete-li zahájit proces, proveďte kvíz, aby služba věděla, jak nejlépe vyhovět vašim potřebám. Poté, co jsem uvedl, že potřebuji účetní, jsem vybral své odvětví:

5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

V tuto chvíli poskytnete informace, včetně velikosti vaší společnosti, jména a kontaktních informací, a to vám bude řečeno někdo vás osloví. I když se mi tento model kontaktu moc nelíbí, v dotazníku je cítit jako přizpůsobenější způsob, jak najít pro své podnikání profesionála na volné noze..

Podle PARO, pouze to nejlepší 2% nezávislých financí to zvládají díky svému přísnému procesu prověrky, která zahrnuje hodnocení dovedností, pohovor, testovací projekt a kontrolu referencí. PARO porovnává klienty s nejlepším finančním analytikem, finančním ředitelem, CPA nebo účetním pro danou konkrétní práci.

Přestože nemáte dostatečný přehled o počtu nezávislých pracovníků dostupných na platformě PARO, web uvádí, že dostanete se s hodinovým odborníkem, který má zkušenosti s konkrétním softwarem vaší společnosti (např. QuickBooks, Xero, ADP atd.)

# 4: SpareHire

SpareHire také začíná průzkumem druhů. Jedná se o další službu, která poskytuje „vysoce prověřené nezávislé poradce pro podporu vašeho podnikání“, včetně specializovaných účetních služeb. Poté, co jsem prohlásil, že jsem hledal pomoc s účetnictvím (na rozdíl od prodeje, analýzy dat, strategie atd.), Si vyberete, s jakou z následujících služeb potřebujete pomoc, od daňové podpory, účetnictví, mzdy nebo podpory CPA..

5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

Vybral jsem si „výplatní listinu“, konkrétně s ohledem na malé podniky. Poté, co jsem popsal své potřeby, odpověděl jsem na otázky týkající se toho, jak dlouho jsem předpokládal využití služby, a byl schopen uvést mou požadovanou sazbu / rozpočet.

5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

Po výběru všech vašich specifikací se zaregistrujete a odešlete úlohu. Profesionální účetní pak o ni podají nabídku (jsou povoleni pouze deset nabídek měsíčně, což by mohlo pomoci udržet počet uchazečů na zvládnutelné úrovni), kdy budete moci porovnat žadatele, zkontrolovat jejich zkušenosti a předchozí hodnocení a přímo jim poslat zprávu. SpareHire sníží o 25% všech plateb.

Tato metoda je skvělý způsob, jak zajistit, abyste našli profesionála na volné noze, který dokáže odborně vyhovět vašim potřebám. To je však dražší služba než ostatní na seznamu (minimální platová sazba je 50 $ / hodina), takže to nemusí být realistická možnost pro rozpočet každé společnosti.

# 5: Upwork

Upwork je jednou z nejznámějších nezávislých platforem dnes. Nejen, že je to skvělé místo pro volné noze k vykládání vysoce kvalitních pracovních míst, ale klienti se mohou také spolehnout na nalezení špičkových talentů..

Pokud do vyhledávacího pole na volné noze zadáte „accountant“, obdržíte okamžitě více než 29 000 výsledků; a 4 000+ výsledků s „USA“ pouze ”. Ohromující, já vím.

Proto je jejich pokročilý systém filtrování zachránce.

5 nejlepších webů pro najímání nezávislých účetních v roce 2020

Stačí kliknout na vaše preference v kategoriích, jako je jazyk, skóre úspěšnosti zaměstnání, hodinová sazba, umístění a další. Můžete dokonce uvést průmyslové testy, abyste našli lidi se zvláštní kvalifikací.

Vybral jsem hodinovou sazbu 30 – 60 $, 90% úspěšnost v zaměstnání a 1 000 + + výdělek a byl jsem schopen zúžit mé výsledky na mnohem lépe zvládnutelných 90 účetních v USA Nyní můžete kliknout na profily a zobrazit další podrobnosti, například historii klientů, bios, vzdělání, recenze a další. Můžete také uchránit uchazeče, kteří se vám vyznačují, přímo jim posílat zprávy nebo je pozvat, aby se přihlásili k práci, kterou jste zveřejnili.

Pro více informací si přečtěte naše znalecký posudek upwork.

Finance jsou osobní

Proveďte co nejvíce výzkumů. Neklikejte pouze na profil někoho, jehož služby se zdají být ve vašem rozpočtu, a oslovte je, abyste je najali; přečtěte si profily, oslovte potenciální kandidáty a položte otázky, které máte na mysli.

Když najdete správnou osobu, nezapomeňte, že vaše finanční informace jsou choulostivé. Kdokoli najmete, bude se zabývat velmi osobními údaji. Chcete-li chránit sebe a svou společnost před poškozením, které může vyplynout z sdílení informací s externími stranami, ujistěte se, že máte na volné noze podepsat NDA..

Jakmile je výzkum proveden a všechny dokumenty jsou podepsány, může mít osobní účetní opravdu zvednout váhu z ramen podnikatele. Jako vlastník firmy musíte každý den uvádět na trh, vytvářet, rozvíjet a udržovat svou společnost – to je více než dost, na které se můžete soustředit. Tak na co čekáš? Vyberte si web na volné noze a najděte někoho, kdo vám pomůže s vašimi finančními prostředky.

Zdroj
https://www.xero.com/us/resources/accountant-bookkeeper-guides/cloud-account/freelance-accounts-8-tips/

Hlavní obrázek
https://unsplash.com/photos/LTxCtKYw-_E

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map