5 nejlepších nezávislých webů pro najímání webových vývojářů v roce 2020

Pokud jde o vývoj webových aplikací, stále více společností se obrací k nezávislým pracovníkům, než aby zůstali doma nebo najímali agentury pro vývoj webových stránek..


Tento rostoucí trend má řadu důvodů. Pro začátečníky vám nejlepší webové stránky na volné noze pomohou najít talent v mnohem nižší míře než vývojáři, kteří pracují pro organizaci, a v závislosti na společnosti je často zbytečné mít interního vývojáře webu zaměstnaného interně.

Střešní pojem „vývoj webu“ se může vztahovat na celou řadu různých projektů, z nichž každý bude mít vlastní sadu požadovaných dovedností. Pokud si najmete nezávislého webového vývojáře, můžete zajistit, aby měli konkrétní zázemí a odborné znalosti potřebné pro danou práci.

Co přináší webový vývojář na volné noze

I když je možné být vývojářem webových stránek, kteří jednoduše znají HTML, pokud hledáte krásně navržený a interaktivní web, pravděpodobně si budete chtít najmout někoho, kdo ovládá různé dovednosti v oblasti vývoje webových stránek a programovacích jazyků..

Mezi základní dovednosti, které byste měli u vývojáře webu hledat, patří:

 • HTML5: Pátá a nejnovější iterace značkovacího jazyka HTML; HTML5 se primárně používá při strukturování a prezentaci obsahu na webu
 • PHP: Používá se při vývoji webových stránek jako skriptovací jazyk na straně serveru, PHP lze také použít jako univerzální programovací jazyk
 • WordPress: Toto je jeden z nejpopulárnějších systémů pro správu obsahu (CMS), který používají vývojáři webu, založený na programovacím jazyce PHP
 • Kaskádové styly (CSS): Jazyk stylů, který se používá při prezentaci něčeho, co je vytvořeno v značkovacím jazyce, jako je HTML
 • JavaScript: Spolu s HTML a CSS je JavaScript (JS) jednou ze tří primárních technologií, které tvoří celosvětový web, a je známý jako vysoce interpretovaný programovací jazyk

Jakýkoli kvalitní vývojář webu bude znát tři základní technologie webu: CSS, HTML a JavaScript.

Mezi další běžné dovednosti, které můžete najít v životopisu webového vývojáře, patří jQuery, Bootstrap, MySQL, Node.js, Python, Ruby on Rails a Mongo. Mějte na paměti, že, V závislosti na požadavcích vašeho projektu se potřebné dovednosti mohou značně lišit. Správný webový vývojář pro vás možná nemusí znát PHP, ale je nezbytné, aby měli s CSS spoustu zkušeností. Pomáhá mít dobrý přehled o tom, co váš projekt bude znamenat, abyste mohli lépe řídit vyhledávání na volné noze.

1. Fiverr

5 nejlepších nezávislých webů pro najímání webových vývojářů v roce 2020

Spolu s Upwork, Fiverr je jednou z největších a nejznámějších nezávislých platforem tam, kde dnes najdete tisíce lidí, kteří se specializují na vývoj webových aplikací.

Uvedením typů programovacích jazyků (např. PHP, HTML & CSS, JavaScript atd.), Typy služeb (např. Tvorba webových stránek, integrace databáze atd.) A oblasti odborných znalostí (např. Kompatibilita s různými prohlížeči, ověření W3C atd.), Které hledáte, můžete se rychle vrátit domů na kvalifikovaného jednotlivce, který by se skvěle hodil pro váš projekt.

To je zvláště důležité, protože u společnosti Fiverr zveřejňují nezávislí pracovníci své nabídky, které si klienti mohou prohlížet a požadovat, na rozdíl od zveřejnění úlohy a prosévání aplikací.

Většina recenzentů souhlasí s tím, že Fiverr prošel dlouhou cestu od doby, kdy se jednalo pouze o web, kam lidé chodili, aby navrhli levné loga a psali příspěvky na blogu, a rozrostl se na platformu na volné noze, která hostí nějakou skutečně působivou práci od specializovaných profesionálů..

2. Úpravy

5 nejlepších nezávislých webů pro najímání webových vývojářů v roce 2020

S 12 miliony registrovaných nezávislých pracovníků a více než pěti miliony klientů se společnost Upwork téměř stala jménem domácnosti pro kohokoli na obou stranách nezávislého podnikání. Každý rok je na Upwork vysláno až tři miliony pracovních míst, což je odhadem 1 miliarda dolarů, což je na drapáky. Díky tomu je společnost Upwork největší nezávislou platformou, přičemž Fiverr je na vteřině. Proto by bylo rozumné, že je to také jedno z nejlepších míst k nalezení webového vývojáře.

Na Upwork je registrováno více než 222 000 webových vývojářů. To pravděpodobně zní trochu ohromující, ale díky hloubkovému filtračnímu systému platformy můžete toto číslo rychle snížit na něco mnohem méně zastrašujícího.

Pokud například hledáte rodilého mluvčího angličtiny se sídlem ve Spojených státech, který má 90% nebo vyšší skóre spokojenosti s prací, účtuje poplatky mezi 30 a 60 $ za hodinu a specializuje se na rozvoj elektronického obchodu, nyní hledáte na asi 200 nezávislých.

Máte možnost oslovit jednotlivce přímo a požádat je, aby se přihlásili do vašeho projektu, nebo můžete poslat práci masám a sledovat, jak se návrhy.

3. Truelancer

5 nejlepších nezávislých webů pro najímání webových vývojářů v roce 2020

Pokud hledáte vývoj webových aplikací za přijatelnější cenu, je Truelancer další dobrou volbou, kterou byste měli zvážit. S desítkami tisíc lidí po celém světě – převážně v Asii – s odbornými znalostmi v různých programovacích jazycích, Truelancer je působivá nezávislá platforma pro vývoj webových aplikací..

Abyste získali lepší představu o dostupném sortimentu: weboví vývojáři se zkušenostmi v oblasti PHP, HTML5, JavaScript a WordPress si účtují poplatky kdekoli od 2 $ za hodinu až po více než 100 $ za hodinu (v závislosti na zkušenosti a umístění). Možná budete muset být náročnější, abyste se ujistili, že OSVČ má dovednosti a zázemí, které hledáte, Truelancer může být úžasným zdrojem pro malé podniky nebo kohokoli, kdo hledá vývoj webových aplikací provedený s omezeným rozpočtem.

4. Freelancer.com

5 nejlepších nezávislých webů pro najímání webových vývojářů v roce 2020

Zatímco Freelancer.com nemá filtrační sílu některých ostatních na tomto seznamu, přidáním řady požadovaných dovedností (např. HTML5, CSS, JavaScript, PHP atd.) můžete rychle přejít z téměř 100 000 vývojářů webu na mnohem lépe zvládnutelné číslo.

Jednou z jedinečných funkcí platformy je, že se můžete jen dívat skrz profily nezávislých pracovníků, kteří jsou v současné době online, což je skvělé pro projekty, které musely být zahájeny včera, nebo které mohou vyžadovat rozsáhlé prověření nebo vysvětlení.

Zatímco vysoký počet nezávislých pracovníků registrovaných na této platformě znamená, že nalezení správné osoby může vyžadovat trochu času a úsilí, pomáhá také zvyšovat konkurenci a může účinně snižovat ceny. S nějakou vytrvalostí může Freelancer.com přinést některé úžasné nabídky pro některé vysoce kvalifikované webové vývojáře. Existuje důvod, proč získává takové pozitivní recenze.

5. FreeeUp

5 nejlepších nezávislých webů pro najímání webových vývojářů v roce 2020

Pro ty, kteří nemají čas na řádné prověření svých nezávislých pracovníků, ale mají rozpočet na nejvyšší kvalitu, může být FreeeUp ideální volbou. Namísto přímého vyslání práce odpovídáte na řadu otázek a platforma dělá všechny těžké zvedání, pokud jde o nábor, prověřování a pohovory s kandidáty.. Mezi typy otázek patří například: „Jak dlouho na volné noze potřebujete?“ a „Jaké druhy hodin požadujete, aby nezávislý pracovník pracoval?“

FreeeUp zaručuje, že všichni jejich registrovaní nezávislí uživatelé jsou na prvním místě ve svém oboru. To znamená, že je mnohem obtížnější přijímat nezávislé pracovníky na platformě, což zvyšuje kvalitu, ale zase může přijít s robustní cenovkou. Pro ty, kteří chtějí vysoce kvalitní nezávislé pracovníky, ale nemají čas se podívat na tisíce aplikací a profilů, může být FreeeUp skvělou volbou.

Výběr správné platformy

Nyní, když znáte pět nejlepších míst pro nalezení webového vývojáře, je čas prohledat nekonečný počet nezávislých freelancerů. To se ze zřejmých důvodů může zdát jako mimořádně namáhavý úkol.

Nejlepší je zaměřit se na jednu platformu a rozhodnout se, že tam na volné noze najdete. Pokud se vám nedaří věnovat spoustu času procesu náboru, dejte FreeeUp nebo šanci, protože odvádějí skvělou práci a spojí vás s vhodným nezávislým pracovníkem.. Freelancer.com je dobrou volbou pro projekty, které je třeba začít okamžitě, protože můžete mluvit přímo s nezávislými pracovníky, kteří jsou v současné době online.

Truelancer může být tou nejlepší sázkou pro ty, kteří chtějí zůstat v napjatém rozpočtu.

Pokud je váš projekt velmi specifický a máte čas prosít aplikace, abyste našli toho pravého jednotlivce, zvažte zveřejnění otevřené práce Upwork.

U projektů, které mají více prostoru pro tlumočení, můžete raději procházet různé nabídky podrobně zveřejněné na volné noze Fiverr.

Bez ohledu na vaše rozhodnutí mají nakonec všechny tyto platformy několik úžasných nezávislých pracovníků, kteří vám mohou pomoci vytvořit krásný web – je jen na vás, abyste je našli.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map